Skocz do zawartości

Tablica liderów


Popularna zawartość

Pokazuje zawartość z najwyższą reputacją od 07/07/20 we wszystkich miejscach

 1. 8 punktów
  1. Nick w grze: vWolfi 2. Wiek: 14 3. Opisz siebie: Witam, mam na imię Kacper, za 10 dni kończę 14 lat i od przyszłego roku szkolnego będę chodził do 8 klasy szkoły podstawowej. Nauka nigdy mi nie sprawiała problemów, w młodszych klasach brałem nawet udział w wielu konkursach.Pochodzę z Krosna, lecz obecnie mieszkam w niewielkiej wsi niedaleko Rzeszowa na Podkarpaciu. Od małego gram w piłkę nożną, którą stale trenuje, w klubie gram na pozycji środkowego obrońcy, większość czasu wolnego poświęcam na granie w gry, najczęściej pogrywam w minecrafta i zdarza mi się zagrać w valoranta. Wiele przyjemności sprawia mi oglądanie seriali, najbardziej przypadły mi do gustu te w, których się dużo dzieje, moimi ulubionymi są Riverdale oraz Dom z papieru. Oczywiście poza serialami oglądam filmiki na YouTubie oraz live na twitchu, z twórców najbardziej lubię ewrona. Poza wcześniej wspomnianą piłką nożną, lubię grać w siatkówkę oraz w koszykówkę. W przyszłości planuje być informatykiem bądź programistą. Jestem osobą pozytywną, wesołą i potrafię się zachować w każdej sytuacji. Staram się nie wchodzić w niepotrzebne konflikty. Jestem również wielbicielem zwierząt najbardziej kotów i psów, sam posiadam dwa psy i jednego kota. Myślę, że to wszystko co jestem w stanie powiedzieć na swój temat i liczę, że dostanę szansę w administracji. 4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę? Myślę, że jestem w stanie zadbać o to, by rozgrywka była przyjemniejsza dla graczy. Mam na myśli szybką reakcję na różnego rodzaju zgłoszenia, oraz pragnę dbać o to, żeby chat nie był zaśmiecony wulgaryzmami czy wyzwiskami. Doświadczenia co prawda nie mam, lecz wszystkie podstawowe komendy myślę, że znam. Posiadam również wiedzę na temat niedozwolonych modyfikacji, więc określenie za co dokładnie osoba dostała bana nie będzie sprawiało mi problemów. Jeśli jakiś gracz będzie potrzebował pomocy, z wielką chęcią mu pomogę. 5. Od kiedy aktywnie grasz na serwerze? Swoją przygodę zacząłem w 2017 roku na koncie non premium, po zakupie premium zmieniłem nick i gram od maja tego roku. 6. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer? Od 3 do 5 godzin dziennie zależnie od dnia. 7. Discord: Tak. TeamSpeak3: Tak. Sprawny mikrofon: Tak. Mutacja: w trakcie. 8. Czy posiadasz konto premium? Tak.
