Jump to content

galileo

Użytkownik
 • Posts

  329
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13

galileo last won the day on June 5 2020

galileo had the most liked content!

4 Followers

About galileo

 • Birthday 05/11/2001

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Okolice Opola
 • Zainteresowania
  Tenis stołowy, siatkówka, gry komputerowe.
 • Nick w grze
  Galileo_S4
 • Gram na
  CubeGame.pl

Recent Profile Visitors

7,222 profile views

galileo's Achievements

Mentor

Mentor (12/14)

 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In
 • Reacting Well Rare
 • Very Popular Rare

Recent Badges

354

Reputation

 1. Nie posiadam TeamSpeak`a, dawno przesiadłem się na Discorda i szczerze nie zamierzam instalować. Jeśli chcesz podtrzymać decyzję po prostu zamknij temat. Dzięki za szybciutką odpowiedź, życzę miłego wieczorku.
 2. 1. Nick w grze: NoobekYoutube premium (zbanowane), Galileo_S4 non premium. 2. Data otrzymania bana: Przed chwileczką 3. Screenshot z informacją o banie: Poniżej 4. Sytuacja oraz powód otrzymania bana: Śmieszna sytuacja. Gram sobie na TheBridge i dostałem bana za makro XD. 5. Dlaczego miałbyś zostać odbanowany?: Ugh. Zacznijmy od tego, że gram na tym serwerze z sentymentu, stworzyłem dla niego kilka mapek w przeszłości i w dawnych czasach sporo na nim pogrywałem pod nickiem Galileo_S4 (które jest też z 50 w topce na TheBridge mimo, że grałem tam daawno temu). Nie używałem żadnego makra, udaje mi się klikać maksymalnie 11 CPS, więc gdzie tu widział Moderator "makro" nie jestem w stanie pojąć. W każdym bądź razie jeśli mogę coś osobie banującej przekazać, to fakt iż totalnie nie zna się na tym co robi (to nie jest żaden atak w Twoją stronę). Domyślam się, że był on w Administracji na Skyblocku, bo z Cubegame to totalnie go nie kojarzę, chociaż moge się mylić bo pogrywam u Was tak jak wspominałem z sentymentu, więc jest to bardzo rzadko. Nie zamierzam wyrażać jakiejkolwiek skruchy itd, bo po prostu wiem że niczego złego nie zrobiłem. Jeśli chcecie podtrzymać swoją decyzję - trudno. Mimo wszystko dzięki, że uznałeś mnie za osobe posiadającą makro - jest to po części dla mnie komplement. Tyle ode mnie, milego wieczorku.
 3. Jak najbardziej na TAK. W Bed Wars niekiedy liczą się sekundy, a to zanim zginiemy (spadając) jak i dodatkowy czas zanim się odrodzimy wpływa niekorzystnie na dynamikę gry.
 4. Mapa ładna, w niektórych miejscach wydaje mi się troszkę pusta, ale jako całokształ jest okej. Jestem za!
 5. Co masz na myśli?

  1. Show previous comments  1 more
  2. Ci4stk0

   Ci4stk0

   Popieram kielbatron pl jcg

  3. galileo

   galileo

   Uaa i bardzo dobrze, że na brokuły a nie chipsy czy paluszki

  4. Milkhez

   Milkhez

   nie wiem, w sumie to trafiłem tutaj bo przeglądałem prośby o UB

   nie wiem no, dobra wiem

   na spaghetti

 6. W sumie racja, chociaż podałem dwie, całkowicie inne propozycje niż w wyżej wymienionym temacie, dlatego nie pomyślałem, aby "przyczepić" to do istniejącego tematu. Dzięki za opinię!
 7. 1. Nick w grze: Galileo_S4 2. Tryb gry: Build Battle 3. Nazwa propozycji: Urozmaicenie trybu "Build Battle" 4. Opis propozycji: Mam 2 propozycje odnośnie tego trybu. a). Widoczność oceny danego gracza - Po zagłosowaniu na daną budowlę kolor nicku gracza zabarwiłby się w sposób wybranej oceny (np: gracz wybrałby ocenę "Legendarne", to jego nick zabarwiłby się na złoty). Nie oszukujmy się, ale bardzo często gracze oceniają nieuczciwie, chociażby dla zwiększenia szansy wygrania areny dla siebie, lub faworyzowania budowli znajomych, a to chociaż w pewnym stopniu zwiększyłoby uczciwość systemu oceniania (gracze baliby się specjalnie dawać najniższą ocenę na dobrej budowli mając świadomość, że jest to widoczne dla innych graczy). Wiem, że taki dodatek ma też swoje minusy, ale kierowałem się tutaj zasadą "większego dobra". b). Kara za nieoddaną ocenę na budowlę - Polegałoby na tym, że jeśli gracz w żaden sposób nie oceni budowli otrzyma karę np: -3 monety.
 8. Mój temat z połowy 2k18 roku. Przypięty na samej górze od dawna, warto przeglądnąć niekiedy inne rzeczy zanim się coś napisze
 9. PRZESYŁAM SKARGĘ Z MOJEGO KONTA, ALE NAGRANIE POCHODZI OD MOJEGO ZIOMKA: MIZERIA I TO JEMU PRZESZKADZALI. Chciałbym dodać, że zgłaszałem tego gracza już wczoraj dwukrotnie, za naprawdę poważne wyzywiska dostał tylko 3h bana i to w nocy. Mam nadzieję, ze kolejna skarga zostanie potraktowana bardziej poważnie, ponieważ to już któryś raz w tak krótkim czasie. (Linki do poprzednich skarg niżej, żeby nie było) https://skyblock.pl/topic/72625-skarga-qvn_cuck/ https://skyblock.pl/topic/72626-przed%C5%82u%C5%BCenie-bana-qvn_cuck-kolejne-dowody/ Nick z gry: Galileo_S4 (W tym przypadku Mizeria, ja tylko daję skargę z mojego konta). Nick oskarżonych: qvn_cucK (Wsm inni też brali w tym udział, bo się z nim teamowali, ale z nimi zróbcie co chcecie) Powód: Wiele prowokacji na chacie, gra po stronie przeciwnika, pomaganie im, utrudnianie gry, podkopywanie Mizeri, bo był z nim w teamie, wyzywiska. PODCZAS OGLĄDANIA FILMU ZWRÓCCIE UWAGĘ NA CHAT, NAGRANE SĄ TEŻ MOMENTY SOJUSZU I POMAGANIA PRZECIWNIKOM. Dowody: https://www.youtube.com/watch?v=pmnURJI75LA https://imgur.com/a/nus8n9d
×
×
 • Create New...