Jump to content

Modis

Elita
 • Posts

  593
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13

Modis last won the day on December 29 2020

Modis had the most liked content!

About Modis

 • Birthday 12/04/2000

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Polska, Wrocław
 • Zainteresowania
  Muzyka, Imprezy, Sport, Gry Komputerowe, Programowanie, Grafika, Netflix, Podróżowanie.
 • Nick w grze
  xModis
 • Gram na
  SkyBlock.pl
  CubeGame.pl

Kontakt

 • Discord
  Modis#6620 Snapchat: xluckyy_00
 • Steam
  Sinilax, Modis
 • Strona WWW
  https://www.instagram.com/imxmodis/

Recent Profile Visitors

10,058 profile views

Modis's Achievements

Mentor

Mentor (12/14)

 • Dedicated Rare
 • First Post
 • Collaborator Rare
 • Posting Machine Rare
 • Very Popular Rare

Recent Badges

402

Reputation

 1. Hej @fajny, taka możliwość odblokuje Ci się po napisaniu w sumie 3 postów na naszym forum
 2. Cieszy mnie fakt, że umiesz przyznać się do tego, że na ten moment jeszcze niewiele potrafisz, a jeszcze bardziej to, że chcesz się uczyć. Zaufam opiniom innych, jestem na Tak.
 3. Podaniem się nie popisałeś, może na rozmowie się wykażesz. Zapraszam Przekonałeś mnie, jestem na Tak.
 4. Zapraszam na rozmowę! Mam nadzieję, że nie powtórzysz błędów popełnionych w przeszłości. Jestem na Tak
 5. Zapraszam na rozmowę! Jestem na Tak, powodzenia w dalszych rozmowach;D
 6. Mimo, że podanie jest ubogie, to jednak wszystkie braki nadrobiłeś rozmową rekrutacyjną. Przyznam, że bardzo dobrze mi się z Tobą rozmawiało i widzę Cię w naszej administracji, bo jestem pewien, że się w niej bardzo dobrze odnajdziesz. Pozostaje mi życzyć Ci powodzenia w dalszych rozmowach. Jestem na Tak.
 7. Rozmowa była całkiem przyzwoita, może nie idealna, bo niektóre moje pytania Cię zaskoczyły i nie potrafiłeś na nie odpowiedzieć, jednak jako całokształt uważam, że dobrze sobie poradziłeś. Mam nadzieję, że szybko przyjdzie Ci nauka kwestii związanych z naszym teamspeak'iem, pamiętaj, żeby nie bać się pytać w razie jakichś wątpliwości. Powodzenia w dalszych rozmowach, jestem na Tak.
 8. Witaj, faktycznie posiadasz bana na tym koncie. Po skontaktowaniu się z osobą, która Ci tego bana nadała, ustaliliśmy, że zostaniesz odbanowany. Zamykam.
 9. Jako, że osobą banującą byłem ja, to stwierdzam, że ze względu na niską szkodliwość Twojego czynu zostaniesz odbanowany. Zamykam.
 10. Zapraszam na rozmowę! Rozmowa mogłaby być lepsza, ale nie było źle. Jestem na Tak.
 11. Kojarzę Cię jako aktywną użytkowniczkę naszego TeamSpeak'a. Mieliśmy okazję kilka razy porozmawiać i wydawałaś mi się rozsądną osobą. Bazując na mojej opinii oraz na opiniach moich kolegów również wystawiam Ci pozytywną ocenę. Tak
 12. Witaj. Tak jak koledzy wyżej zauważyli podanie nie należy do najlepszych. Niepoprawny jest jego tytuł, częściowo i treść, Trudno się je czyta. Nie zapoznałeś się również dokładnie z naszym regulaminem i taryfikatorem. Drugą sprawą jest Twoje ogarnięcie na forum, pisząć posty tego typu: 1. 2. w dziale Propozycji i uwag dotyczących serwera Cubegame, nie pokazujesz siebie z najlepszej strony, jak mogło Ci się to mylnie wydawać. Podsumowując, podanie do poprawy, przeczytaj dokładniej regulamin i taryfikator oraz zwracaj uwagę na to co, jak i gdzie piszesz. Aktualnie jestem na Nie, ale pojawię się na którejś z rozmów (jeśli do nich dojdzie) i może uda Ci się zmienić moje zdanie. EDIT: Swoim zachowaniem na TS pokazałeś, że jesteś osobą która zdecydowanie nie zasługuję na rangę. Do odrzucenia.
 13. Podanie wygląda na napisane w 10 minut, bo tyle je pisałeś. Zastanawia mnie również fakt, że znajdując się z nami na kanale przez około godzinę nie odezwałeś się ani razu. Kolejną sprawą jest to, że nie zapoznałeś się z naszym regulaminem i taryfikatorem. Po co składasz 2 podanie skoro możesz zedytować to pierwsze? Ostatnią i najważniejszą sprawą jest to, że z tego co słyszałem to miałeś problemy z odnalezieniem któregoś z kanałów pomocy na naszym teamspeak'u. Świadczy to o tym, że prawdopodobnie kompletnie nie orientujesz się w naszym teamspeak'u i nie znasz panujących tu zasad. Nie skreślam Cię od razu, ale w tym momencie jestem na Nie. Wpadnę na jakąś rozmowę jeśli do nich dojdzie, może uda Ci się zmienić moje zdanie.
 14. Na wstępie chcę powiedzieć, żebyś nie zrażał się do naszej administracji z powodu wystawionych opinii. Nie skreślamy Cię całkowicie, jeśli Ci zależy to na Twoim miejscu traktowałbym je jako wypunktowana lista rzeczy do poprawy. Aczkolwiek myślę, że ta rekrutacja to jeszcze za wcześnie dla Ciebie. Trochę o rozmowie... Mam wrażenie, że na pewno inaczej wyglądałaby gdybyś posiadał sprawniejszy mikrofon. Mimo tego, że jest to bardzo ważny wymóg, bo na teamspeak'u operujemy tylko głosem to byłem w stanie przymknąć na to oko, ponieważ zapewniałeś, że masz możliwość kupna nowego. JEDNAK na podstawie dwóch rozmów z Tobą w których brałem udział jestem w stanie stwierdzić, że miałbym kłopoty z dogadaniem się z Tobą w administracji. Chcę oceniać każdego jak najbardziej sprawiedliwie, ale szczerze muszę powiedzieć, że rozmowy z innymi kandydatami w tej rekrutacji wypadały o wiele lepiej. Z tego powodu zmuszony jestem być na Nie
×
×
 • Create New...