Skocz do zawartości

Nakser

Moderator TS3
 • Zawartość

  120
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

Nakser wygrał w ostatnim dniu 30 Lipiec 2019

Nakser ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

44 Ogarnięty

9 obserwujących

O Nakser

 • Ranga
  Użytkownik III

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  brak
 • Nick w grze
  Nakser

Ostatnio na profilu byli

1691 wyświetleń profilu
 1. Nie będę się rozpisywał na temat tego, jak bardzo nie jestem do ciebie przekonany. Gdybym miał cię znać od dziś to powiedziałbym tylko, że nie jesteś zdecydowany. Jeżeli chcesz zmienić mój głos i wytłumaczyć dlaczego postanowiłeś jednak się nie poddawać to zaczep mnie na ts. Decyzja czy chcesz rozmawiać należy do ciebie. Aktualnie jestem na nie.
 2. Witam, zapraszam na TS. Pozytywnie mnie zaskoczyłeś, nawet nie mam się do czego przyczepić. Niestety na Tak.
 3. No to zobaczymy czy się dogadamy. Zapraszam na rozmowę. Jakoś się dogadaliśmy. Mimo że twoja wiedza nie powala to nadrabiasz to byciem sympatycznym. Jak sam wspomniałeś, większości nauczysz się jako helper (ale tego nie wiadomo). Jestem na tak, powodzenia.
 4. Witaj, jeżeli uważasz się za słabego gracza, to pozwól że wypowiem się jako stały i w miarę doświadczony. Długo myślałem jak to zrobić by podczas gry, gracze na wyspie nie mieli zbyt dużej przewagi niż ci którzy się do niej budują. Owszem z wyspy można wyciągnąć sporo budulca, jednak nie jest to wielkim ułatwieniem w rozgrywce. Orzeł pełni funkcję ozdobną i jeżeli będzie konieczne to się go skasuje, albo ustawi poza limit budowania. W mapach chodzi o to by dostosować je do potrzeb graczy, to właśnie starałem się osiągnąć. Polecam trochę pograć i jeszcze raz się zastanowić
 5. Nazwa trybu: SkyWars Nazwa mapy: Gniazdo Nick osoby/osób budujących: Nakser ShadoW Opis mapy: Charakterystycznym punktem mapy jest orzeł na środku. Budowanie zajęło ok. tydzień, estetyka mapy oraz przyjemność z gry zostały podzielone. Mapa spełnia kryteria obecnych map oraz odległości wysp były wzorowane na ówczesnych. Mapę głównie budował Nakser przy drobnej pomocy Shadowa ^^ Link do zdjęć: https://imgur.com/a/mw4Rnl4 ~Za każdy komentarz, wskazówkę będę wdzięczny.
 6. Staż krótki, co za tym idzie - przygotuj się dobrze do rozmowy.
 7. Niestety na liście ciekawych podań twojego nie znalazłem (nie bierz tego do siebie) - Porozmawiajmy zatem. Rzadko kiedy nie mam się do czego przyczepić. I muszę przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczony chociażby twoim spokojem, mimo moich prowokacji. Chcąc nie chcąc niestety nie mam sumienia by być na nie.
 8. Uznajmy, że się nie znamy. I z tego powodu oferuje ci rozmowę. Po konwersacji z tobą stwierdzam, że nadal istnieją wątpliwości co do tego czy nadajesz się po raz kolejny na to stanowisko. Jednak nie jest to na tyle wielką przeszkodą, by nie dać ci szansy. Gratulacje, na tak.
 9. Musisz być człowiekiem głębokiej wiary jeżeli myślisz, że z takim podaniem coś ugrasz. NIEźle
 10. Podanie zachęcająco nie wygląda, przygotuj się do rozmowy. Miło się rozmawiało, lecz chciałbym Cię ocenić pod kątem Ts'a. Chodzi mi tutaj o radzenie sobie w stresujących sytuacjach i umiejętnościami dogadywania się z innymi. Momentami proste pytania zdawały się być dla Ciebie ogromnym wyzwaniem. Nie przekreślam twoich szans, liczę nawet, że zobaczymy się na drugim etapie. Do pogadania, pogrania jesteś super osobą, ale jako członka Administracji niestety cię nie widzę. Z tego powodu muszę być na nie. Mam nadzieję, że nie masz do mnie urazy.
 11. Z góry jestem na nie ze względu na wymagania, ale mimo to zapraszam na rozmowę. Jesteś naprawdę sympatyczną osobą, miło się z tobą rozmawia. Jednak wystawienie oceny pozytywnej gryzie się trochę z moim sumieniem. Samo podanie nie jest zbyt oryginalne jak i z rozmowy nie dowiedziałem się dużo więcej o tobie, mimo to wiem, że mógłbyś to dopracować i nawet jeżeli teraz ci się nie uda to następnym razem będziesz lepiej przygotowany.
 12. Wydaje mi się, że rozmowa jest najlepszym wyjściem by się upewnić co do twoich ambicji. No cholibka, niestety muszę być na tak.
 13. Jak zwie się twoje imie?

  1. Nakser

   Nakser

   Abzdyberebencjusz

    

  2. Voxuu

   Voxuu

   no chyba nei

 14. Zobaczymy czy jesteś taki jaki napisałeś ^^ Kierunek rozmowa. Doceniam twoje starania. Wole wystawić ocenę na rozmowie niż tutaj wymieniać ci błędy. Dowiemy się więcej na drugim etapie, o ile do tego dojdzie
×
×
 • Utwórz nowe...