Skocz do zawartości

Ryuk

Użytkownik
 • Zawartość

  680
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  29

Ryuk wygrał w ostatnim dniu 9 Maj 2018

Ryuk ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

359 Pomocny

O Ryuk

 • Ranga
  Maniak

Ostatnio na profilu byli

5804 wyświetleń profilu
 1. Nazwa nowej rangi: Mahjong Dlaczego mielibyśmy ją dodać?: Idealnie pasuje do kategorii ◦ Rangi gier ◦ Ikonka dla rangi: Nazwa nowej rangi: Marzyciel/Marzycielka Dlaczego mielibyśmy ją dodać?: Niektórzy marzą na jawie, a Daruma, upamiętniona na ikonie rangi, jest symbolem marzeń. Figurkę nabywa się z zupełnie białymi oczami. Po pomyśleniu życzenia zamalowuje się jedno oko, a kiedy życzenie się spełnia zamalowuje się drugie oko do pary. Ikonka dla rangi: Nazwa nowej rangi: Smakosz Dlaczego mielibyśmy ją dodać?: Dla ludzi, którzy zawsze zajadają się tym, co jest wyszukane lub mało popularne w danym rejonie, np. Miso lub Omakase. Również pasuje dla tych, którzy po prostu kochają zupki chińskie. Ikonka dla rangi: Propozycja dotycząca zmiany ikon dla rang: Panda Ikona dla rangi: Bambus Ikona dla rangi:
 2. 1. Nick na TS3: Ryūk 2. Wiek: 19 3. Doświadczenie: Pewnego dnia należał do mnie własny, anglojęzyczny serwer, na którym wszyscy w szczęściu i spokoju komunikowali się podczas gry w cs'a. Później, jako moderatorka CG, spędzałam większość czasu na ts.skyblock.pl. Tak zostało już do dziś. Podstawową znajomość klienta TeamSpeak 3 posiadam. 4. Jak długo korzystasz z naszego TSa?: Niecały rok. 6 sierpnia składałam podanie na CG, więc od tego czasu korzystam z owego teamspeak'a. Zdążyłam poznać parę osób z ekipy, co jeszcze bardziej zachęciło mnie do napisania podania. 5. Dlaczego chcesz moderować akurat nasz serwer?: Posiadam bardzoooo dużo wolnego czasu, a do tego większość spędzam na ów serwerze. Chciałabym tracić czas na bardziej pożyteczne rzeczy, jak na przykład bycie w administracji. Dlatego uważam tę decyzję za dobrze przemyślaną. 6. Opisz siebie: Większość osób zwraca się do mnie Trumna, bądź Ryuk. Słucham Black / Death metalu. Zwykle noszę czerń, jak i wszystko wokół siebie staram się trzymać w czerni. Uwielbiam rysowanie metodą dotwork, dokumenty True Crime oraz Horrory. Mroczne zainteresowania kontrastują z moją zwykle przyjazną osobowością. Lubię rozmawiać oraz pomagać młodszym osobom. Nigdy nie mam problemu z udostępnianiem swojego czasu obcym ludziom. Ciężko się na mnie zawieść. Zwykle szybko uczę się na własnych błędach (gdy już do nich dojdzie).
 3. Ryuk

  Skarga'38 Ryuk

  1. Nick w grze: Ryvk 2. Nick oskarżonego/oskarżonych: hxsjfbdshcvud | Rozj*banyJezPL 3. Powód oskarżenia gracza/graczy: Cheaty | Nieprzyzwoity nick 4. Serwer (np. Blitz/hns ): - 5. Przybliżona data: 27 VI 6. Dowody: -
 4. Ryuk

  [uB] Pokelin17

  Być może miałeś słaby Internet, przez co wydawało się, jakbyś posiadał killaurę. Zgłoś się do nas na teamspeaku (ts.cubegame.pl, kanał pomocy CubeGame), w celu rozwiązania sprawy. Zamykam.
 5. Gracz PrawilnyLucznik został ukarany. Dziękujemy za zgłoszenie i życzymy miłej gry. Zamykam.
 6. Gracz Azornes został ukarany. Dziękujemy za zgłoszenie i życzymy miłej gry. Zamykam.
×
×
 • Utwórz nowe...