Skocz do zawartości
niecheater05

[UB] nie_cheater05

Polecane posty

Hejka!

1.Nick w grze: nie_cheater05

2.Data otrzymania bana: Wtorek (08.10.2019r) lub Poniedziałek (07.10.2019r)

3.Niestety nie mam jak dodać ss ale mogę zacytować :) : Zbanowany permanentnie przez Pevpe. Powód:używanie cheatow - sprawdzanie.

4. Normalny dzień, gram sobie z przyjaciółką w BEDWARS i nagle przenosi mnie do innego pokoju. Zadają mi pytanie czy przyznaje się do używania cheatów, nie wiedziałam o co chodzi na początku myślałam, że to jakiś błąd ale mniejsza. Odpowiadam, że nie i BUM! Zablokowali mnie :( Doszłyśmy do wniosku z koleżanką, że chodzi o bloczki otóż to już jakiś spory czas temu gadałyśmy z chłopakiem który mówił nam o sposobie na darmowe bloczki. Nauczył nas przenosić je do EQ ale nie powiedział o konsekwencjach od tego czasu raz na jakiś czas z tego korzystałyśmy. Nie myślałyśmy wtedy że to coś złego wtedy nawet nie pomyślałyśmy że to może być błąd gry tylko taka "sztuczka" No i niestety stało się co się stało :( 

5. Dlatego bardzo proszę o odbanowanie, obiecuje że taka sytuacja już się nie powtórzy. Nie będziemy już wierzyć w jakieś "darmowe sztuczki". Była to po prostu ludzka nie wiedza. Z góry dziękuje i pozdrawiam całą Administrację :) 

[20:41:02] [Client thread/INFO]: [CHAT] MOD Pevpe: nie_cheater05 Zapraszam na ts3 ts.cubegame.pl (Logniesz=PERM)
[20:41:06] [Client thread/INFO]: [CHAT] MOD Pevpe: Przyznajesz sie do uzywania cheatow?
[20:41:13] [Client thread/INFO]: [CHAT] GRACZ nie_cheater05: tak

Po zadaniu pytania "Przyznajesz się do używania cheatow?" Odpowiedziałeś że tak.

Bez uB & Zamykam.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...