Skocz do zawartości

Tomekk

Użytkownik
 • Zawartość

  20
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  4

Tomekk wygrał w ostatnim dniu 19 Wrzesień

Tomekk ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

61 W porządku

4 obserwujących

O Tomekk

 • Ranga
  Użytkownik I
 • Urodziny 17 Lipiec

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  69, mc.skyblock.pl
 • Nick w grze
  Tomekk
 • Gram na
  SkyBlock.pl

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. 1. Nick na serwerze ts3: Tomekk 2. Powód otrzymania bana: "Obraza administratora w opisie kanału prywatnego (kod binarny) ~iks de" 3. Screen z informacją o otrzymaniu bana: 4. Nick osoby banującej: iks de 5. Dlaczego miałbyś/miałabyś dostać unbana? Dalej chciałbym pogadać ze znajomymi. V3lnbMSFZGFzeiBuYSB0YWtpZWdvIGNvIMWbbWllcmR6xIUgbXUgbm9naSwgYWxlIHBvemEgdHltIG5pYyBkbyBjaWViaWUgbmllIG1hbS4gRGFqIHViLCBvZHNpZWR6aWHFgmVtIHd5cm9rLg==
 2. 1. Nick w grze: Tomekk 2. Opis problemu lub treść pytania: dajcie unregister bo ktoś wcześniej się zarejestrował na moim nicku, prosiłem kiedyś bzyczka ale chyba zapomniał pozdro świrze jak to czytasz 3. Tryb: cały serwer 4. Dowody/załączniki: niepotrzebne a i mam bana na serwerze teamspeak3 więc jak potrzbujesz czegokolwiek to tutaj pisz
 3. 1. Nick na serwerze ts3: Tomekk 2. Powód otrzymania bana: "Obraza administratora w opisie kanału prywatnego (kod binarny) ~iks de" 3. Screen z informacją o otrzymaniu bana: 4. Nick osoby banującej: iks de 5. Dlaczego miałbyś/miałabyś dostać unbana? Chciałbym pogadać ze znajomymi.
 4. Siema Lewis co tam u Cleo?

 5. jesteś super :wub:

 6. ale piękny fanart, masz talent tomcio!!! ;--))

  1. Tomekk

   Tomekk

   ty jesteś piękna :*

 7. Tomekk

  [UB] Tomekk

  @Vertie Jeśli mam być szczery to chciałem się pobawić, ale teraz wiem, że chwila śmiechu nie była tego warta.
 8. dziena za reputke m0rdo <33333 

  1. Tomekk

   Tomekk

   jesteś spoko sunia

 9. jak coś to nie oddam ci repa, ale dzięki :)

  1. Jvlia

   Jvlia

   nie no daj nie badz cham reputki wazna rzecz!!!  >;C

 10. Tomekk

  [UB] Tomekk

  1. Nick na serwerze ts3: Tomekk 2. Powód otrzymania bana: You are banned permanently. Reason: "Łamanie Regulaminu i ignorowanie polecen ~Dzik" 3. Screen z informacją o otrzymaniu bana: 4. Nick osoby banującej: Dzik 5. Dlaczego miałbyś/miałabyś dostać unbana? Dobry wieczór. Na wstępnie chciałbym przeprosić za swoje niestosowne zachowanie, które miało miejsce dwa tygodnie temu. W szczególności kieruję to do Ciebie, Dziki Dzikusku. Wiem, że postąpiłem źle i napisałem parę niepotrzebnych słów, ale byłem sfrustrowany całą sytuacją z moją blokadą i działałem pod wpływem emocji. Myślę, że zasługuję na kolejną szansę zważywszy na moją aktywność oraz długi staż na waszym serwerze teamspeak3. Błędy chodzą po ludziach, a ja jestem jeszcze młody i głupi, więc popełniam ich wiele. Bardzo zależy mi na zniesieniu owej kary ze względu na to, że przez brak dostępu do waszego serwera zaczynam tracić kontakt z super znajomymi :(. Sam po prostu zostanę przy korzystaniu z teamspeaka w celu rozmów, niżeli szukaniu problemów z administracją. To byłoby na tyle, liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej prośby. Pozdrawiam oraz życzę miłego wieczoru lub dnia.
 11. Trzy pytania, trzy odpowiedzi. 1. Tak, oczekuję zrozumienia jak i zniesienia mojej kary lub jej skrócenia. W moim wątku słowo "Dzik" znalazło się już dwa razy, więc w celu uniknięcia zbyt wielu powtórzeń użyłem tzw. synonimów. (Synonim - to pojedyńczy wyraz lub dłuższe określenie (fraza), równoważne znaczeniowo innemu na tyle zbliżone do pierwotnych sformułowań, iż można nim zastąpić to drugie w odpowiednim kontekście.) 2. Nie mam nic do Pani, ale badania oczu chyba nie były po drodze. Proszę się przyjrzeć dokładnie mojej rozmowie z Dzikiem i zwrócić uwagę na moją nazwe gdy spytałem o punkt taryfikatora, a później gdy grzecznie napisałem, że już nie będę. Nie dostałem polecenia, które wskazywałoby na to, że powinienem usunąć "iks de". W takim razie kto tutaj źle postąpił? (Tutaj z logów "<23:25:59> "tome iks de (spie)" jest teraz znany jako "tome iks dee (spie)") 3. Faktycznie jest wiele możliwości zapisania "xd", ale żadna z nich nie jest uznana za poprawną, więc mogę używać każdej z nich. Jak wszystkim wiadomo przypadki się zdarzają (pozdrawiam osoby urodzone we wrześniu), a oszukać nikogo nie chciałem.
 12. Tomekk

  [UB] Tomekk

  1. Nick na serwerze ts3: Tomekk (podczas otrzymywania kary "tome iks dee (spie)) 2. Powód otrzymania bana: Łamanie Regulaminu i ignorowanie polecen ~Dzik 3. Screen z informacją o otrzymaniu bana: 4. Nick osoby banującej: Dzik 5. Dlaczego miałbyś/miałabyś dostać unbana? Na wstępie chciałbym odnieść się do samej rozmowy z wyżej wymienionym ssakiem, mianowicie wykonałem Twoje polecenie ([url=https://pastebin.com/raw/2mKvrpN6]patrz tutaj[/url]). Jak widać zmieniłem swoją nazwę użytkownika, gdy o to poprosił, więc gdzie tutaj ignorowanie poleceń, hm? Następną rzeczą jest to, że fraza "iks de" jest bardzo popularna w dzisiejszych czasach i wasz administrator nie ma zastrzeżonego prawa do niej, więc nie widzę nic złego w posiadaniu jej również i w mojej nazwie. Moim zdaniem przedstawiciel z rodziny świniowatych szukał problemu na siłę, śmiem twierdzić, że podszedł do sprawy bardzo źle i zamiast wytłumaczyć mi dokładnie w czym jest problem - po prostu mnie zbanował. Dodam jeszcze, że sam Pan "iks de" nie zwrócił mi uwagi. Pozdrawiam, życzę miłego wieczoru.
×
×
 • Utwórz nowe...