Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Girmal

[Odrzucone][Helper] Girmal

Polecane posty

Dobry Wieczór

1. Nick: Girmal

2. Wiek: Mam 29 lat [Szalony Rocznik `90]

3. Jak długo grasz na serwerze: Na czas obecny gry około miesiąca - online około 208h 15min

4. Na ile w skali 1/10 znasz komendy Helpera I Moda: 6-7/10 [codziennie się uczę z postu]

5. Czy spełniasz wszystkie wymagania : Sądzę iż tak spełniam wymagania podane w temacie "[WZÓR][WYMAGANIA] Rekrutacja na Helpera mc.skyblock.pl"

6. Opisz siebie:

Jeszcze Raz Witam, nazywam się Sebastian i mam prawie 30 wiosenek. Lubię spokojne gry ale i nutkę rozrywki. Czytam książki, słucham muzyki, jestem informatykiem i gram w Minecrafta.

Mam w naturze nieodmawianie nikomu pomocy, jeśli ktoś jej potrzebuje . Komendy Helpera spokojnie nauczę się bo jestem bystrym dziadkiem :) Nie jestem starym graczem - wróciłem do gry w MC po przerwie, skończyłem na 1.6.4 kiedy mody były bardzo popularne :) Miałem chętkę na SKB i ten serwer był pierwszym, na który wszedłem :). Część z administracji zna mnie lepiej - część gorzej. Niech każdy robi co uważa za słuszne kierując się swoimi zasadami jak i egzekwując przestrzeganie regulaminu , Nie wiem co napisać więcej :P

Z góry dziękuję za przeczytanie tych wypocin.

Pozdrawiam

Pantofel Girmal - cichy kapuś :P

Edit: Poprawienie podania według wzoru. Przepraszam iż tak późno

W razie jakichkolwiek pytań odnośnie mojej osoby proszę mnie łapać na grze/ts3/discord

Edytowano przez Girmal

A więc! Trochę słabo, że nie dostosowałeś się do wzoru, ale podanie całkiem przyjemnie się czyta. Aktywność do najgorszych nie należy, jeden warn od Thordissy od początku edycji (całkiem nieźle). Aktywność na teamspeaku znikoma (jak nie całkowicie brak). Czasami pomagasz graczom, ale rzadko widuję cię na czacie. Rada ode mnie; Wbijaj na teamspeaka na pogaduchy, pomagaj więcej na czacie graczom, którzy potrzebują pomocy. 
Aktualnie NEU/NIE

Heja

Dosyć sporo widuje na serwerze, na forum zacząłeś się udzielać, ale póki co nie bardzo jest pod czym się wypowiadać. Na ts zacząłeś uczęszczać coraz częściej, jak i podłapałeś dzięki temu lepszy kontakt z moderacją.

Póki co nadal NEUTRAL 

//edit:06/10/2019

Nie sądzę żebyśmy potrzebowali osoby, która obraża się o byle co i 'kończy grę" na pokaz.

Ocena negatywna

Plusy
- Spoko akrywność
- Widuje na serwerze
- Prawie czysta kartoteka

Minusy
- Nie rozmawiałem z tobą
- Nie widziałem na ts3
- Nie kojarzę z pomocy innym
- Zerowa aktywność na forum

Na ten moment na NEU/NIE

//Edit 6/10/2019

Kończenie gry bo obraziłeś się o byle pierdołę, nie jest zachowaniem osoby kandydującej na stanowisko helpera. Pozostaje przy ocenie NEGATYWNEJ

Niedostosowanie się do wzoru, znikoma aktywność na forum oraz teamspeak'u. Ogólnie samo podanie przyjemne, aktywność na serwerze też dobra(zarówno godziny jak i udzielanie się na chacie). 

Na tą chwilę neutral/tak.

//edit 6/10/19:

Uważam, że osoba, która obraża się o byle pierdołę i przestaje grać na serwerze, nie powinna startować do moderacji, także zmieniam zdanie na nie! Pozdrawiam.

