Skocz do zawartości

SKIDUS

GlobalModerator CubeGame
 • Zawartość

  2448
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  10

SKIDUS wygrał w ostatnim dniu 20 Wrzesień 2016

SKIDUS ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

489 Mentor

O SKIDUS

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Płock
 • Zainteresowania
  Fotografia,Obróbka graficzna,montaże filmowe,dziewczyny,grafika 3d, siatkówka, lekkoatletyka
 • Nick w grze
  SKIDROWNEK
 • Gram na
  SkyBlock.pl
  CubeGame.pl
  MCHC.pl

Ostatnio na profilu byli

4899 wyświetleń profilu
 1. Witaj! Tłumaczenie, że zapomniałeś zmienić wersję na "zwykłą"/"czystą" jest złym argumentem. Ponieważ po mimo tego iż byłeś "odpalony" to jeszcze świadomie używałeś cheatów. Swoje stwierdzenie argumentuje zgłoszeniami z helpopa, + moje osobiste obserwacje. Gdybyś tylko zapomniał zmienić wersji.... jestem przekonany iż nie używałbyś cheatów. Dodatkowo po korespondencji z tobą podczas sprawdzania miałem wrażenie że była to dla ciebie bezpodstawna i zabawna sytuacja. Niestety ale za głupotę się płaci. Obecnie bez UB
 2. Witaj! Czas na odwołanie się od bana wynosi maksymalnie 1 miesiąc. Po tym czasie prośby o unbana nie będą rozpatrywane. Dodatkowo następnym razem kiedy piszesz post, stosuj się do wyznaczonego wzoru!
 3. Bardzo skromnie rozpisałeś punkt 3. Co jest równoznaczne z tym iż nie jestem w stanie początkowo poznać twojej osoby, zainteresowań etc. Następnym razem proszę o większe rozwinięcie swojego podania! jestem na nie
 4. SKIDUS

  [Skarga]

  Gracze zostali odpowiednio ukarani. Jeżeli po ich karach nadal będą występować tego typu sytuacje, napisz do mnie na pv. Dziękuje za zgłoszenie i życzę miłej gry!
 5. SKIDUS

  [problem]

  Witaj! Problem zgłoszę wyżej. Postaramy się temu zaradzić jak najszybciej Dzięki za zgłoszenie i miłej gry :3
 6. Witaj! Gracz został ukarany. Następnym razem zrób screena 2 razy i prześlij ten, na którym widnieje data na czacie! Dzięki.
 7. SKIDUS

  [Problem]

  Witaj! Badamy tą sytuacje i postaramy się jak najszybciej temu zaradzić! Dzięki za zgłoszenie.
 8. Witaj! Skontaktuję się z tobą na pw w celu wyjaśnienia sytuacji. zamykam
 9. Podanie ładne, nie mam zastrzeżeń. Zapraszam jutro na rozmowę na ts3. Zobaczymy co ciekawego powiesz #edit Po rozmowie jestem za daniem szansy. Jesteś pozytywną osobą, potrzeba się tylko troszeczkę jeszcze douczyć ale to raczej dla ciebie nie powinien być problem.
 10. Twoje zachowanie w stosunku do innych graczy było nieodpowiednie. Dodam tylko liczny spam i prowokacje. Nie wspomnę o tym co napisałeś do pewnej graczki (tak chodzi mi o tą sytuacje kiedy napisałeś do niej co może ci robić...) Dodatkowo dokładam omijanie cenzury i wulgaryzmy. Reklama, którą napisałeś jest wisienką na tym torcie, którego bym osobiście nie chciał jeść, gdyż no jednak jest on zbudowany ze złych składników. Dodatkowo z uwagi na to iż zależy nam dość bardzo na bezpieczeństwie naszych graczy, nie tolerujemy tego typu reklam. Bez UB.
 11. SKIDUS

  Bedwars Bug

  Do zweryfikowania tego problemu potrzebujemy numer areny. Jeżeli jesteś w stanie sprawdzić jaka to była arena, powiadom mnie na pw.
 12. Wyjaśnione na ts3.
 13. skontaktuj się ze mną poprzez wiadomość prywatną, Postaram się pomóc zamykaaam
 14. Nie nadaję banów bez powodów. Jednak z uwagi na to iż nie pamiętam jaka była to dokładnie sytuacja i z uwagi takowej iż rozpowszechnianie danych np osobowych nie jest bardzo szkodliwe dla naszego serwera jestem skłonny dać ci UB. Jednak prosił bym aby takowa sytuacja więcej się nie wydarzyła. Prośba rozpatrzona pozytywnie.
 15. Hej! Po wstępnej rozmowie jestem skłonny dać ci szansę. Nie mam szczególnych innych uwag. jestem na tak
×
×
 • Utwórz nowe...