Skocz do zawartości

Tablica liderów


Popularna zawartość

Pokazuje zawartość z najwyższą reputacją 10/26/19 we wszystkich miejscach

 1. 2 punkty
  1. Nick na TS3: Fiterovsky 2. Wiek: 20 3. Doświadczenie: Uważam, że posiadam duże doświadczenie z ts. Byłem w administracji na kilku teamspeak'ach oraz robiłem swoje. 4. Czy posiadasz Discorda?: Tak Fiterovsky #5969 5. Jak długo korzystasz z naszego TSa?: Od marca 2018r. 6. Dlaczego chcesz moderować akurat nasz serwer?: Uważam, że na Waszym teamspeak'u panuje dobra atmosfera. Kontakt graczy z administracją są na wysokim poziomie, co przyciąga graczy. Napisałbym, że lubie pomagać, ale to trochę oklepane, więc napisze, że chciałbym dołożyć swoją cegięłkę do rozwoju TS. 7. Opisz siebie: Mam na imię Piotrek. Mam 20lat, skończyłem technikum ekonomiczne. Aktualnie studiuję Informatykę (Front End Developer dokładniej) w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku. Po studiach planuję wyjechać za granicę po lepsze życie. Potrafię się dogadać z każdą osobą. Jestem śmieszkiem, ale potrafię być poważny. Moim głównym zainteresowaniem jest granie w gry. Lubię też pobawić się pluginami w minecraft i botami kontrolnymi na ts3.
 2. 2 punkty
  Zweryfikowałem sytuacje i tak: Co do bana gracza VeexPL nie można takiego gracza zbanować jeżeli osoba banująca nie jest pewna/nie posiada na to dowodów a z tego co widzę to osoba wielokrotnie była do nas zgłaszana za wszelkie cheaty i do dziś bana nie ma (sprawdzenie), moderator bardziej to napisał w innej formie. Co do drugiego konta sprawa jest dość nietypowa - na tą chwile weryfikacja zbanowanego, brak dodatkowych informacji. Jeżeli chodzi o gracza Tobic21 to sytuacja była wyjaśniona ze mną jak i Administratorami i ustaliliśmy inne wersje wydarzeń dlatego konto zostało odbanowane. Podsumowując skarga jest niesłuszna a moderator nie zostanie ukarany. Skarga rozpatrzona negatywnie, zamykam.
 3. 1 punkt
  1. Nick w grze: Dragozbirek 2. Nick oskarżonego/oskarżonych: StachuBOB, AntekxdPanda 3. Powód oskarżenia graczy: Sojusz 4. Tryb gry: SBSG 5. Data (musi być widoczna na dowodach): 10.26 6. Dowody:
 4. 1 punkt
  Nick w grze: szymekpe22 Nicki oskarżonych: ZaexTheKitten Tryb: SBSG Powód oskarżenia: cheaty: killaura, reach Data: 26.10.2019 przed 20 Dowody:
 5. 1 punkt
  Gracz Ukarany Dzięki za zgłoszenie Miłej Gry //Zamykam
 6. 1 punkt
  1. Nick w grze: _Jvlia. 2. Nick oskarżonego/oskarżonych: Loczinkse & Spiri_Masno. 3. Powód oskarżenia gracza/graczy: Sojusz. 4. Tryb gry: BlitzSG. 5. Data (musi być widoczna na dowodach): Jest. 6. Dowody: https://imgur.com/a/lmnFVSH.
 7. 1 punkt
 8. 1 punkt
 9. 1 punkt
  DANE STATYSTYCZNE ======================================================================================================= Generalnie to nie popisałeś się tym podaniem. Liczyłem na większy wkład własny, aniżeli po prostu uzupełnienie wzoru "na odwal sie". Konto założyłeś dzisiaj, pograłeś kilkanaście minut i już rzuciłeś się do podania. Ani razu nie widziałem Cie udzielającego się na czacie, ani na Teamspeaku. Fakt faktem kojarzę z poprzedniej edycji, ale owe wspomnienia nie są zbyt przekonujące. Póki co ocena negatywna
 10. 1 punkt
  1. Nick w grze: Foxynik123 2. Powód zbanowania: Wykorzystywanie błędów gry 3. Treść wyjaśniająca: Jeden z graczy na discordzie powiedzial mi o tym, wszystko opowiedzialem Siemaczkowi, korciło mnie i zrobilem to wiem ze to głupowa Nie powtórzy sie to, wszystkie itemy spaliłem 4. Nick banującego: KrecikQ 5: Screen z info o banie: http://prntscr.com/nhz8ng
 11. 1 punkt
  Komedia :^ Oparzenia czy odmrożenia?
 12. 1 punkt
 13. 0 punktów
  Nick w grze: szymekpe22 Nicki oskarżonych: kikons78 Tryb: ~ Powód oskarżenia: niedopelnianie obowiazkow moderatora - nie banowanie gracza (VeexPL - https://cubegame.pl/profil/VeexPL) mimo swiadomosci ze ow gracz uzywa nielegalnych modyfikacji. pragne wspomniec ze 3 minuty później zbanowal on innego gracza za wspomagacze (piotrb100 - https://cubegame.pl/profil/piotrb100); magiczne odbanowanie gracza Tobic21 (ktory z tego co wiem zna sie z kikonsem), zbanowanego +- tydzien temu podczas sprawdzania za cheaty. (https://cubegame.pl/profil/Tobic21) Data: 25.10.2019 Dowody:
 14. 0 punktów
  Będzie poprawione. Zamykam.
×
×
 • Utwórz nowe...