Skocz do zawartości

Medson

Administrator SkyBlock
 • Zawartość

  2115
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  72

Medson wygrał w ostatnim dniu 3 Wrzesień

Medson ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

1798 Pro

O Medson

 • Ranga
  Wtajemniczony

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kraków, Polska
 • Zainteresowania
  Web Developement, C++, Kloce i inne takie
 • Nick w grze
  Medson
 • Gram na
  SkyBlock.pl

Ostatnio na profilu byli

9946 wyświetleń profilu
 1. Zbanowany dodatkowo za multikonto. Bez UB, Zamykam
 2. Grasz całkiem aktywnie, spełniasz wszystkie wymagania, ale z podaniem mógłbyś postarać się troche bardziej. Neutral.
 3. Podanie skopiowane od kolegi. Kategorycznie nie.
 4. Podanie zawiera kilka błędów ortograficznych, nie jest też zbyt treściwe. Niezbyt kojarzę Cię z serwera - jestem na nie.
 5. Z wyjątkiem braku aktywności na tej, XX edycji (co można zrozumieć - trwa tylko 3 dni) znam Cię od dawien dawna na SkyBlocku. Często się udzielałeś, brałeś udział w eventach, pomagałeś graczom na chacie. Może faktycznie ostatnio aktywność nie powala, mógłbyś kilka rzeczy dopracować, aczkolwiek fakt, że widzę Cię na serwerze od 9, czy 10 edycji, a mamy aktualnie 20, sprawia, że nie wątpię, iż posiadasz dużą wiedzę o serwerze. Zdecydowanie jestem na tak.
 6. Podanie zawiera kilka błędów ortograficznych, jednak jest krótkie i zwięzłe. Kojarzę Cię z serwera, wydajesz się raczej aktywny. Spełniasz wymagania, jestem skłonny dać Ci szansę - jestem na tak.
 7. Dobra, uznaję, że faktycznie zasłużyłeś Fanart idealnie pokazuje to, co miał pokazywać, good job! Ban zdjęty Zamykam
 8. Start edycji 27.08.2020r. godz 18:00 Zapraszamy
 9. Poprawiłem wygląd podania, bo było dość nieczytelne. Wydajesz się być w porządku, nie kojarzę Cię jednak kompletnie z serwera. Nie udzielałeś się na Beta-Testach, mimo, iż każdy gracz posiadał taką możliwość. Pograj najpierw na serwerze jakiś czas, potem pisz podanie do administracji Jestem na nie.
 10. Poprawiłem Twoje podanie, bo nie dało się go przeczytać. Kompletnie nie kojarzę z serwera, discorda, Ts3, posiadasz tylko dwa posty na forum, nie interesowałeś się serwerem w trakcie Beta-Testów (do których zresztą dołączyć mógł każdy) Według opisu wydajesz się ok osobą, jednak uważam, że przed złożeniem podania powinieneś zdobyć większe doświadczenie. Jestem na nie.
 11. Naliczyłem 6 błędów interpunkcyjnych i literówkę, gdzie ta dokładność, o której piszesz? Wymagania spełniasz, skądś z discorda Cię kojarzę, wydawałeś się w porządku. Bądź aktywny na starcie edycji, a z pewnością moje zdanie ulegnie zmianie. Aktualnie Neutral
 12. Nie jesteśmy w stanie zmienić wszystkich schematów, gdyż są już przygotowane na nową edycję. Propozycja odrzucona.
×
×
 • Utwórz nowe...