 2. 8 punktów
  1. Nick w grze: Jareczeq 2. Wiek: 20 lat, w sierpniu 21 3. Opisz siebie: Mam na imię Jakub. Jak wspomniałem wyżej mam prawie 21 lat. Mieszkam w okolicach Torunia w pewnej miejscowości, gdzie jest ładny taras widokowy na Wisłę oraz jezioro, w którym Torunianie w okresie letnim przyjeżdżają, by się wykąpać, bądź też zagrać w siatkówkę. Uczę się w akademii programowiania w kierunku Programisty Javy. Wcześniej chodziłem do technikum informatycznego, gdzie uzyskałem swój wymarzony zawód - technik informatyk oraz wykształcenie średnie. W wolnym czasie gram w gry online oraz na singleplayer, piszę aplikację/strony internetowe itp. w formie nauki. Również umiem pisać pluginy do Minecrafta, mogę też pisać pluginy dla serwera, jeśli byłaby taka potrzeba. 4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę? Oczywistym powodem jest to by pilnować porządku na serwerze, gdyż są gracze, którzy łamią regulamin. Również chcę pomóc w rozwoju serwera. Wiem, że moja historia z BlackListą oraz inne wcześniejsze wybryki mogą was nie przekonać co do mojej osoby, ale postaram się was przekonać, że się zmieniłem i nie działam na szkodę serwera/serwerowni. 5. Od kiedy aktywnie grasz na serwerze? Swój diebut na serwerze miałem w 2014 roku. W międzyczasie miałem przerwy od serwera. Jestem aktywnie bez przerwy od sierpnia tamtego roku, po zdjęciu BlackListy. 6. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer? Min. kilka godzin dziennie. 7. Discord: Tak TeamSpeak3: Tak Sprawny mikrofon: Tak Mutacja: Tak 8. Czy posiadasz konto premium: Tak
 3. 4 punkty
  Dobra kochaniutki, trzeba Cię mocno przewałkować Zapraszam na rozmowę
 4. 3 punkty
  u gbc_ nie widziales wedki bo boisz sie z nim grac i wychodzisz z poczekalni od niego ogolnie, the bridge to nie jest tryb na ktorym itemy stale mialy w ogole jakikolwiek sens istnienia bez dawania graczowi zbyt duzej przewagi. od samego poczatku ogloszenia the bridge jako nowego trybu obawialam sie tego sklepu z itemami, pamietam, ze pytalam przed wyjsciem trybu czy sklep bedzie zbalansowany, zostalam zapewniona ze w sklepie nie bedzie nic zbytnio dawajacego przewagi. wedlug mnie nawet sharpness 1 i prot 1 daja duzo zbyt duza przewage, sniezki i wedka tez. ogolnie, sklep z itemami stalymi to porazka na the bridge, wedlug mnie powinien zostac w pelni usuniety, a monety z trybu dodane graczowi do innego trybu albo rowniez usuniete.
 5. 3 punkty
  Nie podobała mi się w ogóle rozmowa. Mówiłam ci byś bardziej pouczył się wiedzy praktycznej i nic z tym nie zrobiłeś. Dodatkowo dosyć nieprzyjemne zachowanie momentami. Odrzucone
 6. 2 punkty
  1. Nick w grze: AiR_HeroicNinja 2. Tryb gry: Bedwars 3. Tytuł propozycji: Zastąpienie double jumpa 4. Opis propozycji: Dookoła double jump'a krąży wiele kontrowersji, które są tłumaczone tym, że double jump raz na minutę nie jest problemem. Ale jest. Bo jeśli się nie używa double'a to ma się odporność na dmg od upadku... Z kolei niezauważalne jest to, że jest jeszcze Platforma ratownicza dla VIP'a. Dlatego ja mam banalne rozwiązanie, aby double jump był zastąpiony czymś, co urozmaici grę i nie będzie takie OP. Otóż moją sugestią jest udostępnienie platformy do kupienia dla normalnych graczy i usunięcie double jumpa, lecz dodanie nowej mechaniki dla rangi VIP: Po utracie łóżka VIP dostaje 1 platformę ratowniczą. To sprawia, że większość gry jest równa, tylko w momencie kiedy gracz spada to nie można go tak łatwo zrzucić. To by na zawsze usunęłoby problem double'a, urozmaiciłoby bedwars i zastąpiło jeden z lepszych przywilejów.
 7. 2 punkty
  1. Nick w grze:Ryrl 2. Tryb gry:The Bridge 3. Nazwa propozycji: usunięcie z trybu śnieżek i wędki 4. Opis propozycji: Sugeruję usunięcie z trybu wędek i śnieżek, gdyż są zbyt op, na moście o szerokości 1 bloku zaczęcie combo ze śnieżką i wędką jest zwyczajnie zbyt łatwe, osoba bez tych itemów zazwyczaj nie ma szans z graczem, który je ma i wie jak ich używać. (osobom, które już kupiły te itemy należałby się zwrot monet oczywiście, chociaż uważam, że ogólnie sklep z ulepszonymi itemami na takim trybie jest bez sensu) 5. Własne refleksje i opinie, dodatkowe informacje:Myślę, że umiliłoby to grę nowszym graczon na the bridge. 6. Ewentulne załączniki: poprawiono tekst/byku
 8. 2 punkty
  Hmm... Podanie jest ładne i długie, można się czegoś dowiedzieć na Twój temat, aktywność masz dobrą jak i statystyki. Jedyna rzecz do, której mogę się przyczepić to Twoja przeszłość. Zapraszam na rozmowę. Na rozmowie wypadłeś dobrze, były pewne braki, ale da się je z łatwością nadrobić Ocena pozytywna
 9. 2 punkty
  Generalnie nie wiem co sądzić, z jednej strony obok chodzi twoja przeszłość a z drugiej strony nie widziałem żadnych odpałów u ciebie. Rozmowa. Po rozmowie jestem na tak.
