Skocz do zawartości
rozella2002

[Helper] rozella2002

Polecane posty

Nick

rozella2002
17, za kilka miesięcy 18.
Jak długo grasz na serwerze?

Grałam kiedyś, lecz postanowiłam wrócić.
Na ile w skali 1/10 znasz komendy Helpera i Moda?

8 lub 9.
Czy spełniasz wszystkie wymagania?

Tak, poniżej jest opisane co i jak.
Opisz siebie

Mam na imię Iwona, mam obecnie za sobą 17 wiosen. Moją pasją jest informatyka, z którą wiąże bliższą i dalszą przyszłość. Uczęszczam do technikum informatycznego i mogę się pochwalić, że powalam wszystkich chłopaków w mojej klasie na kolana. Moim hobby jest jazda konna, dawniej zaś nagrywanie na serwisie YouTube. Tutaj również mogę się pochwalić, ponieważ za czasów aktywności mojego kanału, osiągnął on ponad 30 000 subskrybentów. Mam dużo znajomych YouTuberów z ponad 100 000 subskrybcjami, więc fajnie by było coś nagrać z serwera. Przechodząc do wymagań postanawiam je ładnie opisać - mikrofon posiadam sprawny (novox nc-1), z aktywnością nie mam problemu chociaż nie ukrywajmy - nie jestem totalnym no-lifem i posiadam życie prywatne więc mogą zdarzać się wyjątki. Każdy jest człowiekiem i ma do tego prawo, prawda? Do regulaminu już zasiadam i wkówam na pamięć! :D Posiadam również konto premium. Zachowanie raczej oceniają inni, więc nie będe go opisywać, bo najzwyczajniej w świecie nie mi to oceniać. Oczywiście jestem pomocna, jak widać wyżej problemów z ortografią i interpunkcją mi nie brak. Discorda również posiadam, ba, nawet mam swój! Także posiadam TS3.

Mam nadzieję, że pozytywnie rozpatrzycie moje zgłoszenie. Pozdrawiam, miłego dnia!

87652832_Aktywno.png.7a6674b26412ceca0c286bf5cbfee732.png
I wszystko na temat. Jeśli chodziło ci o cubegame to pomyliłaś działy 

Nie?

12 godzin temu, YuksoN napisał:

87652832_Aktywno.png.7a6674b26412ceca0c286bf5cbfee732.png

Podpinając się do tej grafiki, jestem na nie.

Twoje konto nie istnieje ani na SkyBlocku, ani na CubeGame, także albo wpisałaś zły nick, albo pomyliły Ci się serwery i fora D:

Tak czy inaczej, ocena negatywna

Jak wyżej, negat.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore