Skocz do zawartości

BYCZEK

GlobalModerator CubeGame
 • Zawartość

  2600
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  15

BYCZEK wygrał w ostatnim dniu 2 Listopad

BYCZEK ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

673 Mentor

O BYCZEK

 • Ranga
  Wtajemniczony

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

15560 wyświetleń profilu
 1. Masz 24 godziny na dostosowanie się do wzoru! 1. Nick w grze: 2. Data otrzymania bana: 3. Screenshot z informacją o banie: 4. Sytuacja oraz powód otrzymania bana: 5. Dlaczego miałbyś zostać odbanowany?:
 2. Masz 24 godziny na dostosowanie się do wzoru! 1. Nick w grze: 2. Data otrzymania bana: 3. Screenshot z informacją o banie: 4. Sytuacja oraz powód otrzymania bana: 5. Dlaczego miałbyś zostać odbanowany?:
 3. Wyjaśnione, zamykam.
 4. Nie ten wzór. Zamykam.
 5. My go nie usunęli całkowicie, tylko wyłączyli i odpieli od bazy. Pliki trybu są wszystkie - brak zainteresowania od graczy jest blokadą a byliśmy wstanie go wskrzesić choć trochę byśmy musieli popracować na optymalizacją w silniku.. Tryb technicznie nie jest zaniedbany, cały czas jest monitorowany pod względem bugów, tak samo reszta trybów... Jedynie to wyglądowo, ale to nie jest już łatwa część. Jest to niemożliwe, spójrz ile jest serwerów minigame w PL, są też osoby które poszły na inne gry bo mc ich już nie kręci..
 6. Przeanalizowałem propozycje i wyjaśnię co i jak jeżeli chodzi o konkretne linijki: - Więcej eventów - tutaj są 2 problemy, jeden większy a drugi mniejszy, Większy - gracze, którzy zamiast się cieszyć, że jest coś organizowane na serwerze tylko krytykują zniechęcając nas do tego typu rozrywki, Mniejszy - organizatorski (nie będę rozwijać). - Konferencje wraz z graczami. - Z góry odpadają, rozmawiałem kilkukrotnie z administratorami i analizowałśmy na ile by to wypaliło (większość negatywne wyniki), - Usunięcie trybów nieaktywnych przez graczy - Tu jest właśnie sprawa kontrowesyjna, patrząc na statystyki danych trybów to nieaktywnych trybów jest 0. Dlaczego nie ma więc reanimacji mniejszych trybów? Czas, [email protected] nie są wstanie ogarniać jednocześnie 2 serwerów to trzeba czekać, większe bolączki serwerowe. Podsumowując: nie jest łatwa obsługa serwera gdzie jest tradycja, staramy się na bieżąco analizować wszelkie propozycje, rozgrywki na serwerze itd... Na tą chwile wykorzystujemy cała parę pilnując serwerów... (Co do asyst, skrzynek temat do przedyskutowania)
 7. Dość ciekawe, patrząc na skarge jest zupełnie inaczej - pingu brak. Za cheaty nie ma ub, zamykam.
 8. BYCZEK

  Sojusz

  Film jest niedostępny, masz 24 godziny na poprawienie! Gracze zostali ukarani! Zamykam.
 9. Masz 24 godziny na dostosowanie się do wzoru! 1. Nick w grze: 2. Data otrzymania bana: 3. Screenshot z informacją o banie: 4. Sytuacja oraz powód otrzymania bana: 5. Dlaczego miałbyś zostać odbanowany?:
 10. Zgodnie z naszymi zasadami moderator który wzywa na kontrole wymagana od oskarżonego teamspeaka (żadnych discordów itd)i dlatego kazano go tobie pobrać, a z tego co było w poprzedniej prośbie to się kłóciłaś zamiast napisać czy może poczekać, nikt nie wie kto jaki ma internet/sprzęt. Teraz jest za późno na cokolwiek. Zamykam i odrzucam.
 11. https://skyblock.pl/topic/64870-odrzuconepodanie-na-rangę-kidmod-snickii/ https://skyblock.pl/topic/64989-odrzuconepytanie-ponowne-snickii-2 https://skyblock.pl/topic/67782-odrzuconepodanie-snickii/ https://skyblock.pl/topic/69207-odrzuconepodanie-snickii/ Ile będzie jeszcze tych prób?... Masz u mnie tylko jedną rozmowę więc radze się na to przygotować...
 12. Masz 24 godziny na dostosowanie się do wzoru! 1. Nick w grze: 2. Data otrzymania bana: 3. Screenshot z informacją o banie: 4. Sytuacja oraz powód otrzymania bana: 5. Dlaczego miałbyś zostać odbanowany?:
 13. Nie potrzebujemy takiego "trybu" Odrzucone.
 14. Masz 24 godziny na dostosowanie się do wzoru! 1. Nick w grze: 2. Data otrzymania bana: 3. Screenshot z informacją o banie: 4. Sytuacja oraz powód otrzymania bana: 5. Dlaczego miałbyś zostać odbanowany?: Czas minął //Zamykam
 15. Na tą chwile nie jesteśmy przekonany co do twojej osoby. Pograj trochę dłużej, przygotuj sobie następnym razem takie podanie gdzie nas zainteresujesz. Odrzucone.
×
×
 • Utwórz nowe...