Skocz do zawartości

SkiqPL

Użytkownik
 • Zawartość

  753
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  3

SkiqPL wygrał w ostatnim dniu 3 Lipiec 2019

SkiqPL ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

144 W porządku

O SkiqPL

 • Ranga
  Maniak

Informacje profilowe

 • Nick w grze
  SkiqPL
 • Gram na
  CubeGame.pl

Ostatnio na profilu byli

3103 wyświetleń profilu
 1. Otóż nie tym razem. Może Pevpe tutaj ożyje?
 2. SkiqPL

  Skarga

  Dzień dobry, Gracze już zostali ukarani przez szlachetnego Moderatora @Pevpe, niemniej jednak dziękuję za czujność Zamykam & pozdrawiam.
 3. Dzień dobry, Sytuacja przedstawiona przez KidModeratorke trochę odbiega od tej, którą Ty nam opisałeś. Jest pewna, że mieliście sojusz. Jeżeli masz jakieś dowody, konkretne argumenty potwierdzające Twoją niewinność, zgłoś się na naszym serwerze Team Speak 3 (ts.cubegame.pl) na kanale pomocy CubeGame. Prośba o odbanowanie rozpatrzona negatywnie.
 4. SkiqPL

  Unban

  Dzień dobry, Na przyszłość proponuję przemyśleć trochę bardziej dobór swojego nicku. Prośba o odbanowanie rozpatrzona pozytywnie.
 5. SkiqPL

  [SKARGA]

  Dzień dobry, Gracz został ukarany! Dziękuję za zgłoszenie. //Zamykam
 6. Często Cię widuję na serwerze, podanie staranne -> zapraszam na rozmowę.
 7. Podanie napisane całkiem starannie, często Cię widuję na serwerze -> zapraszam na rozmowę.
 8. Dzień dobry, Proszę się zastosować do poniższego wzoru, masz 24h. W przeciwnym wypadku temat zostanie zamknięty. 1. Nick w grze: 2. Data otrzymania bana: 3. Screenshot z informacją o banie: 4. Sytuacja oraz powód otrzymania bana: 5. Dlaczego miałbyś zostać odbanowany?: zamykam.
 9. SkiqPL

  [skarga]

  Dzień dobry, Gracz został ukarany! Dziękuję za zgłoszenie Zamykam & pozdrawiam.
 10. Wysłany przez Ciebie zrzut ekranu się nie wyświetla. Proponuję, abyś zastosował się do poniższego poradnika. Masz 24h na podesłanie działającego zrzutu ekranu z informacją o banie.
 11. Dzień dobry, Proszę się zastosować do poniższego wzoru, masz 24h. W przeciwnym wypadku temat zostanie zamknięty. 1. Nick w grze: 2. Data otrzymania bana: 3. Screenshot z informacją o banie: 4. Sytuacja oraz powód otrzymania bana: 5. Dlaczego miałbyś zostać odbanowany?:
 12. Dzień dobry, Tak, mamy w planach, aby na BedWars został wprowadzony sklep. Kiedy to nastąpi? Ciężko stwierdzić, aktualnie HeadAdministratorzy pracują nad innymi, bardziej priorytetowymi sprawami, natomiast na pewno się kiedyś pojawi Na przyszłość staraj się stosować do odpowiedniego wzoru. Zamykam & pozdrawiam.
 13. Dzień dobry, Proszę się zastosować do poniższego wzoru, masz 24h. W przeciwnym wypadku temat zostanie zamknięty. 1. Nick w grze: 2. Data otrzymania bana: 3. Screenshot z informacją o banie: 4. Sytuacja oraz powód otrzymania bana: 5. Dlaczego miałbyś zostać odbanowany?: Czas minął. Zamykam.
 14. SkiqPL

  pomyłka

  Dzień dobry, Proszę się zastosować do poniższego wzoru, masz 24h. W przeciwnym wypadku temat zostanie zamknięty. 1. Nick w grze: 2. Data otrzymania bana: 3. Screenshot z informacją o banie: 4. Sytuacja oraz powód otrzymania bana: 5. Dlaczego miałbyś zostać odbanowany?: Zamieszczam również poradnik jak wykonać i podesłać zrzut ekranu z informacją o banie. Czas minął. Zamykam.
 15. Dzień dobry, Twoje konto nie jest zbanowane -> https://cubegame.pl/profil/x_Olympia_x W celu rozwiązania problemu, proponuję zrestartować kilka razy router internetowy (wyłączyć na parę minut, po czym ponownie włączyć). Jeżeli problem nie ustąpi, wejdź na nasz serwer Team Speak 3 (ts.cubegame.pl) na kanał pomocy CubeGame. Zamykam & pozdrawiam.
×
×
 • Utwórz nowe...