Skocz do zawartości

Nakser

GlobalModerator TS3
 • Zawartość

  129
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  2

Nakser wygrał w ostatnim dniu 30 Marzec

Nakser ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

57 W porządku

9 obserwujących

O Nakser

 • Ranga
  GlobalModerator TS3

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  brak
 • Nick w grze
  Nakser

Ostatnio na profilu byli

 1. Bardzo miło się z wami budowało, jeżeli mój głos coś zmieni to jestem na tak
 2. Rozmowa była rozmową i na kolana mnie nie powaliła, gratuluje zachowania zimnej krwi. Ciężko powiedzieć coś więcej bo było bardzo poprawnie i jedyne do czego mogę się przyczepić, to do tego, że nie mam sie do czego przyczepić. Nie zmarnuj tej szansy, na tak.
 3. Panie Tulipanie, ciekawe twe podanie. Podczas rozmowy zrozumiałem, że wśród administracji masz duże branie, jednak czy wiedza twa wystarczająca? Dowiemy się na drugim etapie podczas tego miesiąca. Przyjemnie się z tobą rozmawiało i sporo osób twoją dobrą stronę poznało. Życzę powodzenia i mam nadzieję, że nie będziesz później zgrywał lenia. Podsumowując przeciw wskazań brak - jestem na Tak.
 4. Doceniam za staranie i trud włożony w napisanie podania. W administracji wszyscy wiedzą, że masz ogromną wiedzę na temat TeamSpeaka jednak nie chodzi tylko o to. Podczas rozmowy z tobą wyraźnie widać, że czujesz się bardziej wykwalifikowany od twojego rozmówcy. Nie twierdze, że to złe, ale nie powinno być to widoczne. Gdyby pominąć wiedzę techniczną muszę stwierdzić, że nie jesteś dobrą osobą na to stanowisko. Nie widzę w jaki sposób dogadałbyś się z innymi osobami w administracji. Oczywiście moja ocena nie skreśla cię z dalszego etapu rekrutacji. Ocena negatywna. No ok.
 5. Jak zdążę do wieczora przeczytać podanie to zapraszam na ts.
 6. Twoja wiedza, nie wykracza poza tą minimalnie wymaganą, szału nie było. Patrząc na twoje zaangażowanie w rozmowę, jestem ciekaw dalszego procesu rekrutacji. Oczywiście życzę powodzenia. Przeciw wskazań nie ma na tyle dużo by nie dać Ci szansy, dlatego ode mnie masz naciągane tak.
 7. No laluś jesteś no, gdybym szukał chłopaka to bym się odezwał. Na tak.
 8. Jestem ciekaw twojej wiedzy na temat naszego TS przy takiej liczbie połączeń... Zaczep mnie jak będziesz online.
 9. Nie będę się rozpisywał na temat tego, jak bardzo nie jestem do ciebie przekonany. Gdybym miał cię znać od dziś to powiedziałbym tylko, że nie jesteś zdecydowany. Jeżeli chcesz zmienić mój głos i wytłumaczyć dlaczego postanowiłeś jednak się nie poddawać to zaczep mnie na ts. Decyzja czy chcesz rozmawiać należy do ciebie. Aktualnie jestem na nie.
 10. Witam, zapraszam na TS. Pozytywnie mnie zaskoczyłeś, nawet nie mam się do czego przyczepić. Niestety na Tak.
 11. No to zobaczymy czy się dogadamy. Zapraszam na rozmowę. Jakoś się dogadaliśmy. Mimo że twoja wiedza nie powala to nadrabiasz to byciem sympatycznym. Jak sam wspomniałeś, większości nauczysz się jako helper (ale tego nie wiadomo). Jestem na tak, powodzenia.
 12. Witaj, jeżeli uważasz się za słabego gracza, to pozwól że wypowiem się jako stały i w miarę doświadczony. Długo myślałem jak to zrobić by podczas gry, gracze na wyspie nie mieli zbyt dużej przewagi niż ci którzy się do niej budują. Owszem z wyspy można wyciągnąć sporo budulca, jednak nie jest to wielkim ułatwieniem w rozgrywce. Orzeł pełni funkcję ozdobną i jeżeli będzie konieczne to się go skasuje, albo ustawi poza limit budowania. W mapach chodzi o to by dostosować je do potrzeb graczy, to właśnie starałem się osiągnąć. Polecam trochę pograć i jeszcze raz się zastanowić
 13. Nazwa trybu: SkyWars Nazwa mapy: Gniazdo Nick osoby/osób budujących: Nakser ShadoW Opis mapy: Charakterystycznym punktem mapy jest orzeł na środku. Budowanie zajęło ok. tydzień, estetyka mapy oraz przyjemność z gry zostały podzielone. Mapa spełnia kryteria obecnych map oraz odległości wysp były wzorowane na ówczesnych. Mapę głównie budował Nakser przy drobnej pomocy Shadowa ^^ Link do zdjęć: https://imgur.com/a/mw4Rnl4 ~Za każdy komentarz, wskazówkę będę wdzięczny.
 14. Staż krótki, co za tym idzie - przygotuj się dobrze do rozmowy.
×
×
 • Utwórz nowe...