 10. 2 punkty
  Wędke widziałem tylko u Czołga bo posiada on wykupione wszystkie przedmioty stałe przez co wydaje się dosyć bezużyteczna a śnieżki faktycznie są op dobra opcją byłoby zmniejszenie ich ilości tzn. Poziom 1 - 1 śnieżka (dotychczas 2) Poziom 2 - 2 śnieżki (dotychczas 4) Poziom 3 - 3 śnieżki (dotychczas 6) Poziom 4 - 4 śnieżki (dotychczas 8)
 11. 2 punkty
  Ciężki temat, wiemy jak było ostatnio. Ostatnia próba, rozmowa. Niech będzie, pozytyw.
 12. 2 punkty
  Mapa turniejowa i prosta. Zrobiona bardziej pod rozgrywkę niż pod wygląd, czego brakuje mi w aktualnych mapach. Jestem za dodaniem.
 13. 2 punkty
  Przydałaby się nowa mapka na tym trybie, jest ona dosyć prosta i ładna na pierwszy rzut oka, ale zgadzam się z wypowiedzią @xNati68 . Póki co neutral/lekko na tak. B))
 14. 1 punkt
  1. Nick: AiR_HeroicNinja 2. Tryb: SCB 3. Tytuł: Dodanie nowej płatnej klasy na SCB 4. Opis propozycji: Wstęp: Aktualnie dysponujemy wielką ilością klas VIP i dla graczy. Z płatnych klas widać najczęściej Szkieleta i Pigmana. Przydałaby się kolejna płatna klasa, aby gracze mieli na co zbierać monety. Rozwinięcie: Ową klasą byłaby klasa Zgrywus. Miałaby ona dynię/ciasto dyniowe z ostrością 2 i 5 sekundową miksturę siły + ciekawą moc, którą nazywałbym CUKIEREK ALBO PSIKUS: Po zabiciu gracza ma 5-15% (zależy od decyzji) szans na kolejną miksturę siły albo danie negatywnego efektu zabitemu po odrodzeniu (3 możliwe: spowolnienie, osłabienie, ślepota) oraz 1% szans na otrzymanie dodatkowego życia (to byłby taki cukierek z psikusem ). Zakończenie: Jeżeli ktoś uważa, że klasa jest zbyt OP to proszę podać propozycję odpowiedniego zbalansowania takowej klasy. Ceny nie ustalę, ponieważ nie jestem znawcą SCB. Również zachęcam zobaczyć propozycję dodania 3 klas: Bałwana, Kury i Diamenta. EDIT: Oczywiście skórzany set bez hełmiku (nie mam pomysłu na główkę) EDIT 2: Klasa mogłaby być za darmo od 31 października do 7 listopada.
 15. 1 punkt
  Zapraszam na rozmowę - jak poprawisz podanie.
 16. 1 punkt
  1. Nick: AiR_HeroicNinja 2. Tryb gry: Cały server 3. Tytuł: Hybrydy rang 4. Opis propozycji: Dam tutaj prosty przykład: Osoba będąca Administratorem nie może być Youtuberem. Dlatego można dać hybrydy rang, aby ten problem znikł: YT MOD/MOD YT, YT KIDMOD/KIDMOD YT itd. Aktualnie chyba tylko Assassinek dostałby hybrydową rangę, ale w przyszłości mogłoby być więcej. Mimo wszystko jednak przywileje administracyjne powinny być dla osoby priorytet, lecz osoba miałaby też opcję przywilejów youtubera. Dzięki temu osoba w administracji nie musi rezygnować z przywilejów YT.
 17. 1 punkt
  Zapraszam na rozmowę Rozmowa przebiegła bardzo sprawnie. Popraw co trzeba, lub się nie stresuj. Poszło Ci bardzo dobrze Jestem na Tak
 18. 1 punkt
  Świetna mapa. Wszystkie 3 standardy, które dla mnie się liczą: Wygląd, Różnice wysokości oraz rozmiar. Idealna. Za dodaniem
 19. 1 punkt
  Jeśli mam być szczery to jestem zaskoczony, a zarazem - tak samo jak Byczek - mam ogromnie mieszane uczucia co do Twojej osoby ze względu na właśnie tę "czarnolistną" przeszłość. Patrząc na to z drugiej strony - ładnie udzielasz się na forum/ts w kwestii aktywności i zgłaszania graczy. No dobra - zapraszam na rozmowę. Na nie wszystkie pytania potrafiłeś mi odpowiedzieć bądź odpowiedzi były niepełne/nie usatysfakcjonowały mnie wystarczająco. Wierzę jednak, że wiedzę posiadasz i Ci zależy, a zaistniałe braki nadrobisz w niedługim czasie. Jestem na tak.
 20. 1 punkt
  Osobiście moim zdaniem one całkowicie nie powinny być na tym trybie, ale już lepsze to niż to jak to aktualnie wygląda. Ewentualnie powinna być 1 śnieżka dla KAZDEGO za darmo od początku, żeby mieć jakiekolwiek szanse.
 21. 1 punkt
  1. Nick na TS3: Asia 2. Wiek: 18 lat. 3. Doświadczenie: Byłam w administracji na prywatnych serwerach i pewne doświadczenie posiadam. 4. Czy posiadasz Discorda?: Tak, posiadam. 5. Jak długo korzystasz z naszego ts’a?: Z tego teamspeak’a korzystam od 12 lutego 2017 roku. 6. Dlaczego chcesz moderować akurat nasz serwer?: Chciałabym moderować akurat na Waszym serwerze ze względu na to, iż przesiaduję tutaj praktycznie od samego początku jego istnienia. Miałam również okazję moderować na serwerze skyblock, stąd też moje przywiązanie do tej serwerowni. 7. Opisz siebie: Myślę, że większość osób z administracji mnie już trochę zna, ale dla tych, co nic o mnie nie wiedzą postaram się w przybliżeniu przedstawić. Na imię mi Dominika i mam 18 lat. Darzę wielkim zamiłowaniem podróżowanie, a dokładniej powiązane z nim zwiedzanie – uważam, że każde miejsce kryje za sobą jakieś ciekawe historie. Jako iż zaczęły się wakacje, mam więcej czasu, który wykorzystuję między innymi na spotykanie się ze znajomymi oraz z przyjaciółmi, aby nadrobić ostatnie kilka miesięcy, ponieważ nie był to dla mnie wymarzony czas, jak pewnie dla większości. Dysponuję wolnym czasem, który poświęcam również na siedzeniu przy komputerze, dlaczego by więc go bonusowo nie spożytkować i nie pomóc tutaj? Sądzę, że to tak słowem wstępu do mojej osoby - dalszego procesu poznawania oczywiście możemy dokonać już na teamspeak’u. 8. Czy zapoznałeś się z regulaminem?: Zapoznałam - „Czy pingwiny mają kolana?”. 9. Czy zapoznałeś się z taryfikatorem?: Zapoznałam - „Delfiny nie istnieją”. PS Chciałabym jeszcze wspomnieć, że w środę wyjeżdżam i wracam tydzień później, dlatego też może mi się nie udać porozmawiać z większością z Was przed wyjazdem. Mam nadzieję, że to nie będzie problemem, aby odbyć rozmowę z lekkim opóźnieniem.
