Skocz do zawartości

Tablica liderów


Popularna zawartość

Pokazuje zawartość z najwyższą reputacją 08/20/18 we wszystkich miejscach

 1. 4 punkty
 2. 3 punkty
 3. 3 punkty
  odp w starym temacie mm I NIE MUSISZ CALY CZAS PISAC DUZA CZCIONKA!!!!!!
 4. 1 punkt
  niby taki grafik ale grafiki to juz nie zrobi Vaio
 5. 1 punkt
 6. 1 punkt
 7. 1 punkt
 8. 1 punkt
  1. Nick: essobe_1337 2. Wiek: Ukończone 17 3. Jak długo grasz na serwerze? Na serwerze gram ponad półtora roku z przerwami 4. Na ile w skali 1/10 znasz komendy Helpera i Moda? Komendy znam dosyć dobrze ponieważ byłem pomocnikiem na serwerze **** 5. Czy spełniasz wszystkie wymagania? Jak najbardziej spełniam wszystkie wymagania :) 6. Opisz siebie: Cześć! Jestem Tomek liczę sobie 17 wiosen. Mieszkam w małym miasteczku pod Wrocławiem, jestem osobą pomocną, godną zaufania a przede wszystkim potrafię bardzo dobrze dogadać się z graczami. Moim głównym zainteresowaniem jest motoryzacja. Na co dzień większość czasu spędzam grając w minecrafta, jest to jedyna gra w którą gram na komputerze. Z mojej strony to wszystko napisałem to co uważałem za potrzebne. Mam nadzieję na pozytywne rozpatrzenie tego podania Pozdrawiam :)
 9. 1 punkt
 10. 1 punkt
 11. 1 punkt
 12. 1 punkt
 13. 1 punkt
 14. 1 punkt
 15. 1 punkt
 16. 1 punkt
  Myślę, że mogło by coś z tego wyjść.... TAK
 17. 1 punkt
  We we mi z nim xdd (No offense) Stephano Straszninno
 18. 1 punkt
  @Georger, czyżby mem @Thordissa sugerował nasze pokrewieństwo?
 19. 1 punkt
  Rozumiem, że Twoja siostra ma problemy z rozróżnianiem formy męskiej i damskiej podczas pisania? Grałem, byłem, machałem, miałem... https://skyblock.pl/index.php?/topic/62492-prośba-o-ub/ Prośba o odbanowanie rozpatrzona negatywnie.
 20. 1 punkt
  1. Nick z gry:napalmcookie 2. Data otrzymania bana:20.08.2018 3. Screenshot z informacją o banie:nie mogę wkleić 4. Sytuacja oraz powód otrzymania bana:mk 5. Dlaczego miałbyś dostać UB:ponieważ tamto podanie pisała moja siora a mamy jedno wspólne konto na forum a jej konto to PikachuHaksownik
 21. 1 punkt
  Gracz jededaja123 i xwikus87x obrażają gracza
 22. 1 punkt
 23. 1 punkt
 24. 1 punkt
 25. 1 punkt
 26. 1 punkt
 27. 1 punkt
 28. 1 punkt
 29. 1 punkt
 30. 1 punkt
 31. 1 punkt
 32. 1 punkt
 33. 1 punkt
 34. 1 punkt
  Czemu tak wszyscy nagle po imieniu ;o Domcia?
 35. 1 punkt
  1. Nick z gry: hujniedziala 2. Data otrzymania bana:19.08.2018 3. Screenshot z informacją o banie:https://imgur.com/Yl2mlT3 4. Sytuacja oraz powód otrzymania bana 5. Dlaczego miałbyś dostać UB?:gram często z kolegami na tym serwerze a te jedna sytuacja sprawiła że dałem ponieść się emocją i nie przemyślałem konsekwencji zrobienia takiego nicku i chciałbym móc grać dalej na tym serwerze bo w sumie to kozak serwer jest i serio chciałbym grać tu dalej Pozdrawiam <3
 36. 1 punkt
 37. 1 punkt
 38. 1 punkt
 39. 1 punkt
  Taa, a potem będzie płacz cebulaków, że jest p2w, że vipy mają lepiej itp. Choć co do klas na SBSG i SCB się zgadzam, bo irytuję mnie 5 palladynow na jednej arenie.
