Jump to content

Szostka

Elita
 • Posts

  586
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Szostka last won the day on July 26

Szostka had the most liked content!

About Szostka

 • Birthday 01/13/1995

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Pomorskie
 • Zainteresowania
  Prawo i bezpieczeństwo narodowe.
 • Gram na
  Nie podano

Kontakt

 • Gadu Gadu
  24284054

Recent Profile Visitors

4,868 profile views

Szostka's Achievements

Proficient

Proficient (10/14)

 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In
 • Reacting Well Rare
 • Very Popular Rare

Recent Badges

120

Reputation

 1. Fajnie by było cofnąć czas :PepeHands:

 2. Elo, siema,cześćB)

 3. Prawda, te jako postacie z anime w szczególności, jednak czasem bywają aż przesłodzone. Osoba poniżej irytuje innych w swoim otoczeniu swoją infantylnością?
 4. Gracza z nickiem "SteveJobs" też byś zbanował? Z szacunku do osób zmarłych? Albo nick "LatajacyPotwórSpaghetti"? W końcu postać religijna, używanie takiego nicku może ranić czyjeś uczucia. Tak jak mówiłem, więcej dystansu to siebie bo sam jako osoba wierząca nie czuję się w żaden sposób urażony, widząc kogoś z takim nickiem. Zabiłbym takiego gracza, bo odróżniam grę od wiary. Plątacie się w zeznaniach, albo tolerować i respektować uczucia wszystkich albo żadnych i zostawić to tak jak jest teraz. Stwierdzenie w stylu "Bo buddyści nie grają na tym serwerze" jest głupie tak samo jak uznanie że wszyscy na serwerze są osobami tej samej wiary i gracz z takim nickiem bulwersuje resztę tak samo jak Ciebie.
 5. Nie rozumiem waszej spiny. Idąc takim tokiem myślenia należy zakazać wszystkich nicków powiązanych z jakąkolwiek religią, by nie urazić niczyich uczuć. Biorąc oczywiście pod uwagę fakt, że nie każdy jest tej samej wiary. Musimy być przecież tolerancyjni, prawda? Ktoś kto używa skinu Jezusa też powinien zostać zbanowany? Dalej, nie powinieneś oczekiwać w internecie, gdzie ile ludzi tyle wierzeń i sposobów ich wyznawania, respektowania akurat Twoich odczuć. Gdyby tak było, uwierz że spora pula nicków została by zbanowana, bo każdego zawsze coś urazi na pewien sposób. Jeśli faktycznie prezentujesz tak skrajnie chrześcijańskie podejście że masz opory z zabiciem gracza o takim nicku, nie musisz go zabijać. To jest Twoja decyzja, jednak nie każdy ma takie same odczucia jak Ty, musisz wiedzieć że nie wszędzie (w internecie czy na świece) Twoja religia i poglądy będą tolerowane i respektowane. Nie możesz tego oczekiwać. Kończąc, nie każdy jest chrześcijaninem, siadając do komputera wiarę odstaw na bok oraz nie oczekuj respektowania swoich racji, bo każdy jakieś ma. No i więcej dystansu do siebie i swojej wiary, na dobre wam to wyjdzie. Zastanawiam się, czy tak samo byście stali za osobą która przyszłaby złożyć skargę na gracza z nickiem "Budda12"
 6. Ukarani, dzięki za zgłoszenie. Zamykam
 7. Gracze nie zostaną ukarani, za mało dowodów a ja nie mogę wierzyć na słowo. Gdyby screeny jakimś cudem się "odbugowały" podeślij mi je na pw. Zamykam.
 8. Gracz ukarany za brak kultury, natomiast gracz z "reklamą w nicku" nie zostanie ukarany, nie ma takiego serwera/strony. Równie dobrze każdego z "PL" na końcu nicku można oskarżyć o reklamę.
 9. Obrazić kogoś można na wiele sposobów, używając mniej lub bardziej wulgarnych słów, co za tym idzie kary również są mniej lub bardziej surowe. Długość kary również zależy od osoby banującej, jak wspomniał Lucyferek. Wprowadzanie sztywnego taryfikatora nie ma sensu, chyba nie muszę tłumaczyć czemu. Mogę jedynie zapewnić że nie faworyzujemy żadnych graczy, nie interesuje nas czy ktoś ma VIP'a czy nie. Temat zamykam, dalsze pytania możesz kierować do mnie na PW.
 10. Dodaj screena z informacją o banie Masz na to 24h, w przeciwnym razie temat zostanie zamknięty. //EDIT Brak zainteresowania autora tematem, ban zostaje. Zamykam.
 11. Ukarani, dzięki za zgłoszenie. Zamykam.
 12. Ukarani, dzięki za zgłoszenie. Zamykam.
 13. AntyCheat się nie myli Bez ub, zamykam.
×
×
 • Create New...