 22. 1 punkt
  Zgadzam się z kamkamkiem. Jabłka są mocne, jeśli ma ich się dużo. Jeśli by zmniejszyć ich ilość gra miałaby większy sens. Nie widzę sensu nerfienia, jeśli obie strony mają prawie tyle samo refów. Propozycja kamkamka: Duże tak Propozycja w temacie: Nope
 23. 1 punkt
  To piłka nożna, że samobóje mają być? Coś takiego to wg mnie jak opcja klepania teammate'ów. Już dużo jest trolli co wychodzi z gry, a to by wzmogło toxicity na tym trybie. Już nie wspominając o tym, że w trakcie obrony bramki samemu nieraz do niej wskakujesz... Zgodziłbym się na to co proponuje Mikolino. Ale w proponowanej formie: Zdecydowane nie
 24. 1 punkt
  I o to mi chodzi. Większość graczy nawet nie ma szans dobić stałych, jeśli gra ciągle z kimś kto je ma (no chyba że faktycznie jest lepszy). Chodzi o to, żeby stałe mogły bardziej urozmaicać gre, a nie przechylać na 1 stronę. Żeby po prostu gracze o średnim lvl skilla mieli szansę wygrać, bo jak ktoś jest full prot, miecz z sharp i śnieżki na kogoś bez stałych to po frajdzie. Cieszy mnie jednak to, że nie ma żadnych bonusów dla VIP (no poza 2x monetami oczywiście). Zresztą jako gracz, który dłużej gra w tą giere pewnie pamiętasz stare stałe na skywars. Ale wiem. Nie jest łatwe, aby coś było warte uwagi i zbalansowane.
 25. 1 punkt
  Neutral/Tak Rzadko widzę graczy używających wędkę. Śnieżki są z kolei mocne, jeśli używa się ich w idealnym momencie. Najzwyczajniej podbiłbym ich cenę/zmniejszył ilość, lecz wydaje mi się to złym rozwiązaniem. Osobiście dla mnie największym nonsensem gry są sety i miecz... Normalny gracz nie ma szans w równym PvP, jeśli przeciwnik może cię zabić na 3-4 hity, a ty musisz go klepać 5-7 razy. Ja bym usunął zbrojki. Co do miecza to usunąłbym sharpa, ponieważ miecz z sharpem jest równie mocny co patyk z kb. Może patyk z fireaspectem albo poty? Po prostu należy dodać do gry itemy, które nie podbijają 99% gry i nie zwiększają diametralnie szansy na wina.
 26. 1 punkt
  Zobaczymy co powiesz na rozmowie... Na rozmowie było parę niedociągnięć, natomiast ogólnie było całkiem w porządku. Ocena pozytywna
 27. 1 punkt
  Takiej mapy mi brakowało na bedwars, świetnie wykonana!! za dodaniem
 28. 1 punkt
  Gracz zostanie odpowiednio ukarany! Dzieki za zgloszenie! Milej gry ///Zamykam
 29. 1 punkt
  1. Nick w grze: Jareczeq 2. Nick oskarżonego: Miko_2115 3. Powód oskarżenia gracza: Cheaty [KillAura] 4. Tryb gry: SCB 5. Data (musi być widoczna na dowodach): 08.07.2020 godz. 22:20 6. Dowody:
 30. 1 punkt
  Podanie bardzo staranne i aktywność jest bardzo dobra. No cóż zobaczymy jak się to dalej potoczy... Rozmowa
 31. 1 punkt
  Mapa ładna, prosta, i przyjemna dla oka, idealna na bedwars Za dodaniem
 32. 1 punkt
  Już został ukarany, ale podziękował za czujność. Jakbyś mógł, popraw sobie w ustawieniach nagrywania bo ci procesor trochę szaleje. Zamykam.
