Skocz do zawartości

Modis

GlobalModerator TS3
 • Zawartość

  585
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  11

Modis wygrał w ostatnim dniu 23 Lipiec

Modis ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

398 Pomocny

O Modis

 • Ranga
  GlobalMod TS3
 • Urodziny 12/04/2000

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Polska, Wrocław
 • Zainteresowania
  Muzyka, Imprezy, Sport, Gry Komputerowe, Programowanie, Grafika, Netflix, Podróżowanie.
 • Nick w grze
  xModis
 • Gram na
  SkyBlock.pl
  CubeGame.pl

Kontakt

 • Discord
  Modis#6620 Snapchat: xluckyy_00
 • Steam
  Sinilax, Modis
 • Strona WWW
  https://www.instagram.com/imxmodis/

Ostatnio na profilu byli

6593 wyświetleń profilu
 1. Witaj, faktycznie posiadasz bana na tym koncie. Po skontaktowaniu się z osobą, która Ci tego bana nadała, ustaliliśmy, że zostaniesz odbanowany. Zamykam.
 2. Jako, że osobą banującą byłem ja, to stwierdzam, że ze względu na niską szkodliwość Twojego czynu zostaniesz odbanowany. Zamykam.
 3. Zapraszam na rozmowę! Rozmowa mogłaby być lepsza, ale nie było źle. Jestem na Tak.
 4. Kojarzę Cię jako aktywną użytkowniczkę naszego TeamSpeak'a. Mieliśmy okazję kilka razy porozmawiać i wydawałaś mi się rozsądną osobą. Bazując na mojej opinii oraz na opiniach moich kolegów również wystawiam Ci pozytywną ocenę. Tak
 5. Witaj. Tak jak koledzy wyżej zauważyli podanie nie należy do najlepszych. Niepoprawny jest jego tytuł, częściowo i treść, Trudno się je czyta. Nie zapoznałeś się również dokładnie z naszym regulaminem i taryfikatorem. Drugą sprawą jest Twoje ogarnięcie na forum, pisząć posty tego typu: 1. 2. w dziale Propozycji i uwag dotyczących serwera Cubegame, nie pokazujesz siebie z najlepszej strony, jak mogło Ci się to mylnie wydawać. Podsumowując, podanie do poprawy, przeczytaj dokładniej regulamin i taryfikator oraz zwracaj uwagę na to co, jak i gdzie piszesz. Aktualnie jestem na Nie, ale pojawię się na którejś z rozmów (jeśli do nich dojdzie) i może uda Ci się zmienić moje zdanie. EDIT: Swoim zachowaniem na TS pokazałeś, że jesteś osobą która zdecydowanie nie zasługuję na rangę. Do odrzucenia.
 6. Podanie wygląda na napisane w 10 minut, bo tyle je pisałeś. Zastanawia mnie również fakt, że znajdując się z nami na kanale przez około godzinę nie odezwałeś się ani razu. Kolejną sprawą jest to, że nie zapoznałeś się z naszym regulaminem i taryfikatorem. Po co składasz 2 podanie skoro możesz zedytować to pierwsze? Ostatnią i najważniejszą sprawą jest to, że z tego co słyszałem to miałeś problemy z odnalezieniem któregoś z kanałów pomocy na naszym teamspeak'u. Świadczy to o tym, że prawdopodobnie kompletnie nie orientujesz się w naszym teamspeak'u i nie znasz panujących tu zasad. Nie skreślam Cię od razu, ale w tym momencie jestem na Nie. Wpadnę na jakąś rozmowę jeśli do nich dojdzie, może uda Ci się zmienić moje zdanie.
 7. Na wstępie chcę powiedzieć, żebyś nie zrażał się do naszej administracji z powodu wystawionych opinii. Nie skreślamy Cię całkowicie, jeśli Ci zależy to na Twoim miejscu traktowałbym je jako wypunktowana lista rzeczy do poprawy. Aczkolwiek myślę, że ta rekrutacja to jeszcze za wcześnie dla Ciebie. Trochę o rozmowie... Mam wrażenie, że na pewno inaczej wyglądałaby gdybyś posiadał sprawniejszy mikrofon. Mimo tego, że jest to bardzo ważny wymóg, bo na teamspeak'u operujemy tylko głosem to byłem w stanie przymknąć na to oko, ponieważ zapewniałeś, że masz możliwość kupna nowego. JEDNAK na podstawie dwóch rozmów z Tobą w których brałem udział jestem w stanie stwierdzić, że miałbym kłopoty z dogadaniem się z Tobą w administracji. Chcę oceniać każdego jak najbardziej sprawiedliwie, ale szczerze muszę powiedzieć, że rozmowy z innymi kandydatami w tej rekrutacji wypadały o wiele lepiej. Z tego powodu zmuszony jestem być na Nie
 8. Po pierwsze - Nie zapoznałeś się z regulaminem i taryfikatorem. Po drugie - Twoje podanie średnio mnie przekonało, szczególnie punkt 6. Po trzecie - Może i masz pierwsze połączenie w 2017 roku, ale po szalonej liczbie 25 connectów i tym, że kompletnie nie kojarzę Twojego nicku jestem w stanie przewidzieć, że Twoja wiedza o naszym teamspeak'u jest zbyt mała. Jestem na Nie.
 9. Będę skłonny zaprosić Cię na rozmowę jeśli zapoznasz się z regulaminem i taryfikatorem (to nie jest żart jak coś). Po rozmowie mam mieszane uczucia, z jednej strony uważam, że to nie jest jeszcze czas dla Ciebie, a z drugiej miło mi się z Tobą rozmawiało i mam wrażenie, że szybko byś wszystko załapał gdybyś tylko się nie stresował. Jestem na Tak, ale staraj się pracować nad tym co było wspomniane na rozmowie.
 10. Zapraszam na rozmowę Rozmowa wypadła bardzo pozytywnie, myślę, że przyjemnie by nam się współpracowało. Jestem na Tak.
 11. Zapraszam na rozmowę Rozmowa była ciekawa, chyba pierwszy raz kończyłem ją na discordzie, a nie na ts . Dużo się o Tobie dowiedziałem i praktycznie nie odczułem u Ciebie, żebyś się stresowała. Jestem pewny, że przyjemnie by nam się współpracowało i dużo nowego byś mogła się nauczyć. Jestem na Tak.
 12. Wkońcu jakiś ciekawy pomysł zamiennika dla double jumpa! Próbowałem wpaść na kolejne możliwe do wybrania "booster'y" i wydaję mi się, że ciekawym mógłby być pomysł ignorowania zakupionych przez przeciwników pułapek. Co do nazwy nie mam zbytnio pomysłu, ale gdybym miał teraz jakąś podać to zaproponowałbym Ninja. Jeśli jeszcze jakieś pomysły wpadną mi do głowy to będę edytował ten wpis. Duże Tak.
 13. Bardziej przemawia do mnie rozwiązanie 3 lvlowe. Aktualna postać potki jest zbyt słaba i mimo tego, że mam wystarczająco monet nie zakupiłem jej w itemach stałych, bo jest to nieopłacalne. Ceny: 1 lvl - zmiana z 10 sekund na 15 / 1000 monet 2 lvl - 30 sekund / 2000 monet 3 lvl - 50 lub 60 sekund / 3000 monet
×
×
 • Utwórz nowe...