Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Janusz03

[UB]makraciek

Polecane posty

Nick w grze: makraciek.

Powód zbanowania: obraza administracji.

Treść wyjaśniająca: "Nie chce sie rozpisywać bo ten ban jest w sumie dość krótki,ale bardziej interesowało by mnie to czemu dostałem tego bana.Czy dlatego  że admini ścigają normalnych graczy za to że powiedzieli coś co nie pasowało administracji miesiąc temu,bo nie mogą sobie poradzić z 13-latkami tak bezczelnymi ze na fake-kontach z nazwami typu "Czitereq" jadą na 5 ułatwieniach na raz,czy dlatego że ponownie administracja się "pomyliła" bo jeśli to drugie to sytuacja sie już powtarza,i byłoby miło gdybyście naprawili ten błąd razem z paroma innymi,np znikającymi villagerami na BW,z cofaniem na calym serwerze,z rangami które działają jakby było tworzone przez EA, albo np z brakiem anti-cheatu.Nie twierdze że nie wyzywałem administracji, może po prostu o tym zapomniałem,a jesli tak,to przepraszam,mogłem się nieco zapomnieć.Oczywiście rozumiem że to wasz serwer, i zrozumiem odpowiedź w stylu  "to nasz serwer,robimy co chemy,mamy gdzies ciebie i  normalnych graczy" bo w końcu prawo własności to świętość.Pozdrawiam.

Nick Banującego: Pevpe

Screeb z info o banie: https://pasteboard.co/Ix4kBpO.png

Witam! :)

Twoje konto nie ma bana, prawdopodobnie zostało Ci przypisane zbanowane IP, spróbuj zrestartować router. Jeśli to nie zadziała, zgłoś się na kanał pomocy CubeGame na naszym TeamSpeaku (ts.cubegame.pl).

///Zamykam

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...