 33. 1 punkt
  1. Nick w grze: Pucy223 2. Tryb gry: Ogół 3. Nazwa propozycji: Dodanie kilka nowych umiejętności dla vip'ów w zamian za jedną z p2win rzeczy na bedwarsach. 4. Opis propozycji: Tak jak napisałem wyżej są to moje propozycję i nie każdy musi sie z tym zgodzić, lecz zawsze to może być fajny zamiennik. 1. - Dodanie bloku szkła tylko dla vip'ów. Szkło, byłby to blok, którego nie da się zniszczyć za pomocą tnt, fireballi tylko z łapki. Jak wiemy aktualnie bw wygląda, że gracze rzucają tnt z ogromnej wysokości i niszczą łóżko bez problemu. To by skutecznie uniemożliwiało taką opcje, lecz z bliska szkło łapką niszczy się bardzo szybkoi bezproblemowo. Oczywiście szkło było bu dostępne tylko dla osób z rangą vip. 2. - Możliwość zagłosowanie przez vipa na temat jaki ma być do budowy. Działało by to na zasadzie przed startem areny osoby z rangą vip mogą zagłosować na jeden z 5 tematów przedstawionych przez serwer. Temat, który dostanie najwięcej głosów będzie realizowany. Oczywiście głosować mogłyby tylko osoby z rangą vip. 3.- Ostatnie słowo. Bo zginięciu można napisać jeszcze jedno słowo. Tylko dla vip'ów 4. - Jest to według mnie największy powód, dlaczego vip zyskałby duża atrakcyjność. Osoby z rangą vip mogą posiadać skina na serwerze nie posiadając konta premium. Jest to bardzo fajny pomysł i jest on wykonalny inne serwery korzystają z tego, lecz dla zwykłych graczy, lecz nie wiem jak to zrobić i czy jest to ciężkie do wykonania i czasochłonne dla osób zajmujących się tego typu sprawami. Też tylko dla osób posiadających rangę vip. 5. - Dodanie stopnia ulepszeń siekiery i kilofa. Czyli, aby kupić diax kilofa trzeba kupić pierw drewnianą, kamienną, żelazną i dopiero diax. Siekiera działała by na tej samej zasadzie. Osoba bez rangi vip po śmierci dostawała by z powrotem drewnianą i musiała od początku je ulepszać a osoba z rangą vip po śmierci traciłaby tylko o jeden poziom ulepszenia w dół. 6. - Dodanie złotego kilofa. Niszczyłby on obsydian tak jak łapka niszczy szkło. Wydaje mi się to być fajnym pomysłem, gdyż dużo osób gra teraz w ten sposób. Złotego kilofa mogłyby kupić tylko osoby z rangą vip z ustaloną ilość emeraldów ( nie byłby ulepszeniem diaxowego kilofa, lecz osobnym przedmiotem ). Jest to mój pomysł nie występujący na innych serwerach, bynajmniej nie widziałem. 5. Własne refleksje i opinie, dodatkowe informacje: Są to moje propozycję, aby vip przestał być taki p2win a zarazem nie stracił na swojej atrakcyjności. Bardzo serdecznie zapraszam do wypowiedzenia się na ten temat . Dodatkowe: Moim zdaniem fajnym pomysłem było by przyśpieszenie lecenia sztabek i złota na bw. Jak lecą one pojedynczo to niech lecą one trochę szybciej, aby gra też stała się bardziej dynamiczna. W mojej opinii lecą one zdecydowanie za wolno.
 34. 1 punkt
  Witaj, w momencie w którym przyznałeś się na TeamSpeaku, w prywatnej konwersacji ze mną, że posiadasz na myszce macro - w tym momencie czy był to autoclicker czy coś innego nie ma już znaczenia. Mogę zmienić powód bana z autoclickera na macro, ale to nic nie zmienia, bo do złamania regulaminu doszło i kara za korzystanie ze wspomagaczy - czy umyślne z nich korzystanie czy nie - jest karane banem permanentnym bez możliwości ub. » Zamykam «
 35. 1 punkt
  Gracz został ukarany. Dzięki za zgłoszenie i życzę miłej gry » Zamykam «
 36. 1 punkt
  Nick w grze: MikoIino Nicki oskarżonych: xSynetix_ Tryb: SCB Powód oskarżenia: killaura, reach, autoclicker/macro Data: 07.07.2020 po 13 Dowody:
 37. 1 punkt
  Cześć, Aby zarejestrować się na naszym serwerze trzeba wpisać komendę: /register <hasło>, hasło musi się składać z co najmniej 8 znaków, zawierać co najmniej jedną małą literę, jedną wielką literę, znak specjalny i jedną cyfrę. Przykład: [email protected] Następnym razem dostosuj się proszę do wzoru! Miłej gry //Zamykam
 38. 1 punkt
  Czesc Trolson123! Podanie jest dlugie, tresciwe i rozbudowane, mozna sie czegos dowiedziec na Twoj temat. Statystyki masz dobre, a aktywnosc jest ok. Zapraszam na rozmowe. Na rozmowie wypadłeś dobrze, były pewne braki, ale da się je z łatwością nadrobić, tak to nie mam się do niczego przyczepić. Ocena pozytywna Pamiętaj tylko, aby poprawić znajomość regulaminu oraz taryfikatora!
