Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  

Polecane posty

1. Nick z gry: kelus1337

2. Opis sprawy: Na poprzedniej edycji (29) co chwila byla wyswietlana wiadomosc z linkiem do serwerowego txt lecz nie dzialal mozna ten txt?

Wyprzedziła mnie ta pała wyżej, ale masz tam link do naszego serwerowego txt

zamykam

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez xGrzybekx
      Nie dziala mi magic launcher

• Przez TheKapiGamingPL
      Witam , mam problem zwiazany z wejsciem na serwer a mianowicie kiedy wchodzę pisze mi : Internal Exception : io.netty.handler.timeout.ReadTimeoutException 
      Bardzo prosze o pomoc nie moge rozwiazac go juz od 2 miesiecy .
      Czytalem juz bardzo duzo na ten temat ale zaden sposob nie pomaga .
      Za wszelką pomoc serdecznie dziękuje
    • Przez MrMartinPL69
      Hej z tej strony ,, MrMartinPL ,, mam dwie sprawy które mam nadzieje ktoś pofatyguje sie mi w nich pomóc z góry dzięki.

1 . Ban ts3 : Dostałem bana perma za obraze administratora GeorgerPL chciałem go bardzo przeprosić za to . Podobno nie jest już w administracji więc myślałem ,że mógłbym poprosić o un bana za JuTuby.pl . Nie obraziłem go jakoś strasznie tylko trollowałem na kanale do którego dostęp miał każdy . Przepraszam

2 . Ban MCHC : Dosyć dziwna sprawa wraz z kolegą poszliśmy na klepe z BCBP i innymi gildiami (walczyliśmy z nimi we dwójke) . Podczas klepy mojego Triple'a admin napisał na chacie : MrMartinPL i B**** logniecie perm ban zapraszam na ts3 . Byliśmy zamkniecie u góry za cuboidzie nie mieliśmy pereł , kolega wpadł do nóżek a mnie knockali do fosy . Nie miałem wyjścia nie dednąć , gdyż ich było z 5 nas 2 . Spadłem do fosy , kolega padł w nóżkach i dostaliśmy bana za logout . Niechce wkopywać kolegi ale on dostał ub a miał taką samą sytuacje jak ja . Nie był nawet w administracji o to zeby dostał ub .... Poprostu wbił i ma ub

Bardzo lubie MCHC chciałbym sobie pograć a nie mam jak , Mulciaka nie będe tworzyć bo mam 1. premke 2. nie mam zmiennego IP

#NIECHEATUJE #JESTEMUCZCIWY #PROSZEOUNBANA
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore