Skocz do zawartości

DPSGaming

Użytkownik
 • Zawartość

  53
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  5

DPSGaming wygrał w ostatnim dniu 22 Październik

DPSGaming ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

42 Ogarnięty

2 obserwujących

O DPSGaming

 • Ranga
  Użytkownik I
 • Urodziny 02/02/2001

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  pomorskie
 • Nick w grze
  DPSGaming
 • Gram na
  SkyBlock.pl
  CubeGame.pl

Ostatnio na profilu byli

1407 wyświetleń profilu
 1. Zapraszam na miłą rozmowę ☺️ Nie jestem przekonany co do twojej osoby. Rozmawiało się z tobą w porządku jednak trochę słabe było nagłe wyciszanie mikrofonu i echo. Nie wyobrażam sobie żebyś z takimi mankamentami pomagał komuś na Centrum Pomocy. Po rozmowie jestem neutralnie nastawiony.
 2. Zapraszam na rozmowę. Jestem na TAK
 3. Myślę, że warto byłoby poprawić podanie względem estetycznym (spacja po kropce i polskie znaki). Zapoznaj się jednak jeszcze raz (tym razem dokładniej) z regulaminem serwera i taryfikatorem kar. Po wyżej wymienionych czynnościach zapraszam Cię na rozmowę. Po twoim zachowaniu na kanale publicznym jestem na NIE
 4. Zapraszam na rozmowę - jak poprawisz podanie.
 5. Zapoznaj się z regulaminem oraz taryfikatorem kar. Wymagany jest również mikrofon, którego do tej pory w mojej obecności nie używałeś. Skontaktuj się ze mną na serwerze po nadrobieniu zaległości.
 6. Zapraszam na rozmowę Jesteś osobą, której bardzo zależy na dostaniu się do naszej administracji. W naszej rozmowie zabrakło trochę inicjatywy z twojej strony. Rozumiem, że stres mógł przez Ciebie przemawiać jednak musisz się nauczyć nad nim kontrolować. W tym jednak momencie sądzę, że nie zawsze byłbyś w stanie pokazać górę w kryzysowych momentach. Jakość twojego mikrofonu to kolejny problem. Jednak nie chciałbym żebyś się zrażał do nas czy do jakiejkolwiek administracji, ponieważ myślę, że trochę doświadczenia wiele by zmieniło. Doświadczenie gdzieś trzeba zdobyć. W tym momencie jestem na TAK. Mówiłeś, że jesteś w stanie kupić sobie niedrogi mikrofon. W związku z powyższym chciałbym Cię prosić o zakupienie takowego do ewentualnego drugiego etapu.
 7. Zanim zaproszę Cię na rozmowę: - popraw tytuł tematu według powyższego cytatu - zapoznaj się z regulaminem i taryfikatorem serwera raz jeszcze
 8. Zapraszam na rozmowę Jesteś osobą, która dosyć mało mówi. Wynikać to może ze stresu? Przewinienie jakie miało miejsce na serwerze partnerskim nie jest dużym wykroczeniem. Myślę, że warto dać Ci szansę - TAK
 9. Zapraszam na rozmowę Brak zastrzeżeń - TAK
 10. Rozmowa była bardzo interesująca. Prosiłbym Cię o większe przygotowanie się do drugiego etapu rekrutacji. Życzę Ci powodzenia w dalszej części i liczę na pozytywne rozpatrzenie twojego podania. Jestem na TAK.
 11. Mr.Zdzichu, chciałbym Ci serdecznie podziękować za dzisiejszą rozmowę. Wiem, że jesteś w stanie poradzić sobie z każdą techniczną sprawą związaną z TeamSpeak 3. Z przykrością jednak muszę stwierdzić, że nie wyobrażam sobie współpracy z tobą w administracji. Przykro mi ale jestem na NIE.
 12. Wydaje mi się że czeka nas długa rozmowa, zapraszam. Bardzo przyjemna rozmowa. Wydajesz się osobą bardzo ogarniętą. Myślę, że poradziłbyś sobie w naszej administracji i nauczył wszelkich braków, które posiadasz. Na ten jednak moment nie posiadasz wystarczającej wiedzy na temat naszego serwera i całego komunikatora jakim jest TeamSpeak 3. Nie zrażaj się proszę do nas i spróbuj ponownie jak nadrobisz wszelkie zaległości. Miło się z tobą rozmawiało i mam nadzieje, że do usłyszenia - DZIĘKI ! Jestem na NIE.
 13. To, że wiele napisałeś o sobie w podaniach na SkyBlocka nie znaczy, że jesteś zwolniony z tej części podania tutaj. Zapraszam na rozmowę. Podczas rozmowy czułem, że to nie rozmowa jest w tej chwili ważna ale gra w "cska". Popadanie ze skrajności w skrajność przez którą straciłeś rangę kilka razy na serwerze partnerskim nie jest i nie było w porządku. Brak podstawowej wiedzy na temat komunikatora TeamSpeak 3. Brak kultury w stosunku do moderatora serwera. Jestem na NIE.
 14. Zapraszam na rozmowę. Rozmowa była przyjemna. Wiedza na temat TS3 bezbłędna. Liczę na owocną współpracę w przyszłości Jestem na TAK
×
×
 • Utwórz nowe...