Skocz do zawartości

Dragomir11

Użytkownik
 • Zawartość

  415
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  16

Dragomir11 wygrał w ostatnim dniu 6 Październik

Dragomir11 ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

372 Pomocny

O Dragomir11

 • Ranga
  Uzależniony
 • Urodziny 05/05/1999

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kraków
 • Nick w grze
  Dragozbirek
 • Gram na
  CubeGame.pl

Ostatnio na profilu byli

5991 wyświetleń profilu
 1. Proponuję dodać kompas, który będzie nam towarzyszył przez całą arenę, lecz gdybyśmy chcieli żeby pokazał lokalizację danego gracza, który znajduje się nas najbliżej kosztowałoby to nas 1 diament bądź więcej. A usunięcie tego którym możemy się przenosić do graczy w czasie naszego odradzania.
 2. I Just Called To Say I Love You <3

  1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
  2. Jvlia
  3. Dragomir11

   Dragomir11

   Gdybym napisał tak do kogoś innego to Ty byłbyś zazdrosny @Sheys 

  4. Sheys

   Sheys

   Tak:(((((((((

 3. Thewalls i SurvivalGames to są można chyba powiedzieć retro gry i nic ich nie uratuje. Ludzie jak to ludzie ciągle chcą czegoś nowego i to najlepiej za darmo, jeśli tego nie dostają to odchodzą i zapominają, później mogą wrócić z sentymentu powspominać ale to tylko na chwilę. Skupianie się na tych dwóch trybach, które są już przeszłością nie ma jakiegokolwiek sensu. Zrobisz nową edycję, wróci kilka osób które kiedyś grały, ponarzekają, że to nie jest to samo co kiedyś i po paru dniach znowu odejdą.
 4. Nawet jak będzie zwiększona kara pieniężna za opuszczenie areny to i tak ludzie będą wychodzić, kara czasowa też będą wychodzić, nieważne czego by się nie próbowało zrobić aby wyeliminować takie sytuacje to i tak się tego nie uniknie. Albo ewentualnie dojdzie do tego że szukający sami będą się zabijac poprzez skakanie z wysokości bo przecież po 3 zgonach zostajemy wyeliminowani i możemy bezkarnie opuścić arenę. Więc, może powinniśmy pomyśleć o całkowitym usunięciu kary za wychodzenie bo i tak najwyraźniej nie zdaje egzaminu.
 5. Tak, ale większość osób nazywa mnie skorpion Julka?
 6. Ja tam jestem na nie, wystarczy tyle przemian ile jest.
 7. Tak, dokładnie zrobienie pluginu który działałby na podobnej zasadzie jak kary otrzymywane za wyjście podczas rozgrywki w LOLu czy CSGO tzn. Owa wtyczka działałaby na takiej zasadzie, że jeśli wyjdziemy umyślnie w trakcie trwania areny poprzez wpisanie komend za to odpowiedzialnych to dostajemy karę czasową i na okres tej kary możemy przebywać na lobby tego trybu lecz nie możemy dołączyć po prostu na żadną arenę i wyskakuje nam informacja na czacie (np. ups wygląda na to, że ktoś specjalnie opuścił rozgrywkę. Odczekaj <czas kary> przed kolejnym dołączeniem). Po minięciu tego czasu możemy normalnie dołączyć do areny, jednak jeśli wyjdziemy ponownie w ciągu 24 godz. dostajemy dłuższą karę. Przykładowo: Pierwsze wyjście 2 min, drugie 5 min > 8 min i 10 min, myślę że na 10 minutach można poprzestać i po prostu każde kolejne wyjście będzie karane takim samym czasem. Jeśli chodzi o resetowanie się czasu który mamy odczekać to powinien się on skracać niezależnie od tego czy jesteśmy online czy offline, natomiast kara którą musimy odbyć skracała by się wyłącznie wtedy kiedy będziemy online.
 8. Kara pieniężna za opuszczenie areny jest mało efektywnym sposobem na wyeliminowanie takiego zachowania jakim jest wychodzenie z areny podczas rozgrywki. Według mnie dużo lepsza opcją byłoby wprowadzenie kary czasowej niż parę bezwartosciowych monet.
×
×
 • Utwórz nowe...