Skocz do zawartości

SkiqPL

Użytkownik
 • Zawartość

  758
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  3

SkiqPL wygrał w ostatnim dniu 3 Lipiec 2019

SkiqPL ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

175 W porządku

O SkiqPL

 • Ranga
  Maniak

Informacje profilowe

 • Nick w grze
  SkiqPL
 • Gram na
  CubeGame.pl

Ostatnio na profilu byli

3778 wyświetleń profilu
 1. SkiqPL

  Skarga

  Cześć, gracz został ukarany, dzięki za zgłoszenie! Pozdrawiam & zamykam.
 2. Cześć, wspólnie z Moderatorem oraz osobą zgłaszającą uznaliśmy, że można Wam dać drugą szansę. Z uwagi na to, aby Wasze zachowanie nie obyło się bez żadnych konsekwencji, damy Wam czas na przemyślenie zaistniałej sytuacji. Wasze konta zostaną odbanowane w przeciągu 7 dni od uzyskania odpowiedzi (tj. 22.08). Prośba o odbanowanie została rozpatrzona pozytywnie, kara skrócona.
 3. Cześć, po rozmowie z Moderatorem, postanowiliśmy dać Ci szanse. Twój adres IP został odbanowany, możesz wejść na serwer pod innym nickiem. Pamiętaj, aby nie zawierał wulgaryzmów i innych nieprzyzwoitych słów. Przyjemnej rozgrywki! Prośba o odbanowanie została rozpatrzona pozytywnie.
 4. 1. Nick w grze: SkiqPL 2. Tryb gry: SkyWars 3. Nazwa propozycji: Przywrócenie starego lobby SkyWars 4. Opis propozycji: Może się wydać trochę głupia i śmieszna, aczkolwiek napisałem ją myśląc poważnie. Aktualne lobby SkyWars jest całkiem ładne, widać dużo włożonej pracy, niestety znacznej większości osób, raczej nie przypadło do gustu. Propozycja jest prośbą o przywrócenie starego lobby z poprzedniej edycji. Samo wprowadzenie zmiany nie powinno zająć dużej ilości czasu, a może przynieść sporo radości innym graczom. Ze starą mapką większość stałych graczy, ma wiele ciekawych wspomnień. Było przyjemne dla oka, spędzało się tam mnóstwo czasu. Do tego, ten fantastyczny parkour, który dziennie pokonywało się kilkanaście, jak nie kilkadziesiąt razy. Moim zdaniem, sporo osób chętnie by do tego magicznego miejsca wróciło. Licząc, na nowe, równie zabawne sytuacje. 5. Własne refleksje i opinie, dodatkowe informacje: Chwilę przed otwarciem nowej edycji, w kilka osób postanowiliśmy odbudować w postaci pamiątki ów lobby (niestety nie kompletnie). Poniżej załączam dosłownie dwa screeny dla wczucia się w tamten klimat. Dodatkowo lekko poprawiliśmy okolice tabliczek, aby pasowało pod aktualną edycję (solo i duo), czysto jako pomysł. Liczę, że gdzieś w odmętach serwerowych plików znajdzie się jeszcze ta mapka 6. Ewentualne załączniki: https://imgur.com/a/4dsfUn2
 5. Otóż nie tym razem. Może Pevpe tutaj ożyje?
 6. SkiqPL

  Skarga

  Dzień dobry, Gracze już zostali ukarani przez szlachetnego Moderatora @Pevpe, niemniej jednak dziękuję za czujność Zamykam & pozdrawiam.
 7. Dzień dobry, Sytuacja przedstawiona przez KidModeratorke trochę odbiega od tej, którą Ty nam opisałeś. Jest pewna, że mieliście sojusz. Jeżeli masz jakieś dowody, konkretne argumenty potwierdzające Twoją niewinność, zgłoś się na naszym serwerze Team Speak 3 (ts.cubegame.pl) na kanale pomocy CubeGame. Prośba o odbanowanie rozpatrzona negatywnie.
 8. SkiqPL

  Unban

  Dzień dobry, Na przyszłość proponuję przemyśleć trochę bardziej dobór swojego nicku. Prośba o odbanowanie rozpatrzona pozytywnie.
 9. SkiqPL

  [SKARGA]

  Dzień dobry, Gracz został ukarany! Dziękuję za zgłoszenie. //Zamykam
 10. Często Cię widuję na serwerze, podanie staranne -> zapraszam na rozmowę.
 11. Podanie napisane całkiem starannie, często Cię widuję na serwerze -> zapraszam na rozmowę.
 12. Dzień dobry, Proszę się zastosować do poniższego wzoru, masz 24h. W przeciwnym wypadku temat zostanie zamknięty. 1. Nick w grze: 2. Data otrzymania bana: 3. Screenshot z informacją o banie: 4. Sytuacja oraz powód otrzymania bana: 5. Dlaczego miałbyś zostać odbanowany?: zamykam.
 13. SkiqPL

  [skarga]

  Dzień dobry, Gracz został ukarany! Dziękuję za zgłoszenie Zamykam & pozdrawiam.
 14. Wysłany przez Ciebie zrzut ekranu się nie wyświetla. Proponuję, abyś zastosował się do poniższego poradnika. Masz 24h na podesłanie działającego zrzutu ekranu z informacją o banie.
 15. Dzień dobry, Proszę się zastosować do poniższego wzoru, masz 24h. W przeciwnym wypadku temat zostanie zamknięty. 1. Nick w grze: 2. Data otrzymania bana: 3. Screenshot z informacją o banie: 4. Sytuacja oraz powód otrzymania bana: 5. Dlaczego miałbyś zostać odbanowany?:
×
×
 • Utwórz nowe...