Skocz do zawartości

Tablica liderów


Popularna zawartość

Pokazuje zawartość z najwyższą reputacją od 12/21/19 we wszystkich miejscach

 1. 4 punkty
  Moje podsumowanie: *Dużo łuków i bitwa na łuki. Aby temu zaradzić nigdy, przenigdy nie usuwajcie ze sklepu, preferuje zwiększyć cenę 2/3 krotnie łuku jak i strzał oraz zmniejszyc szanse na pojawienie się łuku w skrzyni, a jeśli się pojawi, żeby miał mało użyć (np.7/11/15) o ile się da można by zredukować obrazenia łuku o 25% *kolejna sprawa to odległość między wyspami. Dobrym przykładem jest mapa "Zamek", moim zdaniem jest to super mapa z wyjątkiem odległości między wyspami, na ktorych ludzie sie spawnią. Powinniście zostawić wielkość mapy ale zamiast 8 zrobić 12 wysp na przykład ale to tylko moja sugestia. *zbroje: dobrym ruchem z waszej strony było dobre zbalansowanie sklepu, według mnie potrzebuję on kilka poprawek, a mianowicie: zbroja może być zupgradowana do żelaznej i najwyżej jakieś enchanty, a poza tym jakieś urozmaicenia o które prosi gro osób: fajne by było jakby było TNT w sklepie i mówie, że bardzo by to urozmaiciło rozgrywke podczas której można by było użyć więcej taktyk - jak już wyżej wspomniane zostały blitz stary, rzeczywiscie wiekszosc osób ma mało przemyślanych decyzji odnośnie użycia, wiele mocy jest takze bez sensownych i jeszcze trzeba za nie płacić :O . Zmniejszyłbym oczywiście cenę bs i zmiejszyl ilosc mocy bo po prostu gracze nie mogą się zdecydować. - mapy takie jak: nie pamiętam nazwy ale to ta ze świerkami i omszałymi brukami wszędzie, są bardzo irutujące. Jest niczym dżungla nie można w ogóle się przedrzeć nie wspomonając o pvp, osoba ktora zaczela sie pojedynkowac na takich mapach w 99% wygrywala, także sądze że powinna być usunięta i/lub bardzo zmodyfikowana. - na nowej edycji oczywiscie stare lobby mogloby wrocic ale fajnie by bylo jakby zostaly boty ktore dolaczają cię do rozgrywki bez szukania map. -proszę jeszcze tylko o nie przywracanie takich map jak na przykład "Młyn" bo to jest stan umysłu, ani jakis kozackich diax setów -kiedy jest mało ludzi na SW i nikt nie dołącza do areny ludzie wychodzą i idą na inny serwer gdzie osoby grają, jest to spowodowane tym, że rozgrywki zaczynają się od 4 graczy a nie jak na poprzedniej - od 2 graczy PODSUMOWANIE PODSUMOWANIA lekka modyfikacja sklepu j.w. wspomnialem | nie usuwanie bowa, tylko zbalansowanie | odległości między mapami, a także "wyczyścić" na nich teren | blitz star irp. ::::::::::Pamiętajcie, nie chodzi tu o "powrót" starej edycji, a zmodyfikowanie aktualniej, PROSZĘ nie cofajmy się w "rozwoju" Dziękuję za przeczytanie i mam nadzieje, że pozytywnie rozpatrzycie dodanie TNT do sklepu xd Pozdrawiam Tnt w sklepie nie będzie, już to przerabialiśmy/byku
 2. 4 punkty
  Na starej edycji nie było tyle bowspamerów itd... Sky warsy były bardziej grywalne. Sklep z itemkami stałymi był bardziej urozmaicony tak samo jak skrzynki. Tęsknie za starym lobby i starymi mapami dało się wtedy rashować itp. Dlatego jestem za przywróceniem starej edycji.
 3. 4 punkty
  No no, podanie wygląda fajnie, zostajesz przyjęty no no.
