Skocz do zawartości

Tablica liderów


Popularna zawartość

Pokazuje zawartość z najwyższą reputacją 11/02/19 we wszystkich miejscach

 1. 1 punkt
  1. Nick w grze: Gxrv 2. Wiek: 15lat 3. Opisz siebie: Cześć nazywam się Paweł pochodzę z Katowic w województwie Śląskim. Interesuję się technologią oraz streetwearem czasem tworze bity dla siebie. W wolnym czasie gram z przyjaciółmi w Minecrafta. Moją postać nie łatwo rozdrażnić, zazwyczaj jestem osobą spokojną, neutralną i zawsze mam chęć pomocy w sobie nawet w najmniejszej błahostce mogę pomóc Nienawidzę ludzi nienaturalnych z udawanym charakterem oraz osób którzy nadmiernie używają niecenzuralnych słów. 4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę? Jestem bardzo obeznany w plikach gry. Administracja potrzebuje członków konkretnych takich jak ja Mam wieloletnie doświadczenie z Minecraftem oraz serwerem. Orientuję się z panującymi zasadami serwera Mc, Ts3 oraz Disc. Chciałbym dołożyć moją cegiełkę do ekonomi serwera 5. Od kiedy aktywnie grasz na serwerze? Według mojego starego konta zalogowałem się tam po raz pierwszy 17.08.17 StatuaryKhan715 -Stare MezQu -Stare Premium Gxrv -Aktualne Premium 6. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer? Od 4 do nawet 9godz. dziennie zależy od szkoły i poczucia humoru. 7. Discord: Posiadam TeamSpeak3: Posiadam Sprawny mikrofon: Posiadam Mutacja: Oczywiście 8. Czy posiadasz konto premium? Tak Gxrv Dziękuję za poświęcony czas miłego dnia.
 2. 1 punkt
  Dodano rangi: TikToker Palacz - z inną ikonką Gracz Roblox Filmowiec - postanowiliśmy bardzij uogólnić nazwę rangi i zmienić ją na "Kinomaniak" - dodana zamiast montażysty Ranga gracz Fifa zostanie dodana, jeśli znajdziemy odpowiednią ikonkę.
 3. 1 punkt
 4. 1 punkt
  No cóż, przekonałeś do siebie wszystkich moderatorów. Czy uda Ci się to samo z administratorami? Zgłoś się do Vertie lub Barklera na TS3 w celu przeprowadzenia II etapu
 5. 1 punkt
  jezu sheysik ale masz piekne prof
 6. 1 punkt
  1. Nazwa nowej rangi: Palacz 2. Dlaczego mielibyśmy ją dodać?: 4fun dla osób którzy lubią jarać 3. Ikonka dla rangi: https://imgur.com/WHJhlmE 4. Dodatkowe informacje o randze: Malboro goldy najlepsze!
 7. 1 punkt
  1. Nazwa nowej rangi: tiktoker 2. Dlaczego mielibyśmy ją dodać?: w tych czasach większość osób używa,ogląda lub nagrywa tiktoki. 3. Ikonka dla rangi: https://imgur.com/a/orgUw1e 4. Dodatkowe informacje o randze:-
 8. 1 punkt
  Brak wzoru, tryby wymienione nie będą wprowadzane. Zamykam.
 9. 1 punkt
  1. Gracz fifa 2. Ranga dla osób grających w fifę. 3. 4. --
 10. 1 punkt
  Minimalna ilość osób to celowy zabieg i nie będzie on zmniejszany. Odrzucone.
 11. 1 punkt
 12. 1 punkt
  Cóż Ci mogę więcej powiedzieć.... Zapraszam na rozmowę. Przyjemnie się z tobą rozmawiało, jestem na TAK.
 13. 1 punkt
 14. 1 punkt
  No to zobaczymy czy się dogadamy. Zapraszam na rozmowę. Jakoś się dogadaliśmy. Mimo że twoja wiedza nie powala to nadrabiasz to byciem sympatycznym. Jak sam wspomniałeś, większości nauczysz się jako helper (ale tego nie wiadomo). Jestem na tak, powodzenia.
 15. 1 punkt
  Zapraszam na rozmowę we wtorek po godzinie 17. Faktycznie posiadasz niemałą wiedzę o TeamSpeak'u, aczkolwiek paru rzeczy nie wiedziałeś. Cieszę się, że umiałeś się do tego przyznać. Gratulacje, jestem na Tak
 16. 1 punkt
  Rozmowa 36/40 Gratuluję, było dobrze
 17. 0 punktów
  Witam moglibyście dodacie więcej trybów lub minigier? np. - Parkour - Quake - Paintball - GunGame - bronią palną txt .ip - klasyczne HungerGames - Spleef - WarZ - VampireZ - Race - MobArena. Na pewno większość z nich przyciągło by więcej graczy. Inni mogą do tego tematu dodawać propozycję inni.
 18. 0 punktów
  Zapraszam serdecznie na rozmowę Jestem na NIE
 19. 0 punktów
  No więc tak... Twojego nicku zupełnie nie kojarzę, nie widziałam abyś udzielał się na chacie, a tym bardziej, komuś pomagał (no chyba, że w wiadomości prywatnej). Na TeamSpeak'u oraz forum aktywności również brak. Nadrabiasz podaniem, które jest całkiem całkiem, tylko ten spis wymogów jest zbędny. Poznaj to i owo, wpadnij na pogaduchy, pokaż się z dobrej strony i wtedy spróbuj ponownie. Tymczasem ocena negatywna.
×
×
 • Utwórz nowe...