Skocz do zawartości

Tablica liderów


Popularna zawartość

Pokazuje zawartość z najwyższą reputacją 10/06/19 we wszystkich miejscach

 1. 3 punkty
  Nazwa trybu: SCB Nazwa mapy: Halloween Nick osoby/osób budujących: Dragozbirek Opis mapy: Mapa przedstawia rosnącą sobie jak gdyby nigdy nic upiorną dynię na środku pola. Na poszczególnych wysepkach możemy znaleźć mały cmentarz, stare drzewo oraz pola uprawne. Link do zdjęć: https://imgur.com/a/QU1b8Wt
 2. 3 punkty
  Zmniejsz to większe drzewo by z lukami nie kampili i poproszę na pw linka.
 3. 2 punkty
  Pomniejszyłem oraz usunąłem pajęczynę z gałęzi.
 4. 2 punkty
  Bardzo ładna, klimatyczna mapa, wykonana starannie i z dbałością o detale. Na szczególną uwagę zasługuje dynia umiejscowiona na środku mapy, która nadaje jej odrobinę ponurej atmosfery. Pomysł z tematyką Halloween trafiony, wprowadzi nieco świeżości do znamienitego trybu SCB. Mapa idealna na długie, mroczne wieczory z minecraft'em. Za dodaniem.
 5. 2 punkty
  Wooowwwoow, świetna mapa! Całokształt jej wykonania bardzo mi się PODOBA. A w szczególności najbardziej charakterystyczny atrybut związany z Halloween - dynia, wkomponowana na pierwszy plan mapy. Wraz z cmentarzem, starym drzewem oraz całą masą detali, niesie nastrój grozy, co jest bardzo fajne Inni mogą brać z Ciebie przykład:)
 6. 2 punkty
  Propozycja zaakceptowana.
 7. 1 punkt
  Bardzo fajna mapka, klimatyczna, starannie zrobiona itp. itd. Za
 8. 1 punkt
  Na tą chwile mamy kilka innych projektów, które będą wkrótce wprowadzone stopniowo. Może gdy będzie luźniej to pomyślimy. Na tą chwile odrzucone.
 9. 1 punkt
  Dzien dobry, Pamietam ten tryb, kojarze go - Bardzo fajna zabawa, wydaje mi sie, ze na pewno spodobal by sie graczom i wiekszosc by grala, watpie zeby sie szybko znudzil. Jestem na TAK! Milego dnia, Krezus.
 10. 1 punkt
 11. 0 punktów
×
×
 • Utwórz nowe...