Skocz do zawartości

Tablica liderów


Popularna zawartość

Pokazuje zawartość z najwyższą reputacją 05/05/18 we wszystkich miejscach

 1. 2 punkty
 2. 2 punkty
  Generalnie ja jestem przeciwko każdemu vipowi co myśli, że jak se wydał parę miedziaków to że już jest pro, ale muszę przyznać że pomysł średnio Mnie przekonał. ALE... jestem za tym, aby wprowadzić /chat gdzie można by było wyłączyć całkowicie chat i zostawić tylko wiadomości globalne czyli: - Informacje od modów / adminów - Ogłoszenia pojawiające się na chacie - Oraz te zwykłe informujące Nas kto zginął od kogo na arenie ( wiecie o co chodzi ) itp. Dzięki temu uniknie się nie potrzebnych dyskusji na chacie.
 3. 1 punkt
  Udało nam się wyeliminować nieoczekiwane błędy zapisu ekwipunków, które były kasowane w często losowych przejściach pomiędzy sektorami. Nasz autorski system sektorów działał już na poprzedniej edycji i tego typu zjawiska nigdy się nam nie przytrafiły, w związku z tym nie przywiązywaliśmy większej uwagi do zapisu/odczytu ekwipunków graczy - system działał. Ponieważ nowa edycja z reguły oznacza aktualizację dotychczasowych pluginów, w tym również bungee i silnika gry, mogliśmy się liczyć z ewentualnymi błędami. Niestety pomimo przeprowadzonej bety i wielu testów wszystkich naszych pluginów, dopiero po kilku dniach od startu okazało się, że niektórym graczom znikają ekwipunki - zgadz się - "niektórym", ponieważ ten problem nie dotyczył wszystkich graczy, dlatego też nie mogliśmy jednoznacznie stwierdzić przyczyny błędu. Wykrycie przyczyny tak dziwnego błędu wymagało czasu, niestety za bardzo skupiliśmy się na naszych pluginach niż na Bungee, a przyczyna leżała właśnie tutaj. Po zoptymalizowaniu i modyfikacji niektórych metod udało nam się przyśpieszyć i zagwarantować natychmiastowy zapis każdego ekwipunku. Oczywiście rozumiemy frustrację graczy, których ten problem dotknął, często wielokrotnie. Jeśli nadal gracie na naszym serwerze - dziękujemy za zaufanie. Wszystkich graczy, których zniechęciliśmy do gry - przepraszamy i mamy nadzieję, że dacie nam kolejną szansę! Pozdrawiamy, ekipa mc.skyblock.pl
 4. 1 punkt
  Gracz zostanie ukarany
 5. 1 punkt
  1. Nick w grze: Vonderux 2. Nick oskarżonego: intorwacja 3. Powód oskarżenia gracza: Gracz ponownie mnie obraził po wcześniejszym banie, używając wulgarnych słów. Mam nadzieję, że zostanie ukarany 2 razy lepiej niż przedtem. 4. Tryb gry: HideAndSeek (Lobby) 5. Data: 05.05.2018 6. Dowód: https://zapodaj.net/63c0ad4e01151.png.html
 6. 1 punkt
  1. Nick w grze: Vonderux 2. Nick oskarżonego: intorwacja 3. Powód oskarżenia gracza: Ciągle mnie prowokuje, obraża; że jestem głupi i mówi że jestem na coś chory i nęka mnie bez powodu. Ja sobie tego nie życzę. Obraził moją osobę. 4. Tryb gry: BedWars (lobby) 5. Data: 05.05.2018 6. Dowody: https://zapodaj.net/d742ef39656d6.png.html https://zapodaj.net/6d511e34c2ee2.png.html https://zapodaj.net/a50101a0eb78e.png.html
 7. 1 punkt
 8. 1 punkt
  Sam pomysł brzmi ciekawie, ale problem jest w tym, że trybów jest na tyle dużo, że niemal niemożliwym byłoby kontrolowanie tego wszystkiego. Poza tym możliwość pisania co 10-15 sekund byłaby bez sensu, ponieważ gracze tak czy inaczej nie mogliby się dogadać; miałoby to tylko praktyczne zastosowanie. Neutral
 9. 1 punkt
  Witaj! Jednorazowy restart routera może nie pomóc - spróbuj tak jeszcze jakieś trzy razy. Jeśli to nie pomoże to będziesz musiał zgłosić się na naszym teamspeaku (ts.cubegame.pl -> Kanał Pomocy Cubegame) i tam czekać z dopiskiem /admin przy nicku. Zamykam.
 10. 1 punkt
  Przez to mniej graczy kupi vipa. NEUTRAL
 11. 1 punkt
  Moim zdaniem pisanie na chacie przez graczy byłoby słabym pomysłem. Moderatorzy nie są wstanie upilnować każdego gracza na różnych lobby. Jestem na NIE.
 12. 1 punkt
  "Gracze są nazywani przez VIPów plebsem" - zastanawiające, bo ja jeszcze nigdy nie spotkałem sytuacji, w której VIPy wyśmiewały osoby z rangą gracz. Nawet jeśli takowa sytuacja zaistniała to powiedz mi, czy wprowadzenie możliwości pisania wiadomości na lobby zmieni to? Plebs to biedak. Jeśli gracze są wyśmiewani, to czy nadanie im możliwości pisania na czacie coś zmieni? Ja sobie nie wyobrażam, aby na lobby, na którym potrafi być ponad 100 osób była opcja pisania wiadomości przez wszystkich. To już lepiej wprowadzić /msg i będziesz mógł pisać do kogo chcesz. Także moja ocena to NIE.
 13. 1 punkt
  Wszystko ładnie, ale niezbyt widzę ten pomysł, powód? Np. LobbyBedWars, tam ciągle by spamili/wyzywali itd. Nie jesteśmy wstanie upilnować każdego, a co dopiero takiego czegoś. Negatyw.
 14. 1 punkt
  Też jestem na tak, niech plebs też ma coś od życia xd
 15. 1 punkt
 16. 0 punktów
  1. Nick w grze: Plaid360 2. Tryb gry: Nie dotyczy 3. Nazwa propozycji: Zwiększenie przywilejów gracza 4. Opis propozycji: Minimalne zwiększenie przywilejów gracza. Co to znaczy? Pozwolę sobie wytłumaczyć zaistniałą sytuację. Aktualnie na serwerze duża ilość graczy posiada wykupionego "VIPa", lecz jest też dużo więcej graczy, którzy nie posiadają tej rangi. "VIPy" mają możliwość pisania na chacie lobby co ułatwia zgłaszanie moderatorom różnych sytuacji (np. graczy nie przestrzegających regulaminu) oraz pozwala na rozmowy z innymi na lobby. Moja propozycja wygląda tak: Pozwólcie nam (graczom) pisać na chacie lobby, oczywiście nie tak jak "VIPy" czyli bez limitu czasu oraz na kolorowo tylko: z odpowiednim limitem (10-15 sekund) z przyciemnionym kolorem (ciemny szaty, wiadomości graczy nie rzucały by się wtedy tak bardzo w oczy) Można również wprowadzić oddzielny "kanał" chatu dla zwykłych graczy ("VIPy" też mogliby z niego korzystać, a administracja widziałaby wszystko co ktoś na nim pisze), albo pozwolić graczom pisać na głównym chacie pod warunkiem że jest mniej niż np. 50 osób na danym lobby. W ostateczności można również to ograniczyć do "możliwość pisania tylko gdy na danym lobby obecny jest członek administracji" 5. Własne refleksje i opinie, dodatkowe informacje: Jeśli ta propozycja zostanie wprowadzona można również zmniejszyć czas opóźnienia na chacie na arenach do 2 sekund. Oczywiście jest to tylko mój wymysł, nie musicie tego traktować na poważnie, jest to tylko taka mała propozycja która na pewno zwiększyła by graczom wygodę oraz poczucie wartości na waszym serwerze.
 17. 0 punktów
  "nie musicie tego traktować na poważnie" To w końcu jest to propozycja czy może jakieś fantazje? Spodziewałem się, że pod wpływem emocji napiszesz taką propozycję. Niestety jest ona zupełnie bez sensu. Dlaczego?: 1. Wielki mi dodatek - pisanie na lobby co 10 sekund. Może i się przydać np. do zgłaszania moderatorom graczy albo do jakichś ogłoszeń, ale raczej nie widzę do tego innego praktycznego zastosowania. 2. Tobie nie zależy na tym, aby dodatek był sensowny i w dodatku darmowy (bo dla wszystkich graczy), tylko na tym, aby się wyróżnić wśród VIP. Nic niestety to nie zmieni, ponieważ dalej nie wydałeś pieniędzy na rangę, a o to właśnie chodzi. Poza tym, naprawdę chcesz udowadniać jakiemuś trollowi, że nie jesteś bez wartości. dlatego że wyzywał cię od plebsu? Serio? Po to te starania? Pamiętaj, że jak ktoś jest chamski, niemiły, to taki będzie jako gracz, jako VIP, jako administrator. Jak chcesz takiemu zachowaniu przeciwdziałać, to nie bierz tych uwag do siebie, tylko zwróć takiemu uwagę i zgłoś. A, i jeszcze chciałbym się do czegoś przyczepić. "Gracze są nazywani przez "VIPów": plebsem, biedakami itp." - Proponuję trochę to zmienić, bo to jest wrzucanie wszystkich VIP'ów do jednego worka.
×
×
 • Utwórz nowe...