Skocz do zawartości
rafal9ck

szkoda komentować

Polecane posty

1. Nick w grze: rafal9ck
2. Powód zbanowania: brak według regulaminu
3. Treść wyjaśniająca:
autoclicker jest programem zewnętrznym a nie modyfikacją,
Cytat

punkt 20 regulaminu "20. Wykorzystywanie modyfikacji wspomagającej rozgrywkę oraz bugów gry."

z czego wynika że albo regulamin jest źle napisany albo administracja nie umie go zinterpretować. Autocliker jest programem zewnętrznym a nie modyfikacją.
chciałbym dodać że auclicker, którego używałem nie posiada opcji przytrzymania przycisku. (w razie wątpliwości mogę wysłać go w pliku .exe)
kilofem nie biłem tylko łapką creepery i to już zostało wspominanie wcześniej,
prosiłbym także o udostępnianie nagrana na którym rzekomo kopę stone kilofem. chciałbym dodać że 8 stacków prochu które uzbierałem  poprzez zabijanie creeperów jest w skrzyniach na wyspie.(proch wypada z creeperów tak dodaje bo się można spodziewać że administracja o tym też nie wie że wnioskuje że kope stone klikając na niego jak na trawę)

chciałbym dodać że poprzedni temat został zamknięty przed jego wyjaśnieniem.
dodając screenu zauważyłem że powód bana nie odnosi sie do regulaminu.

podsumowując byłem afk i biłem creepery, przez większość czasu byłem przy komputerze (zanim przeniosło mnie na Spawn), chciałbym uzyskać też informacje jakim cudem mogę skopać stone za pomocą kliknięcia 10 razy na sekundę, ponieważ kopie się go za pomocą kilofa i przytrzymania lewego klawisza myszy. (https://minecraft-pl.gamepedia.com/Kamień)

screen udowadnia że nie tylko jeden administrator nie ma pojęcia o czym jest 
Cytat

Modyfikacja

jeśli autclicker jest Modyfikacją to za używanie discorda też można dostać bana ? przecież służy do ułatwienia komunikacji => jest wspomaganiem do rozgrywki
Cytat

w trakcie jak to pisałam, to moderator zdążył to w moim imieniu zrobić, dzięki Tulipanek ;)

z cytatu powyżej wynika że nie tylko jedna osoba w administracji ma pojęcia co to modyfikacja lub nie wie w czyimś imieniu.

4. Nick banującego: Tulipanek, 
5: Screen z info o banie: 
Edytowano przez rafal9ck
Screen sie nie pokazał

Drogi użytkowniku

Jako osoba obeznana z sytuacją, pozwolę sobie się wypowiedzieć. Co do samego "braku zgodności z regulaminem"

3.2 - Na serwerze obowiązuje zakaz wykorzystywania modyfikacji wspomagającej rozgrywkę oraz bugów gry.

1.6 – Taryfikator kar jest poglądowy, Administracja może wymierzyć dowolną kare w zależności od sytuacji.

AutoClicker należy do oprogramowań zabronionych na naszym serwerze. W znacznej mierze ułatwia on rozgrywkę, a wręcz pozwala na jej niepożądaną automatyzacje oraz wykonywanie czynności na AFK'u. Twoje korzystanie z AutoClickera "interwałami"(czym chciałeś wyjaśnić kopanie na afk) nie usprawiedliwia Cię od samego wykorzystywania go w innych celach.

Ostateczną decyzję pozostawiam Thordissie, jako że to ona była osobą "banującą", czego nie uwzględniłeś w poście

sam napisałeś żę

Cytat

AutoClicker należy do oprogramowań

a nie jest on modyfikacją.  modyfikacje się znajdują w folderze mods 

Edytowano przez rafal9ck
podwójne e,

Meh...

Zarzucę tu taki przykład. Macro też zalicza się do oprogramowania, a też jest zabronione u nas bo ułatwia rozgrywkę. I argument o Discordzie uważam za co najmniej bezsensowny, bo jaką niesprawiedliwą przewagę nad innymi graczami daje to, że rozmawiasz głosowo z kolegami z wyspy/pokazuje Ci w rogu wiadomość/pokazuje w statusie aktualną piosenkę na Spotify lub aktualną grę?

W moim odczuciu (i zakładam że nie tylko moim) programy zewnętrzne nie różnią się od wgranej paczki cheatów niemal niczym w kwestii ułatwiania rozgrywki (no, może poza sposobem, bo wiadomo że są różne rodzaje owej niesprawiedliwej przewagi).

Cóż, jak słusznie zauważył Tulipanek, ban został nadany przeze mnie (jako helper nie mogę dawać permbanów, więc poprosiłam go o zrobienie tego w moim imieniu. Ban na 999d wygląda trochę nieprofesjonalnie moim zdaniem, a nie była to sprawa na już ^^"), także i ostateczna decyzja należy do mnie. Gdybyś jeszcze... No nie wiem, okazał jakąś skruchę, powiedział że nie będziesz tego używać lub to odinstalujesz, to jeszcze mogłabym pomyśleć o skróceniu bana. Ale takie usilne czepianie się jednego słowa... Napisałam wyżej, ułatwienie rozgrywki to ułatwienie rozgrywki, nieważne czy jest to pobrana paczka cheatów czy program zewnętrzny.

Odniosę się na koniec do Twojego bicia creeperów i kopania stone'a. Nie wnikam, czy miałeś ustawione coś typu 15cps, ale gracz mi wysłał nagranie, gdzie około 23:40 stałeś na spawnie i po prostu patrzyłeś przed siebie i machałeś kilofem przed siebie. Jak spotykamy kogoś w kopalni, kto kopie ale nie odpowiada, to nie zakładamy również z góry, że cheatuje. Mógł np. odłączyć myszkę, "blokując" przy tym kopanie. Ale... Czy w tej chwili jest to takie ważne? Osobiście nie sądzę, Twojej sytuacji to raczej nie zmieni. I tak się wkopałeś w perma swoim przyznaniem się do autoclickera. A nawet jakbyś się nie przyznał do tego, to wspominałeś o tym że no biłeś te creepery i że masz te proszki. I że spałeś.

Myślę, że nie ma co dalej prowadzić tej dyskusji. Ulegać nie zamierzam, tym bardziej przy takich argumentach.

Bez UB, proszę o zamknięcie

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore