Skocz do zawartości
BxPLAY

[Helper] BxPLAY

Polecane posty

1. Nick:BaXuKrolik
2. Wiek:17
3. Jak długo grasz na serwerze? ok. 3 lata
4. Na ile w skali 1/10 znasz komendy Helpera i Moda? 7
5. Czy spełniasz wszystkie wymagania? tak
6. Opisz siebie:Jestem miły , towarzyski , pochodzę z okolic Krakowa , mam doświadczenie z serwerem i pomaganiem ludziom, nowym graczom na serwerze ,myślę że duża część administracji kojarzy mnie z dobrej strony 

No cóż BaXu, jak najbardziej kojarzę nick chociaż jest jeden minus - z poprzednich edycji bądź nawet sprzed roku. Czy pomagasz na czacie? Nie wiem, nie zauważyłem jeszcze. Ciężko mi cię tu oceniać ze względu na totalny brak aktywności. Edycja zaczęła się ponad miesiąc temu a ty masz czasu online niecałe 6 godzin. O teamspeaku już nawet nie mówię bo ani razu cię tam nie widziałem. Jeśli zależy ci na dostaniu się do administracji to taka rada ode mnie - bądź bardziej aktywny na serwerze jak i na teamspeaku, pomagaj graczom którzy potrzebują pomocy i zapewne wtedy ci się uda.

Tym razem niestety na NIE

Hejka naklejka

Nie kojarzę Cie wcale, ani z serwera, ani z ts'a, ani z forum.

Ciężko mieć opinie inną niż  negatywną, czyż nie?

BaXu! Swego czasu grałeś na serwerze bardzo dużo, pomagałeś graczom itp., kojarzę Cię w zasadzie od wczesnych "lat" swojego moderowania tutaj.

Spełniasz wszystkie wymagania, moim zdaniem jak najbardziej masz predyspozycje do pełnienia funkcji Helpera.

Kojarzę Cię zarówno z serwera, jak i TS'a. Na forum konto również masz założone kilka lat temu - bardzo dobrze.

Troszkę więcej aktywności na tej edycji by się jeszcze przydało, no ale myślę, że to kwestia ogarnięcia sobie wolnego czasu i motywacji.

Ocena ode mnie jak najbardziej pozytywna.

Plusy
- Kojarzę z dużej aktywności z poprzednich edycji (pomaganie, etc.)
- Kojarzę z ts3

Minusy
-Słabe podanie
-Mała aktywność na obecnej edycji
-Nie rozmawiałem

Narazie jestem na Neu/Nie ale zgłoś się do mnie jeszcze na discordzie TwistedDvix#3947

Słabe podanie, znikoma aktywność na serwerze, nie widziałam na ts. -> Nie.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore