Jump to content

Deku

Użytkownik
 • Posts

  50
 • Joined

 • Last visited

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Gdynia
 • Zainteresowania
  Everyday is holiday :]
 • Nick w grze
  KielbatronPL
 • Gram na
  CubeGame.pl

Kontakt

 • Discord
  Deku#8316
 • Strona WWW
  https://www.facebook.com/Kielbatron/

Recent Profile Visitors

15,209 profile views

Deku's Achievements

Community Regular

Community Regular (8/14)

 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In
 • Reacting Well Rare
 • Very Popular Rare

Recent Badges

109

Reputation

 1. I po co prośbę o UB piszesz.. Prowokacja za prowokacją B)

 2. 1.Nick w grze: _Olcix, KielbatronPL 2.Data otrzymania bana: 25:05.19 21:16 3. Screeny z informacją o banie: 4.Sytuacja oraz powód otrzymania bana: Sytuacja, którą aż głupio tłumaczyć. Grając w SBSG dostaliśmy bana za niby sojusz, którego nie było. Cała sytuacja dla mnie to absurd, no bo jak można dostać bana za sojusz skoro na dowodach osoby składającej skargę widać, że na arenie zostały tylko dwie osoby. No to jak można mówić tu o sojuszu? Jeśli chodzi o to, że na dowodach osoby składającej skargę stoję bez zbroi to było to po prostu poddanie się i wygranej _Olcix. 5.Dlaczego miałbyś zostać odbanowany: Wydaje mi się, że powyżej opisałem sytuację, jeśli natomiast zawiniłem dając wygrać przyjmuję bana " na klatę." Proszę jednak o odbanowanie _Olcix, która nie jest niczemu winna. P/s Kto mnie zna wie, że nie prowadzę z nikim żadnych wojen i nie bawię się w " forumowe i cubegam'owe " podziały. Nagrywam bądź co bądź z serwera filmiki i jestem osobą postronną i na przyszłość proszę nie wciągać postronnych ludzi w jakieś intrygi. Pozdrawiam i liczę w swoim i _Olcix imieniu o obiektywne rozpatrzenie prośby o UB
 3. Jak leci?

  1. Deku

   Deku

   Jak śmiesz zakłócać mój spokój!
   Nie no leci leci, trochę za szybko :rolleyes:
   A u Ciebie kolego ? 

  2. takeawaystormPL
 4. Nie, Paul Pogba. Osobnik poniżej waży powyżej 70 kg
 5. 1.Nick: KielbatronPL 2.Oskarżony: KoniczynekYT 3.Powód: Bugowanie wełny 4.Tryb gry: BedWars 5.Data: 12 Grudzień, 2018 6.Dowody:
 6. 1.Nick w grze: KielbatronPL 2.Oskarżony: Ka1cp5er 3.Powód: Cheaty - aura/antyknock 4.Tryb: Lobby ( wcześniej arenki na bw ) 5.Data: 8 Grudzień, 2018r. 6.Dowody:
 7. Zawsze wydawało mi się, że minecraft to gra gdzie trzeba wykazać się kreatywnością. Czytam te wasze wpisy i wydaje mi się, że większości tutaj kompletnie jej brakuje. Dlaczego niby nie pasuje do serwera minigames ? Wyjaśnij mi to ktoś bo kompletnie tego nie rozumiem. Jeśli nawet eventy typu pvp,parkour wam nie leżą " bo takie rzeczy już były i nie z czymś takim na kjubgejm " to przecież można coś innego zorganizować prawda ( i tu znowu nawiązuje do braku kreatywności ). 10 sekund i wymyśliłem np. czemu by nie zrobić na jakimś trybie eventu gdzie byłby przez weekend zrestartowany ranking na danym trybie i wszystkie itemy stałe ? Osoby, które były by najwyżej np. top 5 dostawały by nagrody ( do ustalenia ). Po evencie powrót do normalnego rankingu i przywrócenie wykupionych itemów przez graczy. Nie wiem czy to trudne do zorganizowania czy nie, ale jak już się zmobilizowałem tu coś napisać to już chcę podać jakiś przykład.
 8. Deku

  [Skarga] _Lose_

  1.Nick: KielbatronPL 2.Oskarżony/a: _Lose_ 3.Powód: Cheaty (antyknock) 4.Tryb: Sky Wars 5.Data: 29.11.2018r. 6.Dowody: Co prawda nie jestem jednak pewny trafienia w pierwszych sekundach filmiku ale 0:33 widać ewidentnie na dole screen z następnej areny z przyznania się.
 9. 1.Nick w grze: KielbatronPL 2.Oskarżeni: elhan, HerixPL 3.Powód: sojusz 4.Tryb: Sky Wars 5.Data: 26.11.2018r. 6.Dowody:
 10. 1.Nick w grze: KielbatronPL 2.Opis problemu: Wczoraj grając arenkę 2v2 trafiłem na bug ( któryś raz już mi się trafił ) który daje nieśmiertelność graczom na bedwars. A więc tak zniszczyłem łóżko drużynie żółtej a tu się okazuje, że na liście drużyn obok ta drużyna dalej ma łóżko i respią się normalnie można ich zabijać i zabijać i nic nie idzie im zrobić mimo, że łóżka teoretycznie nie mają. Zalecam obejrzeć film poniżej, który przedstawia całą sytuacje w praktyce.. Pytanie tylko czy to bug przypadkowy czy gracze odkryli jakiś patent na oszukiwanie w ten sposób. 3.Tryb gry: BedWars 4.Dowody : Od 1:35
 11. 1. Nick w grze: KielbatronPL 2. Nick oskarżonych: Account093 i MrKamilson 3. Powód oskarżenia: sojusz 4. Tryb gry: SkyWars 5. Data: 22.11.2018r. ( ss na filmiku ) 6. Dowody:
 12. Witam po powrocie! Wracam do nagrywania i wstawiania filmików. Jest to najprawdopodobniej ostatni post na forum z mojego kanału na YT. Kto mnie subuje i wspiera ten wspiera ( za co WIELKIE DZIĘKI !!! ) Ci co nie dają suba to i tak nie dadzą niezależnie od tego ile będę mieć tu postów, oczywiście rozumiem każdy ogląda tego kogo chce : ) Pozdrawiam, dzięki jeszcze raz za wsparcie i będę dalej podążać swoją drogą..
 13. Mały epizod, jednocześnie zapowiadam chwilową przerwę od nagrywania z przyczyn osobistych..
×
×
 • Create New...