Skocz do zawartości

Modis

GlobalModerator TS3
 • Zawartość

  539
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  5

Modis wygrał w ostatnim dniu 29 Listopad 2018

Modis ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

348 Pomocny

O Modis

 • Ranga
  Maniak
 • Urodziny 12/04/2000

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Polska, Wrocław
 • Zainteresowania
  Muzyka, Imprezy, Sport, Gry Komputerowe, Programowanie, Grafika, Podróżowanie.
 • Nick w grze
  xModis
 • Gram na
  SkyBlock.pl
  CubeGame.pl

Kontakt

 • Discord
  Modis#6620
 • Steam
  Sinilax, Modis

Ostatnio na profilu byli

4687 wyświetleń profilu
 1. Zły dział. Napisz swoją prośbę o UB w odpowiednim dziale. Zamykam.
 2. Modis

  ub prosze

  Po konsultacji z Barklerem stwierdziliśmy, że zostaniesz odbanowany. Oby więcej do takich sytuacji z Twojej strony nie doszło. Zamykam.
 3. Modis

  Umnban

  Pisząc swoją prośbę o odbanowanie, pomyliłaś/eś działy. Na przyszłość prośby o UB na serwerze cubegame kieruj TUTAJ. Pamiętaj o zastosowaniu się do odpowiedniego wzoru. Zamykam.
 4. Zły dział. Na przyszłość problemy związane z CubeGame kieruj TUTAJ, po zastosowaniu się do odpowiedniego wzoru. Zamykam.
 5. Jeśli chodzi o Twoją osobę to doskonale wiem, że posiadasz dość obszerną wiedzę z zakresu moderowania naszego TeamSpeak'a. Jak pewnie dobrze pamiętasz przez większość czasu swoje zadania wykonywałeś dość sumiennie, ale przyszedł czas w którym zacząłeś niektóre sprawy olewać i mimo tego, że zapewniałeś, że dasz radę zrobić daną rzecz to jednak tak się nie działo. Gdyby chodziło tylko o to, to nic by nie stało na przeszkodzie Twojemu powrotowi do administracji. Aczkolwiek po degradzie zamiast wziąć to co się stało na klatę, zacząłeś szerzyć swoje "niezadowolenie" na całym TS. Od tego czasu minęło sporo czasu i jeśli faktycznie Sobie wszystko poukładałeś i przemyślałeś to co zrobiłeś to nie mam nic przeciwko daniu Ci drugiej szansy (i oczywyście zlożeniu się na flaszkę!). Lepiej tym razem jej nie zmarnuj.
 6. Zapraszam na rozmowę jutro po godzinie 17. <22:18:15> "IF7" został zablokowany za 60 dni na serwerze przez "[Nakser] Nakser" (Obraza użytkowników, okłamywanie administracji ~Nakser) Myślę, że nic nie muszę dodawać. NIE!
 7. Zapraszam na rozmowę we wtorek po godzinie 17. Faktycznie posiadasz niemałą wiedzę o TeamSpeak'u, aczkolwiek paru rzeczy nie wiedziałeś. Cieszę się, że umiałeś się do tego przyznać. Gratulacje, jestem na Tak
 8. Zapraszam na rozmowę we wtorek po godzinie 17. Po rozmowie jestem w stanie stwierdzić, że idealnie nadasz się do naszej administracji. Jesteś bardzo opanowaną osobą, posiadasz bardzo szeroką wiedzę o TS'ie, co stwierdziłem po tym, że odpowiedziałeś na wszystkie moje pytania. TAK
 9. Zły dział. Przenoszę na CubeGame
 10. Modis

  Ypadu10022111

  Zły dział. Przenoszę na CubeGame
 11. Modis

  [UB] oluwu

  Pisząc swoją prośbę o odbanowanie, pomyliłaś/eś działy. Na przyszłość prośby o UB na serwerze cubegame kieruj TUTAJ. Spróbuj zrestartować swój router od internetu, bo prawdopodobnie przypisało Ci IP osoby zbanowanej. Zamykam.
 12. Pisząc swoją prośbę o odbanowanie, pomyliłeś działy. Na przyszłość prośby o UB na serwerze Cubegame kieruj TUTAJ. Przenoszę do działu CG.
 13. Pisząc swoją prośbę o odbanowanie, pomyliłeś działy. Na przyszłość prośby o UB na serwerze cubegame kieruj TUTAJ. Spróbuj zrestartować swój router od internetu, bo prawdopodobnie przypisało Ci IP osoby zbanowanej. Zamykam.
 14. Modis

  Ban za nic !!!

  Pisząc swoją prośbę o odbanowanie, pomyliłeś działy. Na przyszłość prośby o UB na serwerze cubegame kieruj TUTAJ. Spróbuj zrestartować swój router od internetu, bo prawdopodobnie przypisało Ci IP osoby zbanowanej. Zamykam.
 15. Trochę się już znamy, ale nie wiem jak tam u Ciebie z wiedzą na temat TeamSpeak'a. Zapraszam na rozmowę. Przyzwoita rozmowa, znałeś odpowiedź na prawie każde pytanie. Jestem na Tak
×
×
 • Utwórz nowe...