Skocz do zawartości

BYCZEK

GlobalModerator CubeGame
 • Zawartość

  2606
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  16

BYCZEK wygrał w ostatnim dniu 8 Grudzień

BYCZEK ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

677 Mentor

O BYCZEK

 • Ranga
  Wtajemniczony

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

 1. 2 podania w jeden dzień, ten sam efekt. Podanie odrzucone.
 2. Czytanie z zrozumieniem nie jest twoją mocną stroną. Spróbuj za jakiś czas... Podanie odrzucone...
 3. Patrząc za twoje zachowanie z wczoraj nie jest do odpowiednia chwila na kandytowanie, spróbuj innym razem. Podanie odrzucone.
 4. Podanie słabe, twoje zachowanie wczorajsze pokazało, że nie jest jeszcze odpowiednia chwila. Odrzucone.
 5. Przy podmianie mapy się poprawi. Zamykam.
 6. Jedynym problemem może się okazać glowstone w dużej ilości może lagować. Zmniejsz go trochę. Proponowałbym popracować w ogóle nad tymi ścianami (porównaj sobie aktualne mapy z swoja i spróbuj coś na ich wzór).
 7. BYCZEK

  ban za nick

  Masz 24 godziny na dostosowanie się do wzoru! 1. Nick w grze: 2. Data otrzymania bana: 3. Screenshot z informacją o banie: 4. Sytuacja oraz powód otrzymania bana: 5. Dlaczego miałbyś zostać odbanowany?:
 8. BYCZEK

  siema

  Masz 24 godziny na dostosowanie się do wzoru! 1. Nick w grze: 2. Data otrzymania bana: 3. Screenshot z informacją o banie: 4. Sytuacja oraz powód otrzymania bana: 5. Dlaczego miałbyś zostać odbanowany?:
 9. Wyjaśnione, zamykam.
 10. My go nie usunęli całkowicie, tylko wyłączyli i odpieli od bazy. Pliki trybu są wszystkie - brak zainteresowania od graczy jest blokadą a byliśmy wstanie go wskrzesić choć trochę byśmy musieli popracować na optymalizacją w silniku.. Tryb technicznie nie jest zaniedbany, cały czas jest monitorowany pod względem bugów, tak samo reszta trybów... Jedynie to wyglądowo, ale to nie jest już łatwa część. Jest to niemożliwe, spójrz ile jest serwerów minigame w PL, są też osoby które poszły na inne gry bo mc ich już nie kręci..
 11. Przeanalizowałem propozycje i wyjaśnię co i jak jeżeli chodzi o konkretne linijki: - Więcej eventów - tutaj są 2 problemy, jeden większy a drugi mniejszy, Większy - gracze, którzy zamiast się cieszyć, że jest coś organizowane na serwerze tylko krytykują zniechęcając nas do tego typu rozrywki, Mniejszy - organizatorski (nie będę rozwijać). - Konferencje wraz z graczami. - Z góry odpadają, rozmawiałem kilkukrotnie z administratorami i analizowałśmy na ile by to wypaliło (większość negatywne wyniki), - Usunięcie trybów nieaktywnych przez graczy - Tu jest właśnie sprawa kontrowesyjna, patrząc na statystyki danych trybów to nieaktywnych trybów jest 0. Dlaczego nie ma więc reanimacji mniejszych trybów? Czas, [email protected] nie są wstanie ogarniać jednocześnie 2 serwerów to trzeba czekać, większe bolączki serwerowe. Podsumowując: nie jest łatwa obsługa serwera gdzie jest tradycja, staramy się na bieżąco analizować wszelkie propozycje, rozgrywki na serwerze itd... Na tą chwile wykorzystujemy cała parę pilnując serwerów... (Co do asyst, skrzynek temat do przedyskutowania)
 12. Dość ciekawe, patrząc na skarge jest zupełnie inaczej - pingu brak. Za cheaty nie ma ub, zamykam.
 13. BYCZEK

  Sojusz

  Film jest niedostępny, masz 24 godziny na poprawienie! Gracze zostali ukarani! Zamykam.
 14. Masz 24 godziny na dostosowanie się do wzoru! 1. Nick w grze: 2. Data otrzymania bana: 3. Screenshot z informacją o banie: 4. Sytuacja oraz powód otrzymania bana: 5. Dlaczego miałbyś zostać odbanowany?:
×
×
 • Utwórz nowe...