Skocz do zawartości

Georger

Administrator CubeGame
 • Zawartość

  5558
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  119

Georger wygrał w ostatnim dniu 25 Styczeń

Georger ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

2412 Pro

O Georger

 • Ranga
  Administrator CubeGame

Informacje profilowe

 • Nick w grze
  GeorgerPL
 • Gram na
  CubeGame.pl

Ostatnio na profilu byli

22580 wyświetleń profilu
 1. Witaj @iMichaleQs69, ta dziura nie znajduje się tam bez powodu, jest to swego rodzaju pułapka na nieuważnie stąpających graczy. Pozdrawiam, Georger - Administrator serwera CubeGame
 2. Podanie to element, który powinien zachęcić mnie jako rekrutera do Twojej osoby. Liczne błędy stylistyczne, literówki, niepoprawnie i nielogicznie zbudowane zdania, to tylko nieliczne z elementów, które przemawiają za odrzuceniem Twojego podania. Podanie odrzucone.
 3. Nie spełniasz wymagań na rangę KidModeratora. Brak konta premium to jedno z ważniejszych wymagań, którego w procesie rekrutacji pominąć się nie da. Podanie odrzucone.
 4. Zachowanie na czacie jakie zaprezentowałeś oraz brak szacunku wobec Administracji, do której chcesz dołączyć, to dość istotne powody przemawiające za odrzuceniem podania. Podanie odrzucone.
 5. Wzór, umiejętność czytania ze zrozumieniem, brak konta na serwerze - każdy z wymienionych argumentów to kolejny krok w kierunku odrzucenia podania. Podanie odrzucone.
 6. Niestety, brak aktywności przemawia jedynie za odrzuceniem podania. Pograj nieco dłużej na serwerze, postaraj się go poznać, a dopiero później próbuj swoich sił w rekrutacji. Podanie odrzucone.
 7. Witaj @AigroKuba, poniższy screen prezentuje próbę przytoczenia słów, których użyłeś wobec innego gracza. Sposób napisania tego na czacie poprzez naszego Moderatora nie jest jednak najodpowiedniejszym z możliwych, stąd moja interwencja w tej sprawie. Pozdrawiam, Georger - Administrator serwera CubeGame.PL
 8. Kierunek rozmowa - etap weryfikacji Twojej osoby.
 9. Brak zainteresowania rekrutacją oraz niewystarczająca aktywność na serwerze przemawia jedynie za oceną negatywną odnośnie Twojego podania. Podanie odrzucone.
 10. Powyższe oceny naszych Moderatorów i GlobalModeratorów nie skłaniają mnie do wystawienia podsumowującej, pozytywnej oceny odnośnie Twojej kandydatury. Podanie odrzucone.
 11. Działania naszego GlobalModeratora były reakcją na liczne zgłoszenia na Twoją osobę oraz obserwację przez niego Twojej rozgrywki w grze - brak pewności co do rozgrywki fair play w przypadku Twojej osoby sprawiły, że członek moderacji podjął kroki sprawdzenia Twojej osoby. Nie wykonałeś kroków mających na celu udowodnienie swojej niewinności - wręcz przeciwnie odmówiłeś. Prośba o odbanowanie rozpatrzona negatywnie.
 12. Tego typu przedsięwzięcie niesie za sobą więcej negatywów, aniżeli pozytywów. Odrzucam.
 13. Etap 2 zakończony powodzeniem - podanie przyjęte!
 14. Negatywne oceny podania, to jasny i przejrzysty powód do jego dyskwalifikacji. Podanie odrzucone.
 15. Dobre przygotowanie to podstawa, nie zmarnuj szansy... Zapraszam na Etap 2 rekrutacji na KidModeratora!
×
×
 • Utwórz nowe...