Skocz do zawartości

kikons78

Moderator CubeGame
 • Zawartość

  951
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

kikons78 wygrał w ostatnim dniu 23 Listopad 2018

kikons78 ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

214 Pomocny

O kikons78

 • Ranga
  Maniak

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  ( ͡° ͜ʖ ͡°)
 • Nick w grze
  kikons78
 • Gram na
  CubeGame.pl

Kontakt

 • Strona WWW
  https://www.youtube.com/user/kikons78

Ostatnio na profilu byli

3672 wyświetleń profilu
 1. Podanie do najgorszych nie należy, statystyki również. Zapraszam na rozmowę.
 2. Wszystkiego po trochu: trochę statystyk, trochę forum, trochę ts'a. Musiałbyś mi co nieco dopowiedzieć. Zapraszam na rozmowę.
 3. Bardzo przyjemnie czyta się tak pokolorowane podania... naprawdę. Zapraszam na rozmowę.
 4. Gracze zostali ukarani. Dzięki za zgłoszenie //Zamykam.
 5. Gracze zostali ukarani. Następnym razem zastosuj się proszę do wzoru przypiętego w tym dziale. Dzięki za zgłoszenie //Zamykam.
 6. Gracz zostanie ukarany, ale nie za posiadanie wspomagaczy tylko za brak kultury. Gdy czas bana minie zostanie wzięty pod obserwację. Dzięki za zgłoszenie //Zamykam.
 7. Zapraszam na rozmowę. Rozmowa przebiegła naprawdę sympatycznie. Jedyną twoją przeszkodą jest stres, który jest naprawdę niepotrzebny. Jestem na tak.
 8. Podanie bardzo ładne. Często widuję cię na serwerze, aczkolwiek powyższe oceny innych również mają swoją wagę, a w tym przypadku dość znaczącą. Również czekam na rezultaty, a gdy je zobaczę podejmę decyzję, czy zaproszę cię na rozmowę.
 9. kikons78

  Skarga

  Gracz został ukarany. Dzięki za zgłoszenie //Zamykam.
 10. kikons78

  [skarga]

  Gracze zostali ukarani. Dzięki za zgłoszenie //Zamykam.
 11. Możesz zrobić screena ekranu przełączając grę na tryb okienkowy, by na pasku zadań była widoczna systemowa data i godzina. Następnym razem zastosuj się proszę do wzoru przypiętego w tym dziale. //Zamykam.
 12. Podanie do najgorszych nie należy. Szkoda, że nie pamiętasz swojego poprzedniego nicku, pomogłoby to zweryfikować twój faktyczny staż na serwerze. W tym przypadku popraw więc statystyki na aktualnym koncie i wtedy zadecyduję, czy zaproszę cię na rozmowę.
 13. Nie jestem przekonany co do twojego podania. W twoim wieku raczej każdy jest zobowiązany do pisania porządnych oraz estetycznych prac pisemnych, w tym przypadku podania, które zachęci administrację co do twojej osoby. Niestety, jestem na nie.
 14. Podanie troszkę ubogie, choć nie ukrywam - estetyczne. Podaj proszę jeszcze nicki swoich poprzednich kont, na których grałeś, by zweryfikować twój rzeczywisty staż na serwerze, wtedy zadecyduję, czy zaproszę cię na rozmowę. Brak zainteresowania podaniem, a szkoda... Jestem na nie.
 15. Podanie naprawdę bardzo fajne. Podaj proszę jeszcze nicki swoich poprzednich kont, na których grałaś, by zweryfikować twój rzeczywisty staż na serwerze, wtedy zdecyduję o zaproszeniu cię na rozmowę.
×
×
 • Utwórz nowe...