 4. 3 punkty
  Ostrzegałem Nekvilik, że jeszcze jeden post z pupy to dostaniecie wszędzie bany. Może powinienem dotrzymać słowa
 5. 2 punkty
  Bruh
 6. 2 punkty
  Nie będę się wypisywał długo; wszystko napisał za mnie @Pevpe haha... ale wracając jestem JAK NAJBARDZIEJ NA TAK!! O tej edycji nie mogę powiedzieć, że jest "beznadziejna" czy coś w tym stylu, ponieważ wiem jak dużą pracę włożyli w nią Administracja, dlatego myślę, że jako gracz i użytkownik serwera nie mogę po prostu tak pisać. Jednak to nie zmieni, że jak dla mnie poprzednia edycja wraz z itemami stałymi itp. była lepsza. @Pevpe w swojej wypowiedzi napisał "Źle się patrzy na tryb który kiedyś górował na serwerze a teraz jest niegrywany i zamienia się w zapomniany tryb". Jest to prawda. Tryb opustoszał i by zagrać trzeba czekać jakiś czas, gdy na poprzedniej startowało kilka, jak nie kilkanaście aren jednocześnie. A co do itemów oraz, że nie da się zabić graczy ze stałym diamentowym setem? Jak dla mnie mogłyby powrócić te itemy stałe... oraz fajnie jakby było gdyby powróciły itemy stałe,które już udało nam się zebrać, monety i topka. I proszę, nie bierzcie pod uwagę mojej wypowiedzi to, że pewnie na poprzedniej edycji miałem wyższą topke bo tak nie było. Miałem niższą (na tej jestem top 190, a na tamtej byłem top 300). Pozdro i dzięki za przeczytanie. Czekam na rozwiązanie sytuacji!!
 7. 2 punkty
  Mam nadzieję, że zrozumiałeś swój błąd i liczę, że już się więcej nie powtórzy. //Skracam bana do 3 dni i Zamykam
 8. 2 punkty
  Natychmiastowo rezygnuję z podania. Proszę o zamknięcie tematu. Dziękuję uprzejmie
 9. 2 punkty
  Dobre przygotowanie to podstawa - nie zmarnuj szansy. Zapraszam na etap 2 rekrutacji na KidModeratora!
 10. 2 punkty
  Ta mapa posiada coś takiego, że chciałoby się zagrać. Posiada ona taki zimowy klimacik Chciałbym ją zobaczyć w "akcji'' Jestem na duże TAK
 11. 2 punkty
  Liczyć na dobre oceny zawsze można... Nie widzę na czacie pomocy z Twojej strony, nie miałem okazji porozmawiać z Tobą na ts, ani wyrobić sobie o Tobie jakiejkolwiek opinii. Pomimo to biorąc pod uwagę schludnie i poprawnie napisane podanie, postanawiam dać Ci szansę. Wpadnij na pogaduchy lub napisz bezpośrednio do mnie na serwerze/ts to sobie pogadamy. Póki co neutral ////////// Bardzo nie podoba mi się Twoje podejście, na serwer przestałeś wchodzić, więc raczej zainteresowania z Twojej strony brak. Ocena negatywna
 12. 2 punkty
  Tak, dokładnie zrobienie pluginu który działałby na podobnej zasadzie jak kary otrzymywane za wyjście podczas rozgrywki w LOLu czy CSGO tzn. Owa wtyczka działałaby na takiej zasadzie, że jeśli wyjdziemy umyślnie w trakcie trwania areny poprzez wpisanie komend za to odpowiedzialnych to dostajemy karę czasową i na okres tej kary możemy przebywać na lobby tego trybu lecz nie możemy dołączyć po prostu na żadną arenę i wyskakuje nam informacja na czacie (np. ups wygląda na to, że ktoś specjalnie opuścił rozgrywkę. Odczekaj <czas kary> przed kolejnym dołączeniem). Po minięciu tego czasu możemy normalnie dołączyć do areny, jednak jeśli wyjdziemy ponownie w ciągu 24 godz. dostajemy dłuższą karę. Przykładowo: Pierwsze wyjście 2 min, drugie 5 min > 8 min i 10 min, myślę że na 10 minutach można poprzestać i po prostu każde kolejne wyjście będzie karane takim samym czasem. Jeśli chodzi o resetowanie się czasu który mamy odczekać to powinien się on skracać niezależnie od tego czy jesteśmy online czy offline, natomiast kara którą musimy odbyć skracała by się wyłącznie wtedy kiedy będziemy online.
 13. 1 punkt
  Z podania można się czegoś dowiedzieć na twój temat, lecz nie kojarzę ciebie z aktywności na serwerze oraz nie widziałem ciebie na naszym TeamSpeak'u. Na ten moment na NIE
 14. 1 punkt
  Zabawa polega na tym, że musimy zgadnąć jaka następna osoba napisze po nas (pod naszym postem). Przykład: Hejter456? Nie. I kolejna osoba zgaduje kto może po niej napisać Także zaczynamy! Osu?
 15. 1 punkt
 16. 1 punkt
 17. 1 punkt
  Jak dla mnie propozycja totalnie bez sensu, co drugi gracz na serwerze mialby vipa, jestem na nie.
 18. 1 punkt
  peikna mapka jestem na TAK
 19. 1 punkt
  Cześć! Ponieważ wrociłem do prac nad CubeGame, to ostatnio dużo się dzieje, mimo że nie wszystko widać. Zaczynamy od zaległości technicznych i poprawek, później weźmiemy się za poprawki w grach, a na końcu jak wszystko się ustabilizuje zrobimy nowe edycje gier i nowe gry!! Pracujemy we dwóch razem z @neksi Definicje - System - nowy system zarządzania instancjami serwerów(arenami) który wszystko robi automatycznie Silnik - główny kod CubeGame który zarządza arenami, lobby, stanem gry itp. itd. w każdej z gier Silnik Minecrafta - silnik serwera Minecrafta Wyciek pamięci - problem w kodzie(Minecrafta lub naszym własnym) przez który areny po jakimś czasie przestają działać niedziela, 18 czerwiec 2017 * Wprowadzono nowy system zarządzania instancjami serwerów który pisałem ostatnie 2 miesiąca. Robi dużo magicznych rzeczy, usprawnia prace administracji stokrotnie, pilnuje tego żeby zawsze była odpowiednia ilość wolnych aren każdego trybu, ubija popsute areny... (ok. 10000 linii kodu żeby nie było że to drobnostka XD system jest porównywalny z tym który zarządza serwerem Hypixel) * Podłączono SkyWars pod nowy System (areny 100+) * Przepisano Radio/Muzyczkę na BlitzSG i włączono ponownie. Teraz nie powoduje ona już wycieków pamięci, jak w pierwszej wersji, która została dłuższy czas temu wyłączona. * Poprawiono stary błąd w silniku CubeGame przez który niepotrzebnie były ładowane Chunki przy starcie areny. Przez co arena zajmowała więcej ramu i startowała dłuzej. wtorek, 20 czerwiec 2017 * Zaktualizowano AntyCheat na BlitzSG i SkyWalls * Podpięto BlitzSG pod nowy System (areny 100+) (edited) * Poprawiono wycieki pamięci w silniku Minecrafta przez które crashowały areny BlitzSG * Poprawka w silniku Minecrafta, dzięki której nie występują już losowe 'kicki' z serwera (głownie wersja 1.7) * Zastąpienie komend /sg vote, /sw vote etc. uniwersalną /vote - aktualnie na BlitzSG, SkyWalls, SkyWars, ale wkrótce wszędzie * Podpięto SkyWalls pod nowy System (areny 100+)
 20. 1 punkt
  Dobro zawsze ....... (dokończ zdanie)
 21. 1 punkt
  1. Jak najbardziej. Uwielbiam parkoury i odpychanie od stojących stivków serio wkurza. 2. Wysyłanie na kompendium może nauczyć przy okazji wiele przydatnych rzeczy. Wystarczy kliknąć w linka i otrzyma się nie tylko wartości bloków. 3. t a k 4. t a k 5. Naprawdę nie wiem po co shop zmienia nazwy. Potem się dziwi każdy czemu cobel się nie stackuje. 6. Na moje nie jest to specjalnie uciążliwe. Jedynie trochę poprawi to estetykę. 7. Ta zmiana zmieni tyle co nic. 8. t a k 9. Jestem za limitem z /ah, jednak z /pay nie bardzo. Z /ah jest szansa zdjąć przedmiot ze złą ceną, lecz gdy jedno zero wkradnie się do przelewu następuje płacz. 10. W sumie to nie spotkało mnie to jeszcze. Zostawiam to reszcie.
 22. 1 punkt
  W mojej opinii nie jesteś ani fałszywą, ani toksyczną osobą - jedynie zbyt atencyjną (wiek?) i chcącą mieć zawsze rację - co bywa zgubne. Za to mogę powiedzieć, że jesteś pomocna, doświadczona w pełnieniu tej funkcji (były Moderator i to nie z przypadku), zgłaszasz wszystkie błędy jakie napotkasz na swojej drodze, można Ci zaufać w wielu sprawach. Dodatkowo aktywność na serwerze jest bardzo wysoka, na TeamSpeaku również, na forum także. Komendy i regulamin znasz na poziomie Moderatora, co czyni Cię dobrym kandydatem + spełniasz wszystkie wymagania. Na pewno przed dołączeniem do administracji musisz porozmawiać ze wszystkimi i wyjaśnić sobie niektóre "nieścisłości" ponieważ zespół może być zgrany i nie powinny mieć tutaj miejsca żadne kłótnie i nieporozumienia. Neutral/Tak
 23. 1 punkt
  Nie zawsze jest administracja na serwerze, dlatego popieram pomysł z dodaniem takiej komendy. Oczywiście TAK
 24. 1 punkt
  Dzień dobry, Dowody są niewystarczające. Samo w sobie stanie w odległości 20 kratek od przeciwnika nie tworzy sojuszu. Jeżeli posiadasz więcej dowodów, podeślij mi je w wiadomości prywatnej na forum. //Zamykam
 25. 1 punkt
  Osobiście uważam, że dobrym pomysłem byłoby przywrócenie poprzedniej edycji tego trybu. Edycja ta miała w sobie "to coś", co przyciągało, zachęcało i mobilizowało do gry (przynajmniej ja tak to zawsze odczuwałem, zawsze miałem wielką ochotę tam grać i jednocześnie poprawiać swoje statystyki). Widać było też większe zainteresowanie wśród innych graczy, areny zawsze się zapełniały. Był to jeden z najbardziej obleganych trybów rozgrywki. Za powróceniem do poprzedniej edycji przemawia we mnie również olbrzymi sentyment do "starych czasów", między innymi też na tym trybie, który był, oprócz BlitzSG i ClassicSG moim drugim głównym, na którym grałem najczęściej i najbardziej intensywnie i który bardzo dobrze wspominam. Jednakże, jak już wcześniej wspomniało kilka osób, należałoby wprowadzić poprawki i lepiej zbalansować niektóre elementy (np. przedmioty stałe) tak, aby rozgrywka była jak najbardziej przyjazna i zapewniała odpowiedni próg wejścia dla nowych graczy i jednocześnie też w sposób satysfakcjonujący nagradzała wysiłki bardziej doświadczonych. Oczywiście nie można zapomnieć też o sprawnej i skutecznej ochronie przed różnej maści wspomagaczami, które potrafią napsuć krwi i zrujnować każdy tryb. Więc krótko podsumowując - myślę, że przywrócenie poprzedniej edycji z odpowiednimi poprawkami mogłoby poprawić obecną sytuację i przyciągnąć nowych, jak i może chociażby zachęcić do powrotu starych graczy. Jestem na TAK.
 26. 1 punkt
  Mimo, że cię znam bardzo długo. Krótka rozmowa nie zaszkodzi.. Nie mam wątpliwości. Drobne braki, które można szybko nadrobić. Jestem na tak
 27. 1 punkt
  Właśnie o to chodzi w tych zmianach. Chcemy ratować wszystkie tryby i sprawiać, aby były bardziej atrakcyjne dla graczy. Co do samej propozycji; Ciągły wgląd do postępujących osiągnięć jest bardzo satysfakcjonujący i motywujący do dalszej rozgrywki. Za dodaniem
 28. 1 punkt
  Ja osobiście uważam że aktualna edycja skywars jest ok, jednakże na starej edycji mi się grało lepiej. Na sw również z malała ilość graczy, uważam że może to być spowodowane zbyt dużym odstępem od siebie wysp. Bardzo dobrą zmianą były itemy stałe oraz blitz star. Na poprzedniej edycji przez itemy stałe nie dało się pokonać graczy którzy mieli je ulepszone, na tej edycji rzeczy stałe są na tyle z balansowane że nowy gracz może na spokojnie pokonać gracza z takimi itemami, natomiast blitz star to ciekawe ulepszenie sw, które moim zdaniem powoduje że rozgrywka jest trochę ciekawsza. Podsumowując uważam że nowa edycja nie jest zła, aczkolwiek stara była lepsza. Pozdrawiam. Edit: Uważam że super by było jakby powróciła stara edycja z itemami z aktualnej, z duo, blitz starem i osiągnieciami z tej.
 29. 1 punkt
  Jakoś nie widzę osób, które chcą jak mi pisałeś... Lekkie zainteresowanie, czekam na dalszy obieg.
 30. 1 punkt
  Gracze zostali ukarani. Dziękuję za zgłoszenie i życzę miłej gry! //Zamykam.
 31. 1 punkt
  Gracze Ukarani Dzięki za zgłoszenie Miłej Gry //Zamykam
 32. 1 punkt
  1. Nick w grze: Xeelix_ 2. Wiek: 14 3. Opisz siebie: Hej, jestem Martyna i mam 14 lat. Chodzę do ósmej klasy szkoły podstawowej a po jej ukończeniu planuję pójść do liceum ogólnokształcącego na kierunek biologiczno-chemiczny. Interesuję się również językiem angielskim, i zamierzam zdać testy zaawansowanego angielskiego, po czym zacząć studiować za granicą. Jestem osobą energiczną, lecz nie bardzo lubię być w centrum uwagi. Dobrze dogaduję się z ludźmi, co myślę jest bardzo ważną cechą KidModeratora. Od kilku miesięcy uczęszczam na zajęcia akrobatyki sportowej, przez które niestety od trzech tygodni siedzę w domu z nogą w stabilizatorze. Gdy nie jestem w szkole, lubię pograć sobie w Minecraft, bądź poczytać książki. Ostatnio bardzo spodobały mi się książki z serii 'Warrior Cats' Erin Hunter. Ostatnio na książki niestety poszły prawie całe moje oszczędności:(. Moimi ulubionymi zwierzętami są koty, sama posiadam siedmioletnią kotkę o imieniu Kitka, i od samego początku, skradła ona moje serce. Niestety, a może i stety, w ostatnim czasie bardzo dużo czasu poświęcam nauce na egzaminy ósmych klas, lecz zawsze znajdę trochę czasu na pogranie w minecrafta, szczególnie teraz, gdy mamy przerwę świąteczną i masę wolnego czasu. Jestem również dosyć szczera, nie lubię okłamywać bliskich, i nie bliskich mi ludzi. Jakiś czas temu zaczęłam również brać udział w kwestach i zbiórkach na rzecz hospicjum w Słupsku - co od razu mi się spodobało. Na serwerze lubię spędzać czas z moimi znajomymi, jak i również sama - obie wersje sprawiają mi dużą przyjemność. W sumie, to nie mam zbyt dużo do powiedzenia na swój temat, ponieważ w moich oczach jestem dość nudną osobą, więc trzymam swoje życie w ryzach i idę po prostej linii do celu, nie zatrzymując się i rozpatrując błahostek. Więc to na tyle . 4.Dlaczego miałbyś otrzymać rangę? Jestem osobą odpowiedzialną, potrafię również sprawiedliwie osądzać ludzi, więc na pewno nie zbanuję nikogo bezpodstawnie. Długo czekałam na moment aż wreszcie będę mogła napisać to podanie, więc nie była to decyzja na poczekaniu. Chciałabym również pomóc wspierać serwer w eliminowaniu graczy używających wsomagaczy, ponieważ psuje to rozgrywkę innym. Gra bez osób używających różnego rodzaju cheatów jest zdecydowanie przyjemniejsza - wiem to z własnego doświadczenia. Starałabym również przestrzegać graczy z serwera, aby nie przeklinali i zachowywali się stosownie przestrzegając regulamin. 5. Od kiedy aktywnie grasz na serwerze? Od półtora roku 6. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer? Od 2 do 5-6 godzin 7. Discord: tak TeamSpeak3: tak Sprawny mikrofon: tak Mutacja: Jestem dziewczyną 8. Czy posiadasz konto premium: tak
 33. 1 punkt
  1. Nick: Witold_ 2. Wiek: 16 3. Jak długo grasz na serwerze? Ponad rok z kilkoma przerwami 4. Na ile w skali 1/10 znasz komendy Helpera i Moda? Myślę , że takie 9/10 5. Czy spełniasz wszystkie wymagania? Tak 6. Opisz siebie: Mam na imię Hubert , mieszkam w Piotrkowie Trybunalskim w województwie Łódzkim. Moim zainteresowaniem w życiu jest sport , muzyka i gotowanie. Lubie grać w piłkę siatkową i lubię pływać. Uczęszczam do szkoły zawodowej , jestem na profilu gastronomicznym kucharz. Gram od jakiegoś czasu na serwerze i fajnie spędzam na nim czas.Jestem jednym z bardziej aktywniejszych graczy na serwerze. Gram dosyć często i pomagam graczom na tyle ile potrafię. Jestem raczej pozytywną i miłą osobą. Myślę, że dobrze bym się nadawał na tym stanowisku. Pozdrawiam Hubert!
 34. 1 punkt
 35. 1 punkt
  Cześć Ban nie został nadany na wszystkich członków wyspy, jako że aktywnymi jej graczami jesteś ty i Patrycja. Po konsultacji z Kaladinem, który jest stroną pokrzywdzoną w obecnej sytuacji, jestem skłonny skrócić bana do 3 dni. Mam nadzieję że przez ten czas przemyślicie swoje zachowanie. //zamykam
 36. 1 punkt
  Krótko mówiąc - propozycja przydatna, przynajmniej niech to będzie jakiś plus tego, że ktoś gra dłużej na jakimś trybie. TAK
 37. 1 punkt
  Tulipanov = Tuli panov Plain and simple
 38. 1 punkt
  Nie spełniasz wymagania wiekowego. (13 lat) Na NIE
 39. 1 punkt
  Costam widać Cię na czacie, aczkolwiek mocno zaniepokoiło mnie twoje zachowanie na discordzie przed edycją. Na ts również nie miałem okazji z Tobą pogadać. Jestem na nie Podanie jest bardzo przyjemne i treściwe, spędzasz sporo czasu na serwerze jak i teamspeaku. Ogarnąłeś się pod względem dziecinnego zachowania, więc sądzę że warto dać Ci szansę Masz mój głos na TAK nie przepierdziel go na głupoty
 40. 1 punkt
  1. Nick: Carmell_ 2.Wiek: 16 3. Jak długo grasz na serwerze? Od 2018 roku. 4. Na ile w skali 1/10 znasz komendy Helpera i Moda? Myślę, że 9/10, jeszcze się uczę 5. Czy spełniasz wszystkie wymagania? oczywiście :3 6. Opisz siebie: Witam wszystkich ponownie, to znowu ja :> Trochę czasu minęło od mojego ostatniego pobytu w administracji, z którego musiałam niestety zrezygnować - zdrowie mi na to nie pozwalało. Jednak mogę zapewnić, iż tym razem zostanę z wami na dłużej To może przejdźmy teraz coś o mnie. Jak większość z was wie, jestem niską brunetką o szaro-niebieskich oczach. Uwielbiam podróżować, zwiedzać nowe miejsca. Mam dużo wolnego czasu, który chętnie wykorzystam na pomaganiu graczom. Jak pisałam ostatnio, zostałam wolontariuszką. Codziennie jeżdżę do schroniska na kilka godzin, by wprowadzić/nakarmić bezdomne psiaki. Chętnie poznaje nowych ludzi pomimo tego, ze gadatliwa nie jestem. Dziękuję wszystkim za wykorzystanie wolnej chwili na przeczytanie tego podania.
 41. 1 punkt
  Sporo pomagasz na czacie, angażujesz się od co najmniej poprzedniej edycji. Na tsie miałam czasami okazję widzieć. Odnoszę tylko wrażenie, że jesteś troszeczkę mniej dojrzały, co pokazałeś trochę np. wczorajszą rozmową na Discordzie (oboje wiemy, o co chodzi) Zagadaj do mnie na tsie w wolnej chwili, chciałabym sprawdzić dla pewności Twoją podstawową wiedzę na temat serwera i komend helpera/moderatora, a także odrobinę sięgniemy po regulamin Wiesz z czego się przygotowywać, a ja tylko ostrzegam, że jestem trochę wymagająca, a na jedno moje ulubione pytanie mało kto odpowiada w satysfakcjonujący dla mnie sposób neu/tak EDIT: Po rozmowie stwierdzam, że z wiedzy "graczowej" jesteś bardzo dobrze przygotowany, jednak bym na Twoim miejscu poćwiczyła jeszcze taryfikator i komendy administracyjne ^^ Ocena bez zmian, jednak bliżej tak niż neu
 42. 1 punkt
  Statystyki są twoim jedynym minusem dlatego taki układ - do 2 tygodni pokaż nam, że ci zależy a porozmawiamy. bCzekam na rezultaty. Mogło być lepiej, jestem na tak...
 43. 1 punkt
  Również dobrze można powiedzieć co ma do ukrycia niebieski team przed czerwonymi na bedwarsach ¯\_(ツ)_/¯ To ta sama sytuacja, gdy chowający widzi drugiego chowającego, który się schował obok lub wie gdzie jest drugi bo wystrzelił fajerwerkę, po czym pierwszy został zmieniony na szukającego i leci zabić drugiego, nic nie poradzisz.
 44. 1 punkt
  1. Nick na TS3: Fiterovsky 2. Wiek: 20 3. Doświadczenie: Uważam, że posiadam duże doświadczenie z ts. Byłem w administracji na kilku teamspeak'ach oraz robiłem swoje. 4. Czy posiadasz Discorda?: Tak Fiterovsky #5969 5. Jak długo korzystasz z naszego TSa?: Od marca 2018r. 6. Dlaczego chcesz moderować akurat nasz serwer?: Uważam, że na Waszym teamspeak'u panuje dobra atmosfera. Kontakt graczy z administracją są na wysokim poziomie, co przyciąga graczy. Napisałbym, że lubie pomagać, ale to trochę oklepane, więc napisze, że chciałbym dołożyć swoją cegięłkę do rozwoju TS. 7. Opisz siebie: Mam na imię Piotrek. Mam 20lat, skończyłem technikum ekonomiczne. Aktualnie studiuję Informatykę (Front End Developer dokładniej) w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku. Po studiach planuję wyjechać za granicę po lepsze życie. Potrafię się dogadać z każdą osobą. Jestem śmieszkiem, ale potrafię być poważny. Moim głównym zainteresowaniem jest granie w gry. Lubię też pobawić się pluginami w minecraft i botami kontrolnymi na ts3.
 45. 1 punkt
  1. Nick: _Jvlia. 2. Wiek: Za trzy miesiące staje się osobą pełnoletnią. 3. Jak długo grasz na serwerze? Praktycznie od początku edycji, jednakże żeby codziennie, od dwóch miesięcy. 4. Na ile w skali 1/10 znasz komendy Helpera i Moda? Sądzę, że 8/10, ewentualne braki jestem w stanie uzupełnić. 5. Czy spełniasz wszystkie wymagania? Yes, of course. 6. Opisz siebie: (Zainteresowanych zapraszam do mojego poprzedniego podania, w którym się również rozpisałam). Siemka, mam na imię Julia. Pochodzę z Wrocławia, gdzie również na co dzień się uczę. Od września będę uczęszczała do trzeciej klasy liceum o profilu humanistycznym. Moim jednym z głównych zainteresowań jest wszechstronnie pojęta literatura polska i nie mówię tu tylko o dobrej książce, nie nie nie, polskim filmem czy muzyką także nie pogardzę. Dla większości ludzi czytanie książek jest zupełnie nudne, jednak ja jestem innego zdania. Uważam, że oddawanie się lekturze rozwija poprawne myślenie i rozszerza spojrzenie na rzeczywistość. Nie czytam tylko z przymusu, ale i z chęci. Przeczytanie trzystu/czterystu stron nie jest dla mnie kłopotem. Ulubionym gatunkiem jest literatura wojenna, zwłaszcza ta, z okresu II wojny. Stawiam na samorozwój, dlatego też nie zamykam się na nowe rzeczy czy nowych ludzi, wręcz przeciwnie. Jak już w moim wcześniejszym podaniu wspomniałam, nie potrafię racjonalnie działać pod wpływem stresu, wiem, że to do niczego pozytywnego nie prowadzi, ale cóż... Staram się pomagać graczom, którzy tej pomocy potrzebują, czy to w wiadomości prywatnej czy na chacie globalnym. Siedzę na serwerze praktycznie codziennie w zależności od ilości posiadanego czasu wolnego. W wakacje, mogę nie poświęcać tak wiele czasu, jak do tego pory to miało miejsce, aczkolwiek postaram się to nadrobić. Wiedza z komend jest przyzwoita, pomimo to, jeżeli będą zaległości, idzie się tego douczyć. Jestem osobą na ogół spokojną, raczej ciężko jest mnie wyprowadzić z równowagi, choć jak każdy, posiadam granice wytrzymałości. Nie lubię oceniać ludzi po pozorach i opiniach innych osób, co we współczesnym świecie jest dosyć powszechne. Między ludźmi cenie sobie szczerość, dlatego też wole powiedzieć co myślę, niż doprowadzić do ewentualnej niepotrzebnej kłótni. Jeżeli ktoś ma jakiekolwiek wątpliwości, chętnie je rozwieje. Dlaczego Ty? Od początku mojego stażu, staram się pomagać innym, czasami lepiej czasami gorzej. Staram się wprowadzać przyjazną atmosferę, organizując różnego rodzaju eventy, nie wzniecać niepotrzebnych sporów. Mam nadzieję, że dołożę przysłowiową "cegiełkę" do rozwoju serwera. Dziękuję za przeczytanie i życzę miłego dnia lub wieczoru, w zależności od pory czytania .
 46. 1 punkt
  Administracja SkyBlock Właściciele Sentence neksi HeadAdmini xThauron Administratorzy Nysseth Medson Global Moderatorzy Wilczeek Tulipaneek Moderatorzy TwistedDvix Mednarne Jvlia_ Kaladin250 KidModzi Fiterovsky Nexembers Carmell_ Dominika_ tajfunowyren Helperzy Gxrv Korems
 47. 1 punkt
  Nei :-((((((((( Amelio czy już wiesz? Kim okaże się twoj syn tarararara?
 48. 1 punkt
 49. 0 punktów
  No Panda201 to ze mnie nie jest. jakaś kpoperka
 50. 0 punktów
  Aktualny antycheat nie jest naszym pomysłem, a [email protected] Ja jak i reszta administracji nic na to nie możemy poradzić. Zamykam.
×
×
 • Utwórz nowe...