Jump to content

Vertie

Administrator SkyBlock
 • Posts

  651
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  31

Vertie last won the day on July 29 2021

Vertie had the most liked content!

About Vertie

 • Birthday 08/20/2012

Informacje profilowe

 • Płeć
  Nieustawiona
 • Nick w grze
  Vertie

Recent Profile Visitors

7,452 profile views

Vertie's Achievements

Experienced

Experienced (11/14)

 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In
 • Conversation Starter
 • Very Popular Rare

Recent Badges

726

Reputation

 1. No cóż. Oboje doskonale wiemy, że wbijałeś na pogaduchy głównie po to, żeby powbijać jak najwięcej szpileczek osobom, których nie lubisz. Prowokacje, docinki i próba wymuszenia publicznej "dyskusji" ze mną oraz finalnie "ukrywanie" osoby która łamie regulamin (tak, mowa o mk Tulipana). Naprawdę nie czujesz, że coś w Twoim zachowaniu nie jest ok?
 2. Mały refresh. Kotu - jeśli chcesz nadal kontynuować rekrutację zgłoś się proszę do moderacji na discordzie, aby z nimi porozmawiać.
 3. Brak odzewu ze strony osoby składającej podanie - odrzucam.
 4. Brak odzewu ze strony osoby składającej podanie - odrzucam.
 5. Ale edycja już wystartowała. I to na początku lipca
 6. Zachowanie na serwerze poniżej krytyki - notoryczne łamanie regulaminu. Nie ma sensu brać Twojej kandydatury nawet pod uwagę.
 7. No cóż. Sam napisałeś, że zależy Ci na tym helperze. Jesteś BARDZO aktywnym graczem, prezentujesz się dobrze, gracze Cię znają, administracja również. Nie mam decyzji co do mojej wątpliwości. Podanie zaakceptowane. Zgłoś się proszę do Vertie lub Medson w celu przeprowadzenia drugiego etapu.
 8. Podanie zaakceptowane. Zgłoś się proszę do Vertie lub Medsona w celu przeprowadzenia drugiego etapu.
 9. Wzrost roślin został zwiększony do ~ x1.7 zaraz po konferencji z graczami, jeśli nadal jest to za mało to rozważymy propozycję na następnym zebraniu
 10. Cześć! Od nadania kary minęło już trochę czasu, więc zdejmę Ci tego bana, natomiast mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę za co dostałeś bana i że więcej tego błędu nie powtórzysz
 11. Cześć! Bardzo fajnie napisany post, z góry przepraszam, że odniosę się do niego w takim skrócie. Jeśli po moim poscie będziesz miał jakieś wątpliwości to zapraszam dziś o 20:00 na konferencję 1) To jest jak najbardziej do zrobienia i uważam że może być dodane - rzucę temat wśród administracji Edit: temat poruszony na konferencji uzyskał przewagę negatywnych głosów graczy, zatem propozycja została odrzucona. 2) Z pracami trzeba byłoby pomyśleć. Generalnie one same z siebie są dodatkiem do skyblocka, a urozmaicone zostały właśnie poprzez ich poziomy... Można spróbować dodać "kamienie milowe" z nagrodami typu pieniądze, klucze lub atrybuty, ale tak jak już wspomniałam to sprawa bardziej do przemyślenia, co, kiedy i ile. Są w planie też specjalne itemki przypisane do danej profesji które będą mogły aktywować inne bonusy. No zobaczymy jeszcze 3) Medson pracuje póki co nad innym typem autoeventow. Rozwiązanie, które zaproponowałeś brzmi fajnie, ale pytanie czy nie pomoże ono wygenerować więcej osób kopiących czy łowiących na afk? 4) Tu jest troszkę bardziej złożona sprawa. Zapytam, czy jest możliwość przenieść do qui tylko spawnowe npc natomiast w niedalekiej przyszłości pojawią się nowe postaci, których nie przeniesiemy do qui - a dlaczego to dowiecie się myślę że jeszcze w tym tygodniu
 12. Myślę, że Tulipan już wyczerpał temat tymi screenami. Nie takiego zachowania oczekujemy po potencjalnym członku administracji.
×
×
 • Create New...