Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
xflarex2115

[Helper] xFlarex2115

Polecane posty

Nick:Oto moje nicki ponieważ się zmieniały ;) przez 4 lata na serwerze Qubix1337 Kubikson1337 _xflarex_2115 Kuba1502
2. Wiek:16
3. Jak długo grasz na serwerze? Na serwerze gram od lipca 2015 z przerwami ,ale jak mam taką "wene na minecraft" potrafie siedzieć na nim nawet i cały dzień 
4. Na ile w skali 1/10 znasz komendy Helpera i Moda? 9.5/10 gdyż byłem kiedyś moderatorem na serwerze Play4Day ale z tego co mi się wydaję już go nie ma 
5. Czy spełniasz wszystkie wymagania? Owszem spełniam
6. Opisz siebie:Mam na imię Kuba i mam 16 lat. W tym roku poszedłem do technikum  na profil technik elektryk.Lubię grać w gry. Ostatnio przez miesiące grałem w gta lecz nim 
po prostu już rzygam.Bardzo lubię jeździć na rowerze jak i robić półdniowe trasy rowerowe .Myślę że jestem komunikatywną osobą śmiałą i wesołą 

Elo pomelo

image.png.622ca5429b15261a07bf7f117ffa0dbd.png

Nie widziałem na serwerze ani razu, a co dopiero pomagającego graczom w jakikolwiek sposób. Na ts również nie mieliśmy okazji porozmawiać. Konto na forum stworzone dla podania, a i ono nie jest jakieś powalające.

Jeśli Ci zależy, liczę na to że się poprawisz. Póki co ocena negatywna

11 godzin temu, Tulipanov napisał:

image.png.622ca5429b15261a07bf7f117ffa0dbd.png

Podpinam się pod grafikę. Zero jakiejkolwiek aktywności, brak pomocy graczom, podanie pisane na szybko. Konto na forum ,,pod podanie”, na ts3 nie widziałem (Tak, mamy tsa ts.skyblock.pl i czasami warto na niego wbić)

Bądź bardziej aktywny i wtedy pogadamy.

Nie

Również na nie. Popraw aktywność.

Plusy
-
Minus 
- Nie wiedziałem na serwerze
- Nie widziałem i nie gadałem na ts3
- Konto dla podania

Jestem na NIE

Oczywiście ze względu na aktywność ocena negatywna

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore