Jump to content

Dragomir11

Użytkownik
 • Posts

  459
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  25

Dragomir11 last won the day on November 7 2020

Dragomir11 had the most liked content!

About Dragomir11

 • Birthday 05/05/1999

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kraków
 • Nick w grze
  Dragomir11
 • Gram na
  CubeGame.pl

Recent Profile Visitors

11,688 profile views

Dragomir11's Achievements

Experienced

Experienced (11/14)

 • Dedicated Rare
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In
 • Very Popular Rare

Recent Badges

477

Reputation

 1. Ta edycja ma tyle lat, że chyba lepiej w końcu wymyślić nowe klasy, moce itd. nie uważacie? Chyba lepsze rozwiązanie niż wałkowanie w kółko tego samego. A tryb i tak na tym nic nie straci, bo i tak nie gra na nim zbyt wiele osób. A może i przyciągnie trochę więcej osób, bo nowe statystyki, wszyscy startują z klasami na 1 poziomie... warto się zastanowić.
 2. 1. Nick w grze: xBYCZEKx 2. Tryb gry: nie gram w gry tylko afk na lobby 3. Nazwa propozycji: Odbanowanie SkiqPL byłego kolegi z administracji, którego perfidnie zbanował SKOWRONEK jakis. 4. Opis propozycji: wchodze na serwer, wybieram lobby losowego trybu i wpisuje na czacie /unban SkiqPL i wszyscy sa szczesliwi. 5. Własne refleksje i opinie, dodatkowe informacje: mysle hehe, ze to pomoze rozwiazac wiele problemow 6. Ewentulne załączniki: http://cubegame.pl/profil/SkiqPL
 3. Z racji tego, że CSG i SBSG są podobnymi trybami pod względem rozgrywki i nie cieszą się takim zainteresowaniem jak kiedyś, nie widzę sensu zabierania możliwości zawierania sojuszy z tego pierwszego, dlaczego? Otóż nie wiem czy ktoś zauważył, ale na bw, sw, tb, mamy możliwość zagrania na arenach 1 vs 1, 2 vs 2, itd. a na sg takiej możliwości nie ma, więc skoro są to w miarę dwa podobne tryby, liczba osób jaka na nich gra jest jaka jest a o nowej edycji, która wprowadziłaby możliwość wyboru dwójek przed startem gry można tylko pomarzyć , proponuje zostawić to wszystko w spokoju tak jak było dotychczas. Nie masz z kim grać i boisz się, że będą Cię zabijać w sojuszu to nie graj : (, chcesz pograć, ale nie masz z kim? Zapytaj czy ktoś nie chce z Tobą zagrać. Jestem na nie.
 4. Nie ma sensu się produkować, bo i tak ponad połowa osób wypowiadających się tutaj, dba tylko i wyłącznie o własne interesy mając w 4 literach chęć poprawienia balansu rozgrywki.
 5. Jestem za zmniejszeniem możliwości maksymalnego budowania a jeśli chodzi o niszczenie mostu, to jestem na nie, bo i tak to raczej nic nie zmieni w rozgrywce.
 6. Problemem tej klasy jest tylko to, że nie ma słabych punktów, kosztem redukcji obrażeń powinien być zmniejszony atak klasy również procentowo, bądź tak jak w przypadku stajennego który też posiada dużą ilość życia zmniejszenie szybkości poruszania się.
 7. Całkiem fajna mapka, poprawiłbym tylko tęczę bo wydaje się trochę kanciasta, również nie przepadam za pixelartami ale niech już zostaną, usunąłbym jeszcze tą wodę bo mogą tam campić jakieś łajzy chyba że zabudowaliście ją barierami. Reasumując, jestem za dodaniem.
 8. Co to za survival games gdzie na każdej mapie jest prosto i jest po 200 skrzynek, o to chodzi żeby szukać, eksplorować i odkrywać. Najmniej skrzyń jest na mapie Plateau, na city jeśli wie się gdzie szukać to jest ich całkiem sporo, podobnie na jungle. Dlatego jestem przeciwny pomysłowi usuwania jakichkolwiek map. Z resztą, na SBSG nie powinno to stanowić problemu, bo są klasy które po ulepszeniu mogą nam dać cały pancerz i jedzenie. A Classic to classic, tradycja, nie psujmy tego
 9. A wy co macie kreatywnego na swojej mapie oprócz oderwanego od rzeczywistości biomu grzybowego w jednym z rogów mapy, bo wydaje mi się, że tematyka budynki + drzewa jest na większości map HNS, nieprawdaż? Przynajmniej wszystkie drzewa zrobili sami a nie tak jak na waszej mapie ponad połowa jest wyrośnięta z mączki kostnej. A co do mapy, powiększyłbym ją, dużo bardziej zróżnicował wysokości terenu, żeby nie było zbyt płasko, poprawcie trochę pnie drzew żeby wyglądały bardziej naturalnie. Przebudujcie całą górkę, na której daliście gąbki i zmieńcie bloki użyte do jej budowy tak aby nie odstawała aż tak bardzo kolorystycznie od reszty terenu. Zróbcie jakieś ładniejsze ścieżki do namiotów i domków. Skoro to dreamland to dodajcie coś czego nie ma na innych mapach i żeby to wyglądało bajkowo, jakieś duże kwiaty z gliny wełny i szkła, magiczne grzyby w różnych kształtach (chodzi mi np. o szpiczaste kapelusze, płaskie, żeby się różniły od siebie) tylko wszystko z umiarem i w miarę pasowało do siebie a może coś z tego będzie.
 10. Piękna to ona nie jest, ale zawsze coś nowego, za dodaniem.
 11. Dla mnie wystarczyłaby jedna w miarę ładna mapka ma kalamburach nie wiem po co ich więcej. Na nie
 12. Nieważne jaki będzie rozstaw wysp i tak szkielet oraz blaze, będą jednymi z najczęściej wybieranych klas. Klasy dystansowe > do walki w zwarciu no chyba że się ma 25 enderpereł w klasie dla VIP-ów i umie się grać.
×
×
 • Create New...