 39. 1 punkt
  1. Nick na serwerze ts3: Gabelka 2. Powód otrzymania bana: nękanie prześladowanie 3. Screen z informacją o otrzymaniu bana:https://imgur.com/a/oRiVUlK 4. Nick osoby banującej:KoviNQ 5. Dlaczego miałbyś/miałabyś dostać unbana? Spytalam laske czy ma dziewczyne, powiedz Kovin gdzie ja ja nekam
 40. 1 punkt
  Czesc theloginPL! Twoje podanie jest dlugie, ladne i rozbudowane, mozna sie z niego cos dowiedziec na Twoj temat. Statystyki masz bardzo dobre, a co do aktywnosci nie mam zastrzezen, tak wiec zapraszam na rozmowe.
 41. 1 punkt
  Witaj! Odpowiedz otrzymales tutaj: ///Zamykam
 42. 1 punkt
  Mapa prosta w swoim wykonaniu, jednakze jest ona fajna, poprawcie tylko co napisał @Dam1x i bedzie ok. Ocena Pozytywna
 43. 1 punkt
  Ładna mapka, lecz za prosta. Neutral
 44. 1 punkt
 45. 1 punkt
  Dorzuć jeszcze szyby do szkła na drzewa, na próbę, zwłaszcza na tą choinkę z wyspy gracza.
 46. 1 punkt
  Mapa jest bez tematu - jeden zamek na środku w stylu coś ala japońskim? i 12 jednakowych masywnych dębowych drzew. Jak dla mnie wersja z gliną stanowczo odpada ze względu na pustotę. Możesz ją odratować, są przecież 2 kolory zielonej gliny, dobrze wygląda też to w połączeniu z blokami trawy. Tylko jak będziesz robić replace to nie całości, tylko ręcznie miejscami plamy. Wyspa gracza: - prosi się aby dodać coś jeszcze na dole, jakieś krzaki, może małe jeziorko i w formie piachu dać gładki blok piaskowca (będzie się dobrze zgrywać z gliną), trawy, - osobiście to jednak pozbyłabym się drzewa, jako główny temat wyspy gracza, wątek poboczny ok, ale jako główny to już zbyt oklepane (nie przyjmuję takich map), Okrąg: - zły kształt i ułożenie wysp, ale niech już zostanie, - ewentualnie dodasz coś według własnego uznania. Wyspa środkowa: - dodanie jeszcze innego rodzaju drzewa, powinno być mniejsze i kolorowe, liście jego zamienić w jakiś replace szkła/szyby, - przydałoby się coś dodać aby urozmaicić teren, pozostałabym przy jeziorkach + raczej masz możliwość zrobić małe wodospadziki z tych wzniesień, piaskowiec, może jeszcze jakiś blok dla urozmaicenia tej zieleni, miejsca jest na to dużo.
 47. 1 punkt
  przywróc glinę zamiast dirta i drewna, nadaje klimat i charakter tej mapie!!! co do układu to obecnie nie mam żadnych zarzutów
 48. 1 punkt
  Ja bym po prostu VIPom załatwił delikatne obniżki i usunął double jumpa. Neutral
 49. 1 punkt
  Elo krowcia, jak żona i dzieci??? Fura i komóra śmigają??
×
×
 • Utwórz nowe...