Zdążę się jeszcze wypowiedzieć! :D

No to tak, na serwerze Cię widać, wyróżniasz się na ogólnym tle graczy. Brak wzoru... Cóż, wyjaśnialiśmy to sobie, także nie będę się tu więcej rozwodzić na ten temat. Regulamin starasz się przestrzegać, faktycznie były dwa wpisy, ale nie są to jakieś wielkie zbrodnie. Jakby ktokolwiek obudził mnie w środku nocy i spytał, czy uważam Cię za aktywnego, od razu byłabym w stanie odpowiedzieć, że w porównaniu do ogółu to całkiem całkiem :DWidać że starasz się pomagać i wyróżniać na czacie pośród pomarańczowych wiadomości administracji odpowiadającej graczom ^^ Aktywność na tsie dość nikła, lecz widać że powoli dążysz do jej poprawy. Forum... Cóż, trochę ciężko o nabicie spore ilości postów na naszej strefie ^^" Nie podoba mi się tylko, że (w moim odczuciu) tracisz czasem za szybko cierpliwość do graczy; jako helper napotkasz z pewnością wiele sytuacji, które będą tę cierpliwość testować...

Gdyby nie parę wad, to byłabym na tak, jednakże dam Ci neutral/tak :P

//Edit: Ten no, również podpinam się pod zmienione opinie dziewczyn i Tulipana, jako że to co zrobiłeś miało związek przede wszystkim ze mną (a byli najwyraźniej szybsi przy zmianie opinii, bywa :P). Niezbyt mnie przekonuje odwalanie takich akcji przez jedną rzecz, przez jedną osobę. Cóż, zrobiłeś to po naszej prywatnej kłótni, po której uznałeś, że gra beze mnie nie ma sensu. Poza tym, jak już się odezwałam to nagle postanowiłeś wrócić...Do tego Twoje próby, żeby wymusić we mnie poczucie winy za coś, czego niezbyt zrobiłam. Niezbyt mnie to przekonuje...

Witaj,
Pomijając, oczywistą rzecz, o której wspomnieli inni, czyli brak wzoru to:

Twoja aktywność na serwerze jest jak najbardziej na plus, nie mogę jednak powiedzieć tego samego o teamspeak'u, na którym widziałam Cię wczoraj pierwszy raz.

Uważam również, że bardzo łatwo jest Cię wyprowadzić z równowagi, sytuacja z przedwczoraj, gdy na chacie globalnym urządzałeś żale dotyczące Twojego błędu z brakiem wzoru, jak i z pierwszą odpowiedzią neutral/nie, tylko to potwierdza. Helper często jest stawiany w sytuacjach, które go testują w tej kwestii, skoro z równowagi wyprowadziła Cię taka błahostka, to nie wiem, czy w sytuacji z graczami poradziłbyś sobie z opanowaniem emocji.

Co do wpisów na koncie wcześniej był jeden, aczkolwiek przedwczoraj pojawił się kolejny co już nie świadczy dobrze o kandydacie na helpera, owszem przedwczorajsze przewinienie nie należało do jakiś strasznych, ale jednak helper (jak i kandydat na to stanowisko, w szczególności po złożeniu podania) powinien świecić przykładem, a nie pozwalać sobie na łamanie któregokolwiek z punktów regulaminu.

Jeśli chodzi o pomoc graczom, wczoraj coś tam Cię widziałam, aczkolwiek wcześniej kojarzyłam jedynie z poprawiania błędów ortograficznych innych graczy.
Podsumowując, na razie NEUTRAL/NIE

Edit

Jak już Kampai napisała - byle pierdoła spowodowała, że rozdałeś wszystkie itemy, opuściłeś wyspę i odszedłeś z serwera, nie wyobrażam sobie Helpera, który się tak zachowuje - NA NIE.

No z tego co wiem to już nie grasz na naszym serwerku.

Jestem na nie ;) 

Na podstawie m. in. powyższych opinii, ODRZUCAM.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...