Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
szymonx20

[SKARGA] Nekvilik

Polecane posty

1. Nick z gry: szymonx20
2. IP serwera: mc.skyblock.pl
3. Nick oskarżonego/oskarżonych: Nekvilik
4. Powód oskarżenia gracza/graczy: irytowanie
5. Przybliżona data: 08.10.2019 21:00-21:40 i chyba wincyj lulz
6. Dowody: nie chce mi sie, mam w logach to moge podeslac lulz

dobra ogolnie to chodzi o to ze w ciagu jednego dnia dostalem 1, 2 i 3 stopien kary za warny co jest niesamowitym osiagnieciem zyciowym (tak wiem jest sie czym chwalic). ale ten o to malpiszon aka osobnik z tej planety zaczal wypisywac zeby mi dali perm bana i wgle zaczal wk***iac, niestety dalej co bylo to nie wiem bo administracja wlepila mi banicje ale pewnie dalej mnie wyzywal prosze to sprawdzic bo to nekanie lulz

o tu kontynuacja historii i prowokacji z jego strony, lecz tutaj administracja bardzo dobrze sie zachowala  prosze o awans dla nich a ten malpiszon niech bana wyrwie 
thx from the mountain
image.thumb.png.c82377037c5a665e95bb723210864c89.png

image.png

Heja

Na samym początku chciałbym zauważyć, że powinieneś zachować, chociaż garstkę kultury. Mówisz o tym, że gracz Cię irytował, a wyzywasz go w skardze od "małpiszonów". Nie chciało Ci się wkleić dowodów, pomimo tego, że je rzekomo masz, co tylko pokazuje twój bardzo lekceważący stosunek.

Administracja wlepiła Ci banicje, jako że mimo wieeelu upomnień nadal spamiłeś na /helpop niepotrzebnymi wiadomościami, a wśród nich były także wyzwiska w stronę graczy. Wykazałeś się kompletnym brakiem kultury, nie tylko na czacie, jak i na /helpop.

Odnośnie do samej skargi na gracza, zostanie on upomniany co do typu zaczepek. //zamykam

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...