Skocz do zawartości

SkiqPL

Moderator CubeGame
 • Zawartość

  736
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  3

SkiqPL wygrał w ostatnim dniu 3 Lipiec 2019

SkiqPL ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

139 W porządku

O SkiqPL

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  Trochę tego, trochę tamtego, a czasem klocki...
 • Nick w grze
  SkiqPL
 • Gram na
  CubeGame.pl

Ostatnio na profilu byli

2875 wyświetleń profilu
 1. Dzień dobry, Proszę się zastosować do poniższego wzoru, masz 24h. W przeciwnym wypadku temat zostanie zamknięty. (Temat napisałeś w złym dziale, został on przeniesiony do naszego, przez co użyłeś niepoprawnego wzoru) 1. Nick w grze: 2. Data otrzymania bana: 3. Screenshot z informacją o banie: 4. Sytuacja oraz powód otrzymania bana: 5. Dlaczego miałbyś zostać odbanowany?:
 2. Dzień dobry, Proszę się zastosować do poniższego wzoru, masz 24h. W przeciwnym wypadku temat zostanie zamknięty. 1. Nick w grze: 2. Data otrzymania bana: 3. Screenshot z informacją o banie: 4. Sytuacja oraz powód otrzymania bana: 5. Dlaczego miałbyś zostać odbanowany?:
 3. SkiqPL

  [UB] RepaczeQ

  Dzień dobry, Twoje konto nie jest zbanowane -> http://cubegame.pl/profil/RepaczeQ W celu rozwiązania problemu, proponuję zrestartować kilka razy router internetowy (wyłączyć na parę minut, po czym ponownie włączyć). Jeżeli problem nie ustąpi, wejdź na nasz serwer Team Speak 3 (ts.cubegame.pl) na kanał pomocy CubeGame. //Zamykam
 4. SkiqPL

  PODANIE

  Podanie napisane całkiem starannie, zapraszam na rozmowę. Coś tam usłyszałem podczas Twojej rozmowy z innym Moderatorem, natomiast chciałbym zadać jeszcze parę pytań.
 5. Dzień dobry, Musisz wejść na serwer z nickiem takim jak podany. Zapewne wchodzisz z identycznym nickiem, natomiast napisanym wielkimi literami (nie zgadza się po prostu wielkość znaków). Ktoś już wcześniej się zarejestrował na ten nick, tyle że z małych liter. Jeżeli posiadasz konto premium, zgłoś się na naszym serwerze Team Speak 3 (ts.cubegame.pl) na kanale pomocy CubeGame. Natomiast, jeśli jesteś użytkownikiem non-premium, nic nie poradzimy, możesz jedynie zmienić nick. Na drugi raz proponuję zastosować się do wzoru. //Zamykam.
 6. SkiqPL

  Niesłuszny ban

  Dzień dobry, Twoje konto nie jest zbanowane -> http://cubegame.pl/profil/Tajt W celu rozwiązania problemu, proponuję zrestartować kilka razy router internetowy (wyłączyć na parę minut, po czym ponownie włączyć). Jeżeli problem nie ustąpi, wejdź na nasz serwer Team Speak 3 (ts.cubegame.pl) na kanał pomocy CubeGame. //Zamykam.
 7. Dzień dobry, Twoje konto nie jest zbanowane -> http://cubegame.pl/profil/Felek121 W celu rozwiązania problemu, proponuję zrestartować kilka razy router internetowy (wyłączyć na parę minut, po czym ponownie włączyć). Jeżeli problem nie ustąpi, wejdź na nasz serwer Team Speak 3 (ts.cubegame.pl) na kanał pomocy CubeGame. //Zamykam.
 8. Brak słów, czytanie ze zrozumieniem oraz wklejanie na bardzo niskim poziomie. Jestem na nie.
 9. Dzień dobry, Proszę załączyć screen z informacją o banie, masz 24h. Poniżej załączam poradnik, jak go zrobić oraz podesłać. Podwójny temat -> klik. //Zamykam.
 10. Dzień dobry, Twoje konto nie jest zbanowane -> http://cubegame.pl/profil/xTastteQ W celu rozwiązania problemu, proponuję zrestartować kilka razy router internetowy (wyłączyć na parę minut, po czym ponownie włączyć). Jeżeli problem nie ustąpi, wejdź na nasz serwer Team Speak 3 (ts.cubegame.pl) na kanał pomocy CubeGame. //Zamykam
 11. Dzień dobry, Pomijam już fakt przyznania się do cheatów w pierwszym zdaniu Twojej wypowiedzi, powód w takim przypadku i tak nie ma znaczenia. Natomiast bana otrzymałeś słusznie, zapomniałeś/nie zdążyłeś wyłączyć killaury przed wejściem na lobby. Przykro mi, na naszym serwerze używanie cheatów kończy się banem permanentnym, bez możliwości unbana. Prośba o odbanowanie rozpatrzona negatywnie.
 12. SkiqPL

  UB RedFox313

  Dzień dobry, Twoje konto nie jest zbanowane -> http://cubegame.pl/profil/RedFox313 W celu rozwiązania problemu, proponuję zrestartować kilka razy router internetowy (wyłączyć na parę minut, po czym ponownie włączyć). Jeżeli problem nie ustąpi, wejdź na nasz serwer Team Speak 3 (ts.cubegame.pl) na kanał pomocy CubeGame. Zamykam & pozdrawiam.
 13. SkiqPL

  [UB] fylp

  Dzień dobry, Wspólnie z innym moderatorem, podczas krótkiej obserwacji zauważyliśmy, że ewidentnie używałeś clickera/macra na budowanie, budowałeś się nienaturalnie szybko. Co więcej, stworzone dzisiaj przez Ciebie multikonto skłania ku jedynej możliwej odpowiedzi. Prośba o odbanowanie rozpatrzona negatywnie.
 14. Podanie niestaranne, na serwerze grałeś z 15 minut. Jestem na nie.
 15. Sprawa wyjaśniona na Team Speak'u. Prośba o odbanowanie rozpatrzona pozytywnie.
×
×
 • Utwórz nowe...