Skocz do zawartości

MiamiCenter

Użytkownik
 • Zawartość

  419
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

MiamiCenter wygrał w ostatnim dniu 13 Październik 2015

MiamiCenter ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

215 Pomocny

O MiamiCenter

 • Ranga
  Uzależniony

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  I was thinking 'bout you, thinking 'bout me, thinking 'bout us (<3?) What we're gonna be? (</3)
  Open my eyes... It was only just a dream.
  ~Christina Grimme [*]
 • Nick w grze
  _MiamiCenter_
 • Gram na
  CubeGame.pl

Kontakt

 • Steam
  MiamiCenterPL

Ostatnio na profilu byli

4585 wyświetleń profilu
 1. Witaj, Z racji iż na twoich dowodach nie ma daty (Tytuł filmu się nie zalicza) skarga zostaje odrzucona, jednakże gracz zostanie poddany obserwacji. Zamykam
 2. Witaj, Na twoich dowodach nie ma widocznej daty, masz 24h aby wysłać tutaj dowody na których widoczna jest data, w przeciwnym razie twoja skarga zostanie odrzucona. 24 godziny minęły, skarga odrzucona. Zamykam
 3. Witaj, Czas odwołania się od bana wynosi miesiąc, po tym czasie prośby nie są rozpatrywane, twoje konto zostało zbanowane dnia 15.03.2020. ( http://cubegame.pl/profil/kiepska_Krysia ) Także bez UB, zamykam.
 4. Szczerze nie spodziewałem się że akurat ty napiszesz podanie, cieszę się że jednak zrobiłaś to w należyty sposób, bo do podania nie mogę się przyczepić, aktywność na serwerze jest naprawdę dobra, aczkolwiek nie raz mi podpadłaś moja droga Anteno... No cóż, chyba nie pozostaje mi nic innego jak dać ci szansę i zaprosić cię na rozmowę Osoby która łamie regulamin nie widzę jako członka administracji. Jestem na nie. Cóż muszę przyznać że ostatnimi czasy poprawiłaś swoje zachowanie, jesteśmy tylko ludźmi a błędy powinno się wybaczać, w geście dobrej woli jestem za daniem ci szansy.
 5. Dzień dobry, Twoje konto nie jest zbanowane ( http://cubegame.pl/profil/Gabxoni ) - przypisało ci IP osoby zbanowanej, w tym przypadku pełny restart routera powinien pomóc. Tak więc odłącz swój router od zasilania na 15 min, po czym włącz go ponownie. Jeżeli to nie pomoże to zapraszamy na naszego TeamSpeak'a - ts.cubegame.pl - Kanał Pomocy CubeGame.pl Zamykam i życzę miłego dnia
 6. Dzień dobry, Gracz został ukarany, dziękuję za zgłoszenie i życzę miłej gry Zamykam.
 7. MiamiCenter

  Skarga

  Dzień dobry; Gracze zostali ukarani, dziękuję za zgłoszenie i życzę miłej gry Zamykam.
 8. Dzień dobry. Twoje podanie naprawdę jest dobre, widać że się przyłożyłeś, jednakże samo podanie to za mało, statystyki są naprawdę słabe, aktywność na forum tak samo. Dopóki nie poprawisz aktywności zmuszony jestem wystawić ci ocenę negatywną.
 9. Każde twoje następne konto będzie banowane, masz bana permanentnego na swoim głównym koncie (koks699) za udostępnianie danych osobowych poniżej zamieszczam link do skargi na ciebie; Ban jest jak najbardziej słuszny, a tworzenie nowych kont w celu omijania bana będzie skutkowało dalszym banowaniem. Bez UB i zamykam.
 10. Witaj, Twoje konto (http://cubegame.pl/profil/_Tomeczek_) nie ma bana. Prawdopodobnie przypisało ci IP osoby zbanowanej, w tym przypadku twardy restart routera powinien pomóc (Wyłączyć router, odczekać 15min i ponownie włączyć). Jeżeli to nie pomoże to zapraszam na TS3 - ts.cubegame.pl Kanał pomocy CubeGame.pl Zamykam.
 11. MiamiCenter

  [Skarga]

  Dzień dobry, Gracz został ukarany, dziękuję za zgłoszenie i życzę miłej gry Zamykam.
 12. Dzień dobry, Gracze zostali ukarani, dziękuję za zgłoszenie i życzę miłej gry Zamykam.
 13. Dzień dobry, Troszkę sobie porozmawialiśmy, było miło, odpowiadałeś w miarę sprawnie, wiesz co musisz poprawić. Rozmowa przebiegła w przyjaznej atmosferze. Myślę że warto ci dać szansę - jestem na tak
 14. Witaj, Gracz został ukarany, dziekuję za zgłoszenie i życzę miłej gry ^^ Zamykam.
 15. Zastosuj się do wzoru, masz na to 24 godziny; 1. Nick w grze: 2. Data otrzymania bana: 3. Screenshot z informacją o banie: 4. Sytuacja oraz powód otrzymania bana: 5. Dlaczego miałbyś zostać odbanowany?:
×
×
 • Utwórz nowe...