Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
JanushCossack

[Helper] Kubix2266

Polecane posty

1. Nick: Kubix2266

2. Wiek: 15,5

3. Jak długo grasz na serwerze?   od zawsze

4. Na ile w skali 1/10 znasz komendy Helpera i Moda?   11

5. Czy spełniasz wszystkie wymagania? Oczywiscie

6. Opisz siebie: Jestem totalnym kozakiem, nie wiem czemu jeszcze nie jestem helperem na owym serwerze, gdyz  taki kozak jak ja powinien zajmowac wysoka pozycje w hierarchi serwera.

Jesteś zbyt niecierpliwy i zawracasz głowę na chacie non-stop. Nie uważam, żebyś nadawał się na helpera.

image.png.bcf7f8082391a1f86998c3df8f39b547.png

Ocena negatywna.

To jest podanie? (XD!) dobry żart

Grasz od zawsze a pierwszy raz widzę twój nick mimo że nie jestem ,,nowym” moderatorem. Ban za obrazę administracji nie działa na twoją korzyść. Z tego co napisał Medson, jesteś niecierpliwy a to kolejny powód abym dał ci ocenę negatywną. Czas online jest kolejnym powodem.. Edycja zaczęła się miesiąc temu a ty masz niecałe 10 godzin przegrane. Dodatkowo w historii znalazł się ban o powodzie -,,Brak kultury w stosunku do administracji na chacie globalnym”. Cóż tu więcej powiedzieć.. Na teamspeaka nie wchodzisz, graczom nie pomagasz w związku z czym jestem na nie!

Podanie napisane dla beki, nie.

Wpadasz na serwer odwalić pajacerkę i powyzywać administracje, po czym piszesz podanie nie poparte żadnymi czynami.

Nic innego niż ocena negatywna

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore