Skocz do zawartości

Modis

GlobalModerator TS3
 • Zawartość

  550
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  6

Modis wygrał w ostatnim dniu 24 Marzec

Modis ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

359 Pomocny

O Modis

 • Ranga
  GlobalModerator TS3
 • Urodziny 12/04/2000

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Polska, Wrocław
 • Zainteresowania
  Muzyka, Imprezy, Sport, Gry Komputerowe, Programowanie, Grafika, Podróżowanie.
 • Nick w grze
  xModis
 • Gram na
  SkyBlock.pl
  CubeGame.pl

Kontakt

 • Discord
  Modis#6620 Snapchat: xluckyy_00
 • Steam
  Sinilax, Modis

Ostatnio na profilu byli

5056 wyświetleń profilu
 1. Modis

  [Podanie] Gacek

  Szkoda, że jedyne co tutaj jest prawdą o Tobie, to punkty 1, 2, 4, 5 i kawałek punktu 7, a reszta to kopia mojego podania z 2018 roku. Oczywiście za odrzuceniem.
 2. Całkiem przyjemnie się z Tobą rozmawiało, mam nadzieję, że szybko nadrobisz braki, które wyszły na rozmowie. Poprzyglądaj się jak funkcjonuje i wygląda nasz teamspeak. Jestem na Tak. Powodzenia!
 3. Nie mam nic przeciwko temu, żeby dać Ci znowu szansę. Wiedzę, potrzebne umiejętności i znajomość naszego teamspeak'a już masz. Chciałbym zobaczyć jak tym razem faktycznie będzie z aktywnością i jak będziesz się odnajdywał na takiej randze. Jestem na Tak.
 4. Znam Cię, mieliśmy okazję kilka razy porozmawiać, doświadczenie w rozwiązywaniu problemów użytkowników już masz. Tak samo uważam, że minimalną wiedzę na rangę Helpera posiadasz i będziesz w stanie to udowodnić na drugim etapie, a reszty rzeczy nauczysz się w naszej administracji. Jestem za daniem szansy.
 5. Z jednej strony perła byłaby przydatna przy aktualnym stanie SkyWars'ow gdzie większość graczy woli kampić z łukiem na wyspie i czekać aż ktoś zacznie się budować. Można byłoby się za jej pomocą uratować. Jednak z drugiej strony byłaby zbyt mocna gdyby gracz otrzymywał ją razem z innymi przedmiotami stałymi. Jeśli miała by się pojawić to jej cena w sklepie stałym powinna wynosić około 15000 monet. W sklepie tymczasowym nie powinno jej być, a jeśli już miałoby się tak stać to powinno być ustawione, żeby gracz nie mógł kupić więcej niż 1 na arenę. Gdyby jakiś gracz odblokował ją w sklepie stałych powinna się pojawiać w jego ekwipunku minimalnie 30 sekund od startu areny.
 6. Kojarzę Cię, mieliśmy okazję czasami razem pogadać i pograć. Jako gracz skyblock'a przyglądałem też się Twojemu zaangażowaniu kiedy byłeś jeszcze tam w Administracji. Wydajesz się osobą, która jak czegoś chce to potrafi się przyłożyć i nadrobić wszystkie braki. Spróbujmy, jestem na Tak.
 7. Sam pomysł usunięcia spadania głodu jest dobry, ale kompletnie przeczy założeniom trybu "survival games". Jednak widziałbym to rozwiązanie na takich trybach jak SkyWars/CaveWars.
 8. Nie mam zamiaru zapraszać Cię na rozmowę dopóki nie przyłożysz się do swojego podania. Wygląda na napisane w 5 minut, a to ono ma być Twoją wizytówką. Brakuje mi opisu Twojej osoby i rozwinięcia punktu 6. Do poprawy #EDIT Poprawiłeś podanie, więc zapraszam na rozmowę.
 9. Myślę, że zważając na Twoje doświadczenie rozmowa co do Twoich umiejętności obsługi TeamSpeak'a będzie czystą formalnością, ale mimo tego chciałbym Ci zadać kilka innych pytań przed wystawieniem końcowej opinii. Zapraszam Super mi się z Tobą rozmawiało, całkiem sporo rzeczy mi się udało od Ciebie dowiedzieć o Tobie, a umiejętności TeamSpeak'owe faktycznie stoją u Ciebie na wysokim poziomie. Duże TAK
 10. Przed wystawieniem swojej opinii chciałbym Ci zadać kilka pytań, zapraszam na rozmowę. No cóż, napisałeś w podaniu, że masz dużą aktywność, a od ponad 3 dni nawet nie łączyłeś się z naszym TeamSpeakiem, wydaje mi się, że w aktualnej sytuacji miałeś wystarczająco czasu żeby zgłosić się na rozmowę. Nie zrobiłeś tego, więc jestem za odrzuceniem.
 11. Zły dział. Napisz swoją prośbę o UB w odpowiednim dziale. Zamykam.
 12. Modis

  ub prosze

  Po konsultacji z Barklerem stwierdziliśmy, że zostaniesz odbanowany. Oby więcej do takich sytuacji z Twojej strony nie doszło. Zamykam.
 13. Modis

  Umnban

  Pisząc swoją prośbę o odbanowanie, pomyliłaś/eś działy. Na przyszłość prośby o UB na serwerze cubegame kieruj TUTAJ. Pamiętaj o zastosowaniu się do odpowiedniego wzoru. Zamykam.
 14. Zły dział. Na przyszłość problemy związane z CubeGame kieruj TUTAJ, po zastosowaniu się do odpowiedniego wzoru. Zamykam.
 15. Jeśli chodzi o Twoją osobę to doskonale wiem, że posiadasz dość obszerną wiedzę z zakresu moderowania naszego TeamSpeak'a. Jak pewnie dobrze pamiętasz przez większość czasu swoje zadania wykonywałeś dość sumiennie, ale przyszedł czas w którym zacząłeś niektóre sprawy olewać i mimo tego, że zapewniałeś, że dasz radę zrobić daną rzecz to jednak tak się nie działo. Gdyby chodziło tylko o to, to nic by nie stało na przeszkodzie Twojemu powrotowi do administracji. Aczkolwiek po degradzie zamiast wziąć to co się stało na klatę, zacząłeś szerzyć swoje "niezadowolenie" na całym TS. Od tego czasu minęło sporo czasu i jeśli faktycznie Sobie wszystko poukładałeś i przemyślałeś to co zrobiłeś to nie mam nic przeciwko daniu Ci drugiej szansy (i oczywyście zlożeniu się na flaszkę!). Lepiej tym razem jej nie zmarnuj.
×
×
 • Utwórz nowe...