Jump to content

RozjechanyJezPL

Użytkownik
 • Posts

  236
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

RozjechanyJezPL last won the day on July 29 2018

RozjechanyJezPL had the most liked content!

9 Followers

Informacje profilowe

 • Płeć
  Nieustawiona
 • Lokalizacja
  TCZEW
 • Zainteresowania
  Oto Ja, Wielki Jeż Rozjechaniec, dla Beki stworzony, Lawoodporny, z Tęczy spadnięty, Niepokonany Wódz Jednorożcowego Gaju i Lord Armii Potrzasku. A to wszystko w zmartwychwstaniętym, odrodzonym z placka, małym dreptaczu! Ave moi wielbiciele!

Recent Profile Visitors

9663 profile views

RozjechanyJezPL's Achievements

Mentor

Mentor (12/14)

 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In
 • Very Popular Rare
 • Reacting Well Rare

Recent Badges

185

Reputation

 1. Ahahaoj!

  Oto jadę na studia ♡

  Ave!

  1. mruczek

   mruczek

   Miłej jazdy na studia 

 2. Nowości w moim klubie Armia Potrzasku! Zapraszam wszystkich do dołączania!

 3. Oto Ja, Wielki Jeż Rozjechaniec, dla Beki stworzony, Lawoodporny, z Tęczy spadnięty, Niepokonany Wódz Jednorożcowego Gaju i Lord Armii Potrzasku. A to wszystko w zmartwychwstaniętym, odrodzonym z placka, małym dreptaczu! Ave moi wielbiciele!

   

  1. StefanStraszny
  2. RozjechanyJezPL

   RozjechanyJezPL

   To zbyt dobry tekst by żył w ukryciu. To nie Stefan Salvatore, który widząc nastolatkę porzuca wieczny całun ukrycia i staje się uczniem podrzędnego liceum. Ta formuła ma moc i siłę, i nie może przebywać w ukryciu nikomu nieznana!

 4. Śliczna mapka Taka w mojej estetyce wręcz Jestem na tak.
 5. Witajcie droga Armio Potrzasku i Szanowni Wielbiciele! Dzisiaj krótko. Dojrzałem swym czujnym oczkiem, że są na tym forum fani gry Business Tour. Może znalazłby się ktoś, kto ostatnio ma takiego samego fixa na punkcie tej gry jak ja i chciałby sobie ze mną popykać? Piszcie priv, randomów nie mogę dręczyć podczas rozgrywki. Nie gadam przez ts/discorda. Niechaj Tęcza będzie z Wami. Ave!
 6. 1. Nick w grze: RozjechanyJezPL 2. Nick oskarżonego/oskarżonych: HondazFighter 3. Powód oskarżenia gracza/graczy: Bycie Hondazem, jawne groźby, przyznanie się do podszywania się pode mnie Drodzy Waleczni Armii Potrzasku! Gdy Sebcio został przepędzony, nadeszła na nas kolejna chwila próby. Oto powrócił stary nieprzyjaciel, by kąsać, podgryzać i zatruwać mi życie. Imię jego jedno - Hondaz, chociaż ostatnio często próbuje przybrać również moje. Nie dajcie się zwieźć fałszywym słowom. Jeż Rozjechaniec jest tylko jeden, jedyny w swoim rodzaju i jestem nim ja. Niestety, nieprzyjaciel mój, a że mój, to również i Wasz dopuszcza się gróźb względem mojej osoby. Dał mi do zrozumienia, że jego drużyna, kryjąca się pod budzącą przerażenie i odrazę nazwą Team Hondaz nie da mi w spokoju dożyć dni mojej starości i siwizny na kolcach. Jestem jednak przepełniony wiarą w Was, drodzy sojusznicy. Wierzę, że nie dacie zamieszać sobie drewnianą łyżką w głowie. Wierzę, że nie jestem sam, a Team Hondaz jest niczym przy wielkiej, chwalebnej Armii Potrzasku. Nie damy się! Nie ugniemy się! Niech sobie nie myśli, że jeśli zrobi 1031903719 Rozjechanych Jeży, zniszczy to, na co pracowałem przez wiele lat. Jego pseudo zemsta to jedynie podrygi szamana na puszczy. Jak to @cance ładnie ujął, istnieje tylko jeden RozjechanyJeż. Nie dam się zastraszyć szaleńcowi. Mam nadzieję, że mogę na Was liczyć w tych trudnych chwilach. Okażcie swoje wsparcie poprzez dodawanie reakcji zwycięstwa! Ave! 4. Tryb gry: SkyWars 6. Dowody: Foteczki ciepłe jak bułeczki.
 7. @Georger, czyżby mem @Thordissa sugerował nasze pokrewieństwo?
 8. Armio Potrzasku, mem -> 

   

 9. Wszystkie memy i przeróbki związane z Jeżami mile widziane.
 10. To może skasujmy SkyWarsy całkowicie i zacznijmy grać w EuroBiznes tak jak za czasów mojego dzieciństwa?
 11. Nowe profilowe! JEŻ LATA NA NIEBIE Z DIAMENTAMI!

  1. SZODGUN
  2. RozjechanyJezPL

   RozjechanyJezPL

   To nawiązanie do twórczości mojego ulubionego zespołu The Beatles i ich piosenki Lucy In The Sky With Diamonds.

   Ta piosenka została napisana pod wpływem LSD.

×
×
 • Create New...