 40. 1 punkt
  1. Nick na TS3: DDaNisPL 2. Wiek: 15 lat 3. Doświadczenie: Z TeamSpeak'a korzystam około 2-3 lat. Umiem rzeczy typu nadawanie/odbieranie rang, usuwanie/tworzenie/edytowanie kanałów (w tym spacer'y), podstawowe permisje i edytowanie tekstu (podkreślanie, kolory itp.). Potrafię z pewnością wszystko co Helper potrafić powinien. Korzystanie z Discord'a czy forum nie sprawia mi trudności. 4. Jak długo korzystasz z naszego TSa?: Dość długo, jeszcze pamiętam czasy jak SkyBlock był podzielony na 3 serwery mc/mc2/mc3.skyblock.pl to były czasy. Tylko, że wtedy serwer miał inny adres. 5. Dlaczego chcesz moderować akurat nasz serwer?: Ostatnio spędzam dużo czasu przed laptopem i nie mam zajętych dni. Wolnego czasu nie warto marnować więc pomyślałem, że mógłbym spróbować zostać Helperem u Was na serwerze. Większość innych serwerów nie oferuje tyle co Wy np. darmowe kanały prywatne, konkursy, strefy muzyczne czy miłą atmosferę wśród użytkowników i pomocnej administracji. Chciałbym u Was zostać Helperem ponieważ dość często zgłaszam do Administracji osoby łamiące regulamin, czy dopatruję się małych literówek. W okresie szkolnym na pewno też znajdę dużo czasu na spędzanie czasu na serwerze. Coś w godzinach 17:00-00:00 ? Zależy jak będę miał plan lekcji ustawiony. W Weekendy około 10:00-16:00 [przerwa] 19:00-01:00 6. Opisz siebie: Mam na imię Daniel, urodziłem się 28 Grudnia 2002 roku. W tym roku skończyłem gimnazjum i od 1 Września zaczynam uczęszczać do Technikum informatycznego w Łodzi. Interesuję się informatyką, grami i trochę sportem. Od kilku miesięcy aktywnie chodzę na siłownię kilka razy w tygodniu. Jestem osobą przyjazną, kulturalną, oraz cierpliwą i spokojną.
 41. 1 punkt
  Jak dla mnie klas to w ogóle się nie powinno maksować, tylko po prostu zakupić za sporo monet i po prostu nią grać. Gdyby klas było tak z 30 (marzenie >.<) to gra z pewnością by się nie nudziła i nawet topka nie miałaby ez winów, bo nie byłoby stałych.
 42. 1 punkt
  To fajna ta administracja xD.
 43. 1 punkt
  Zrobienie kamiennego kilofa to zaledwie chwila. Odrzucam.
 44. 1 punkt
  Pewnie nie dostane helpera bo nie mam mikrofonu 1.nick zakonfeniksa 2. wiek 16 mam mutacje 3. 2 miesiące chyba 4. 8/10 5. no nie nie mam mikrofonu a i zapomniałem gram 2-5 godzin dziennie 6 . Jestem Wieśniakiem . Bardzo lubię grać na komputerze Mam 2 koty , bardzo je szanuje i kocham Często musiałem komuś naprawiać komputer (znam się trochę) Mam premke
 45. 1 punkt
  1.Nick na TS3 : FuX 2.Wiek : 17 3.Doświadczenie : Nie posiadam wielkiego doświadczenia, jeśli chodzi o sprawowanie wyższej rangi niż zwykły użytkownik to miała miejsce taka sytuacja na serwerze znajomego, który nie ukrywam nie był oblegany przez innych, także "praca" u niego nie jest moim gigantycznym wyczynem. Jeżeli chodzi podstawy takie jak : tworzenie kanałów, nadawanie rang, itp. rzeczy to są one przeze mnie zrozumiałe i potrafię je wykonać. Wiem co helper/moderator może zrobić i gdzie są granice, których nie ma prawa przekroczyć. 4.Od roku 2017, okolice sierpnia. 5.Ostatnio zaczynam spędzać coraz więcej czasu na serwerze, przez co poznałem masę nowych osób i zawarłem parę znajomości. Przesiadując wiele godzin w ciągu dnia rozmawiając i grając z innymi osobami zrozumiałem, że mógłbym dołożyć swoją małą cegiełkę do rozbudowy serwera, a w szczególności obserwacji innych użytkowników i pomaganiu osobom, które danej pomocnej ręki potrzebują. 