Skocz do zawartości

zeynik

Użytkownik
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

4 Neutralny

O zeynik

 • Ranga
  Nowy

Informacje profilowe

 • Nick w grze
  Zeynik
 • Gram na
  SkyBlock.pl
  CubeGame.pl
  MCHC.pl

Ostatnio na profilu byli

391 wyświetleń profilu
 1. 1. Nick w grze: Klahisoun, manio2008 - w celu potwierdzenia mogę wejść na konta. 2. Wiek: 15 3. Opisz siebie: Mam na imię Dawid, mam 15 lat. Swoją karierę w minecraft zacząłem w wieku bodajże 10 lat? Nie jestem pewien, na swojej minecraftowej drodze spełniałem wiele ról na serwerze np. KidMod, Admin itd. Miałem także swoje serwer, ale one zbytnio nie były bardzo popularne, ale dobra przechodząc do mnie nie mówiąc ciągle o karierze to tak. Urodziłem się w Katowicach ale mieszkam w Mysłowicach. Znam kilka innych języków które mogą się przydać gdy będą wchodzić na serwer obcokrajowce ;d. Jestem cierpliwym a zarazem sentymentalnym człowiekiem. Tak jak każdy mam swoje wady i zalety a one są następujące: + pomocny, przyjacielski i uczciwy, - wstydliwy, sentymentalny także niecierpliwy. Jestem dosyć kreatywny i mógłbym wprowadzić na serwer dużo nowych pomysłów. dzięki mam nadzieje że nie zmarnowałem twojego czasu. 4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę? Ponieważ, znam się na tym i myślę czym więcej tym lepiej, mniej cheaterów. Nie pierwszy raz pełniłem tę rolę także wyższe więc myślę że nie miałbym problemów z komendami. Znam troszkę ekipę, za czasów 2014, jakoś tak więc łatwiej mi się będzie dogadać z 1/3 ekipy. 5.Od kiedy aktywnie grasz na serwerze? Aktywnie gram od kilku lat może z małymi przerwami. 6. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer? Dużo nauki nie mam, więc poświęcił bym godziny, dokładnie określić nie mogę ale więcej niż trzy jakoś tak. 7. Discord: Tak Teamspeak: Tak Sprawny mikrofon: Tak Mutacja: W trakcie 8. Czy posiadam konto premium: Tak PS. Tamte konto Khalison jest już nieważne, napisałem do Natalii żeby mi je usunęła. Zapomniałem hasła chciałem stworzyć nowe konto ale potem zobaczyłem że można odzyskać to odzyskałem. Żal mi było tych 4 lat na forum a więc już jestem tutaj.
 2. Siema mam na imię Dawid mam 15 lat. Interesuję się piłką nożną ale także E-Sportem, lubię pogrywać w gta na sampie wraz z bedim napierdalamy ostro hehe.
 3. 1. Nick w grze: Zeynik ale do 22,23 nie mam dostepu do tego konta. Tu są moje statystyki na no-premium http://cubegame.pl/profil/zeynikk 2. Wiek: 14 3. Opisz siebie: Mam na imię Dawid, mam 14 lat. Swoją karierę w minecraft zacząłem w wieku bodajże 10 lat? Nie jestem pewien, na swojej minecraftowej drodze spełniałem wiele ról na serwera np. KidMod, Admin itd. Miałem także swoje serwery, ale one zbytnio nie były bardzo popularne, ale dobra przechodząc do mnie nie mówiąc ciągle o karierze to tak - Urodziłem się Warszawie, ale aktualnie mieszkam w Katowicach. Znam kilka innych języków które mogą się przydać w momentach gdy będą wchodzić na serwer obcokrajowce ;d. Jestem cierpliwym a zarazem sentymentalnym człowiekiem. Tak jak każdy mam swoje wady i zalety a one są nastepujące; + pomocny, przyjacielski i uczciwy, - Wstydliwy, sentymentalny także niecierpliwy. Jestem dosyć kreatywny i mógłbym wprowadzić na serwer dużo nowych pomysłow, dzięki mam nadzieje że nie zmarnowałem twojego czasu 4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę? Ponieważ, znam się na tym i myślę czym więcej tym lepiej, mniej cheaterów. Nie pierwszy raz pełniłem tę rolę także wyższe więc myślę że nie miałbym problemów z komendami. Znam troszkę ekipę, za czasów 2014, jakoś tak więc łatwiej mi się będzie dogadać z 1/3 ekipy. 5. Od kiedy aktywnie grasz na serwerze? 3,4 lata, po statystykach nie widać, ponieważ mam nowe konto "zeynik", starego nie pamiętam. Statystyki nadrobię. 6. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer? Dużo nauki nie mam, więc poświęcił bym godziny, dokładnie określić nie mogę ale więcej niż 3 jakoś tak. 7. Discord: tak/nie - Tak. TeamSpeak3: tak/nie - Tak. Sprawny mikrofon: tak/nie - Tak. Mutacja: tak/nie - W trakcie. 8. Czy posiadasz konto premium: Tak.
 4. 1. Nick: zeynik 2. Wiek: 14 3. Ile jesteś graczem serwera?: 3,4 lata - konto na forum mam 3 lata, ale wtedy nie wiedziałem że w ogóle takie forum jest ;D 4. Na ile znasz komendy gracza, Kidmoda i Moda w skali 1/10?: Ojoj, dawno nie grywałem w minecrafta ale myślę że tak 7/10, nie wiem podszkolę się oczywiście, mam nadzieje że nie które komendy pamiętam. 5. Czy spełniasz wszystkie wymagania?: Tak, spełniam. 6. Opisz siebie: Mam na imię Dawid, mam 14 lat. Swoją karierę w minecraft zacząłem w wieku bodajże 10 lat? Nie jestem pewien, na swojej minecraftowej drodze spełniałem wiele ról na serwera np. KidMod, Admin itd. Miałem także swoje serwery, ale one zbytnio nie były bardzo popularne, ale dobra przechodząc do mnie nie mówiąc ciągle o karierze to tak - Urodziłem się Warszawie, ale aktualnie mieszkam w Katowicach. Znam kilka innych języków które mogą się przydać w momentach gdy będą wchodzić na serwer obcokrajowce ;d. Jestem cierpliwym a zarazem sentymentalnym człowiekiem. Tak jak każdy mam swoje wady i zalety a one są nastepujące; + pomocny, przyjacielski i uczciwy, - Wstydliwy, sentymentalny także niecierpliwy. Jestem dosyć kreatywny i mógłbym wprowadzić na serwer dużo nowych pomysłow, dzięki mam nadzieje że nie zmarnowałem twojego czasu -Edit: Konto premium odzyskane mam nadzieje ze zmienicie opinie ;>.
×
×
 • Utwórz nowe...