Skocz do zawartości
KubaPL1107

Niesłuszny Ban?

Polecane posty

1.  Nick w grze : IsAnRubi_XX                                                                                                                                                                                                                                                                      2.  Powód zbanowania : Brak współpracy podczas sprawdzania                                                                                                                                                                                                            3. Treśc wyjaśniająca : Po pierwsze Moderator kazał mi wbić na ts a ja nie mam miejcsa na team speak na kompie mojej babci Po drugie babcia mi nie pozwala go zainstalowac Po trzecie niemam własnego kompa bo albo gram na mamy albo na babci i mama mi tez nie pozwala a po czwarte mówiłem mu to a on ,,ciekawe..." i na ekranie wyskoczylo mi permanentnie zbanowano przez JANTEQ bardzo was prosze dajcie unbana To jest moj ukochany serwer i za nic w świecie nie odpalil bym haksow. Mialem kiedys range VIP i sie bilem na lobby i mam texture packa z ktorym jest 15%skilla wiecej i gosc mi napisal ze mam haxy.                                                                                                                                                            4. Nick banującego: JANTEQ                                                                                                                                                                                                                                                                      5. Screen z info o banie    https://zapodaj.net/26fcfe63340d5.png.html:excl:      

Witaj.

Czas na odwołanie to miesiąc, a owy miesiąc minął.

Bez ub, zamykam.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore