Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 11/05/2017 in all areas

 1. Ciężko, ciężko i opornie Ci to szło...Miejmy nadzieję, że nie zmarnujesz szansy, którą Ci damy. Etap 2 zakończony powodzeniem - podanie przyjęte.
  1 point
 2. Skarga Mój nick: Goorotteeq Nick oskarżonego: toobii7 i sylwoo6 Server: BlitzSG Data : 11.04.2017 Dowód: https://imgur.com/a/3sOUX Opis: Sojusz na SuperBlitzSG.
  1 point
 3. Witam. Mam na imię Damian. Pochodzę z Małopolski, mam 18 lat, interesuje się speedcubingiem, chodzę do 3 klasy na profil Technikum Obsługi Turystycznej.
  1 point
 4. 1. Nick w grze: cxourierr 2. Nick oskarżonego/oskarżonych: pitiko13, trolekbalonekYT 3. Powód oskarżenia gracza/graczy: sojusz 4. Tryb gry: skywars 5. Przybliżona data (musi być widoczna na dowodach): 18.10.2017 6. Dowody: screenshoty (https://imgur.com/a/7tVz0, https://imgur.com/a/mLNhs)
  1 point
 5. 1. Nick: cxourierr 2. Wiek: 18 3. Ile jesteś graczem serwera?: Około 3-4 miesiące 4. Na ile znasz komendy gracza, Kidmoda i Moda w skali 1/10?: 6/10 5. Czy spełniasz wszystkie wymagania?: Oczywiście :D 6. Opisz siebie: Mam na imię Damian, pochodzę z województwa Małopolskiego, interesuje się informatyką, motoryzacją i speedcubingiem. Chodzę do ZSP w Krzeszowicach na profil Obsługi Turystycznej (technikum 3 klasa). Lubie zawierać nowe znajomości.
  1 point
 6. Proponuje stworzyć/zrobić w kategorii Arcade minigre Dragon Escape ;d
  0 points
 7. Hip-hop/Rap ew. Trap Lubie sluchac Quebonafide, Deys'a, Taco Hemingwaya
  0 points
 8. Tam, gdzie inni ślepo podążają za prawdą, ty pamiętaj, że nic nie jest prawdą... Tam, gdzie innych ogranicza moralność bądź prawo, ty pamiętaj, że wszystko jest dozwolone... Pracujemy w ciemności, by służyć światłu, jesteśmy asasynami... Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone..." Assassin's Creed
  0 points
×
×
 • Create New...