6. Mam na imię Filip. Obecnie mieszkam w Markach. Interesuje się informatyką, grami komputerowymi, oraz (po części) sportem. Moimi ulubionymi grami są, league of legends i bezkonkurencyjnie Wiedźmin (wszystkie części, jednak moje serce skradła trójka - Dziki Gon -) Od 7 roku życia grałem w piłkę nożną, ale zważywszy na to co się ostatnio działo zakończyłem "karierę" piłkarza na początku 2018 roku. Staram się pomagać innym w miarę moich możliwości. Nie jestem typem człowieka, który mógłby poświęcić dla kogoś cały dzień w zamian za nic. Chodzi mi bardziej o małe przysługi typu pożyczka, lub pomoc w przeniesieniu czegoś. Mam bardzo wyrafinowane poczucie humoru, ponieważ większość żartów jakie powstały mnie bawi. Jestem nieśmiałym introwertykiem, co oznacza, że nie czuje dużej potrzeby do zawierania znajomości, ale gdybym czuł to i tak ciężko by to szło zważywszy na nieśmiałość. Mimo tego jeśli z kimś porozmawiam to potrafię się szybko związać z tą osobą i zamienia się to zazwyczaj w dłuższą znajomość. Jestem świadomy tego, że popełniam błędy, każdy je popełnia, ale jestem typem człowieka, który stale nad sobą pracuje i stara się poprawić większość swoich wad.
 46. 1 punkt
  No no... Nowa ranga, nowy awatar. Ty seksiaku! <3
 47. 1 punkt
  1. Twój argument jest bezsensowny, zauważ, że na arenach 1vs1vs...vs1 nie masz sojusznika w teamie, a zabijanie siebie to bezsensowny sposób i można to jakoś inaczej rozwiązać. Na pozostałych arenach możesz albo sam trafić do drużyny albo być z osobami którymi nie dasz rady tego wytłumaczyć. Mówię tu o sytuacji kiedy osobie ktoś zniszczy łóżko, a ona ucieka na inną wyspę i kampi, nawet po czasie zniszczenia łóżek, bo nie chce przegrać arenki. 2. Może i trochę się z tym zgadzam, ale i tak jest ich za dużo, na bedwarsach wcale nie trzeba mieć wielkich umiejętności w pvp, wystarczy myśleć.
 48. 1 punkt
  Jako że na innych trybach mało gram, wypowiem się tylko co do Bed wars 1. Wystarczy, że jedna osoba z teamu się zabije i szybko wejdzie w tryb spectatora. Sprawa co prawda się komplikuje gdy nie mamy już respawnu, ale cóż. Chowanie to też element rozgrywki. Ja bardziej bym się przejął budowaniem w górę, bo to sensu bycia nie ma żadnego. Ograniczenie budowy do x kratek w górę rozwiązało by to dość skutecznie. Więc NIE / NEUTRAL 2. Absolutne i stuprocentowe N I E. Trawa, chwasty i wszelkie inne dzyndle, to element PvP, który albo wykorzystasz na swoją przewagę, albo dajesz się porobić jak głupi (Pozdrawiam pewną panią, która zaplątała się w słonecznik na Gun game)
 49. 1 punkt
  BlitzSG Woda, jak najbardziej, lawa, niekoniecznie. Wyobraź sobie że gonisz gracza który ma 2 serduszka, on Ci ni stąd ni zowąd wyciąga lawę i podpala. Baaardzo, podkreślam baaaardzo denerwujące. CaveWars + usunięcie zupełnie niepotrzebnych itemów, jak na przykład skórzana zbroja BuildBattle TAAAK, dodatkowa minuta zawsze na plus. Dodałabym do tego jeszcze możliwość pomijania pustych budowli, gdyż często są po prostu tematy "ciężkie" do zbudowania i gracze po prostu wychodzą. BedWars *Of course *Jak najbardziej jestem za, działa na tej samej zasadzie co liany
 50. 1 punkt
  Wszystko ładnie i ze wszystkim się zgadzam, tylko mam wątpliwości co do wiaderka lawy na SBSG. Nie oszukujmy się, osoby mające ulepszone klasy, a co za tym idzie dobrą zbroję nie odczują zbytnio lawy, lecz jeśli patrząc na kogoś kto biega w skórzanym secie opcja podpalenia go byłaby niesamowicie op. Tak więc zgadzam się ze wszystkim prócz tej lawy.
×
×
 • Utwórz nowe...