Skocz do zawartości

Modis

GlobalModerator TS3
 • Zawartość

  577
 • Rejestracja

 • Wygrane dni

  8

Modis wygrał w ostatnim dniu 1 Lipiec

Modis ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

391 Pomocny

O Modis

 • Ranga
  GlobalModerator TS3
 • Urodziny 12/04/2000

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Polska, Wrocław
 • Zainteresowania
  Muzyka, Imprezy, Sport, Gry Komputerowe, Programowanie, Grafika, Netflix, Podróżowanie.
 • Nick w grze
  xModis
 • Gram na
  SkyBlock.pl
  CubeGame.pl

Kontakt

 • Discord
  Modis#6620 Snapchat: xluckyy_00
 • Steam
  Sinilax, Modis
 • Strona WWW
  https://www.instagram.com/imxmodis/

Ostatnio na profilu byli

5879 wyświetleń profilu
 1. Podanie wygląda na napisane w 10 minut, bo tyle je pisałeś. Zastanawia mnie również fakt, że znajdując się z nami na kanale przez około godzinę nie odezwałeś się ani razu. Kolejną sprawą jest to, że nie zapoznałeś się z naszym regulaminem i taryfikatorem. Po co składasz 2 podanie skoro możesz zedytować to pierwsze? Ostatnią i najważniejszą sprawą jest to, że z tego co słyszałem to miałeś problemy z odnalezieniem któregoś z kanałów pomocy na naszym teamspeak'u. Świadczy to o tym, że prawdopodobnie kompletnie nie orientujesz się w naszym teamspeak'u i nie znasz panujących tu zasad. Nie skreślam Cię od razu, ale w tym momencie jestem na Nie. Wpadnę na jakąś rozmowę jeśli do nich dojdzie, może uda Ci się zmienić moje zdanie.
 2. Na wstępie chcę powiedzieć, żebyś nie zrażał się do naszej administracji z powodu wystawionych opinii. Nie skreślamy Cię całkowicie, jeśli Ci zależy to na Twoim miejscu traktowałbym je jako wypunktowana lista rzeczy do poprawy. Aczkolwiek myślę, że ta rekrutacja to jeszcze za wcześnie dla Ciebie. Trochę o rozmowie... Mam wrażenie, że na pewno inaczej wyglądałaby gdybyś posiadał sprawniejszy mikrofon. Mimo tego, że jest to bardzo ważny wymóg, bo na teamspeak'u operujemy tylko głosem to byłem w stanie przymknąć na to oko, ponieważ zapewniałeś, że masz możliwość kupna nowego. JEDNAK na podstawie dwóch rozmów z Tobą w których brałem udział jestem w stanie stwierdzić, że miałbym kłopoty z dogadaniem się z Tobą w administracji. Chcę oceniać każdego jak najbardziej sprawiedliwie, ale szczerze muszę powiedzieć, że rozmowy z innymi kandydatami w tej rekrutacji wypadały o wiele lepiej. Z tego powodu zmuszony jestem być na Nie
 3. Po pierwsze - Nie zapoznałeś się z regulaminem i taryfikatorem. Po drugie - Twoje podanie średnio mnie przekonało, szczególnie punkt 6. Po trzecie - Może i masz pierwsze połączenie w 2017 roku, ale po szalonej liczbie 25 connectów i tym, że kompletnie nie kojarzę Twojego nicku jestem w stanie przewidzieć, że Twoja wiedza o naszym teamspeak'u jest zbyt mała. Jestem na Nie.
 4. Będę skłonny zaprosić Cię na rozmowę jeśli zapoznasz się z regulaminem i taryfikatorem (to nie jest żart jak coś). Po rozmowie mam mieszane uczucia, z jednej strony uważam, że to nie jest jeszcze czas dla Ciebie, a z drugiej miło mi się z Tobą rozmawiało i mam wrażenie, że szybko byś wszystko załapał gdybyś tylko się nie stresował. Jestem na Tak, ale staraj się pracować nad tym co było wspomniane na rozmowie.
 5. Zapraszam na rozmowę Rozmowa wypadła bardzo pozytywnie, myślę, że przyjemnie by nam się współpracowało. Jestem na Tak.
 6. Zapraszam na rozmowę Rozmowa była ciekawa, chyba pierwszy raz kończyłem ją na discordzie, a nie na ts . Dużo się o Tobie dowiedziałem i praktycznie nie odczułem u Ciebie, żebyś się stresowała. Jestem pewny, że przyjemnie by nam się współpracowało i dużo nowego byś mogła się nauczyć. Jestem na Tak.
 7. Znamy się od wielu lat, byłaś chyba jedną z pierwszych osób, które lepiej poznałem na tej serwerowni, gadaliśmy ze sobą setki razy (jak nie więcej). Jestem pewny, że wpasujesz się do naszej administracji i z łatwością podołasz wszystkim powierzonym Ci obowiązkom. Duże Tak.
 8. Wkońcu jakiś ciekawy pomysł zamiennika dla double jumpa! Próbowałem wpaść na kolejne możliwe do wybrania "booster'y" i wydaję mi się, że ciekawym mógłby być pomysł ignorowania zakupionych przez przeciwników pułapek. Co do nazwy nie mam zbytnio pomysłu, ale gdybym miał teraz jakąś podać to zaproponowałbym Ninja. Jeśli jeszcze jakieś pomysły wpadną mi do głowy to będę edytował ten wpis. Duże Tak.
 9. Bardziej przemawia do mnie rozwiązanie 3 lvlowe. Aktualna postać potki jest zbyt słaba i mimo tego, że mam wystarczająco monet nie zakupiłem jej w itemach stałych, bo jest to nieopłacalne. Ceny: 1 lvl - zmiana z 10 sekund na 15 / 1000 monet 2 lvl - 30 sekund / 2000 monet 3 lvl - 50 lub 60 sekund / 3000 monet
 10. O kurde, nawet nie wiedziałem. W każdym razie chodziło mi o to, żeby kopał szybciej
 11. To może wyjaśnisz w jaki sposób zaproponowane rzeczy miałyby dawać taką przewagę? Kompletnie się z Tobą nie zgadzam, żeby ulepszenie enchantu na kilofie lub dodatek w postaci monety za zabójstwo miał diametralnie zmienić losy rozgrywki. Jedyne do czego można się przyczepić jest szybsze ładowanie strzały, ale sekunda różnicy też nie da jakoś wielkiej przewagi osobie, które będzie miała to odblokowane. Ta propozycja odnosi się do nowych itemów, a nie do całokształtu sklepu, to, że aktualne itemy dają przewagę nie powinno wpływać jakkolwiek na Twoją opinie co do tej propozycji. To samo co wyżej, powiedz mi w jaki sposób sekunda różnicy miałaby zmienić jakkolwiek losy rozgrywki? Dodatkowo dodam, że w sklepie znajdują się śnieżki, które można używać co sekundę, więc twój argument z tym, że strzałę miałoby się co chwilę i ktoś mógłby łatwo odpychać wrogów kompletnie nie pasuje.
 12. 1. Nick w grze: xModis 2. Tryb gry: TheBridge 3. Nazwa propozycji: Nowe formy wydawania pieniędzy w sklepie TheBridge 4. Opis propozycji: Moja propozycja odnosi się do umieszczenia dodatkowej formy wydawania pieniędzy na tym trybie przy tym nie psując zbytnio rozgrywki. Mianowicie chodzi o to, żeby w sklepie TheBridge w dziale ‘’Przedmioty Stałe’’ dodać możliwość ·ulepszenia: - Łuku – ulepszenie kosztowało by 2500 monet i powodowałoby zmniejszenie czasu pojawiania się kolejnej strzały po użyciu poprzedniej o 1-2 sekundy (do zdecydowania). Można dodać kilka poziomów tego ulepszenia, ale myślę, że wystarczyłby 1, tak żeby limit czasu nie był zbyt krótki. - Kilofa – ulepszenie kosztowało by 4000 monet i powodowałoby ulepszenie enchantu na kilofie podstawowym (Efficiency II) na poziom wyżej (Efficiency III), tak żeby kopało nim się szybciej. ·kupienia: - Item Złota – nie pojawiałoby się w ekwipunku, działałoby jak umiejętność i powodowałoby, że za zabójstwo gracza dostawało by się 1 monetę. Cenę takiej umiejętności ustaliłbym na 5000 monet. 5. Własne refleksje i opinie, dodatkowe informacje: Myślę, że moja propozycja spowodowałaby, że w sklepie znalazły by się nowe itemy, które nie dawałyby dużej przewagi osobie, która je by odblokowała, a przy okazji byłoby na co zbierać po odblokowaniu wszystkich obecnych itemów ze sklepu. 6. Ewentulne załączniki: Brak Serdecznie zapraszam do dyskusji w komentarzach! Może macie jakieś inne pomysły co mogłoby się jeszcze pojawić w sklepie, a zbytnio nie dawałoby przewagi?
 13. TS3 - myślę, że ciekawa propozycja dla osób używających tego komunikatora podczas gry na serwerze &b&lTS&e&l3 DISCORD - adekwatnie co do tagu wyżej, myślę, że także ciekawa propozycja &9&lDISCORD
×
×
 • Utwórz nowe...