Jump to content

KazuyukiHitoshi

Użytkownik
 • Posts

  253
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13

KazuyukiHitoshi last won the day on October 29 2020

KazuyukiHitoshi had the most liked content!

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w grze
  KazuyukiHitoshi

Kontakt

 • Strona WWW
  https://myanimelist.net/profile/KazuyukiHitoshi

Recent Profile Visitors

13,669 profile views

KazuyukiHitoshi's Achievements

Experienced

Experienced (11/14)

 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In
 • Very Popular Rare
 • Reacting Well Rare

Recent Badges

373

Reputation

 1. hej, zyjesz tam

 2. zrób mi louda

  1. Pykko

   Pykko

   sory nie moge gadac ide do śpiulkolotu 

  2. KazuyukiHitoshi

   KazuyukiHitoshi

   zrobi mi ktoś w końcu louda?

  3. Pykko

   Pykko

   nie ma takiej opcji 

 3. Fajna opcja ale moim zdaniem to nawet może zwiększyć ilość multikont. Na 100% znajdzie się jakiś Maciek27, który o 3 w nocy odpali VPNa, odpali z 5 minecraftów i będzie sobie tylko klikał po dirta. Takie klikanie jest łatwiejsze niż skopywanie wysp i jak napisałem - przy dobrym komputerze można to bez problemu robić na kilka Minecraftów
 4. Witam serdecznie :PepeHappy:

  1. shorivo

   shorivo

   :MonkaWae: Witam 

    

  2. vBlacku

   vBlacku

   siema siema o tej porze każdy wypić może B)

  3. Derpeusz
 5. [ + ] Podanie: może nie jest ono najdłuższe na świecie ale zawarłeś w nim najważniejsze informacje o sobie, dodatkowo jest po prostu przyjemne do czytania. Wyspa: nie mam co tutaj oceniać, wyspa jedna z najlepszych na serwerze i jest ona najbardziej rozbudowana Aktywność na serwerze: 226 godzin spędzonych na serwerze mówi samo za siebie, jesteś aktywnym graczem, widać Cie na czacie Aktywność na TS/discord/forum: Wszędzie bardzo długi staż jak i dobra aktywność Twoim największym i jedynym problemem jest twoja wybuchowość ale znamy się na tyle długo, że wiem że sobie z tym bez większego problemu poradzisz. Na tak.
 6. Zgadzam się w stu procentach z wypowiedzią Tulipana. Mimo, że pokazałeś się na tsie i coś tam pogadałeś to wiele się nie polepszyło, dalej jestem na nie.
 7. Podtrzymuje decyzje z poprzedniego podania. Nie zauważyłem żadnej poprawy jeśli chodzi o aktywność, dodatkowo podanie wizualnie jest dużo gorsze od poprzedniego. Nie.
 8. [ + ] / [ - ] Wyspa: jest przyzwoicie rozbudowana ale nie jestem w stanie powiedzieć ile było twojego wkładu w rozwój wyspy, gdyż nie jesteś na niej sam [ - ] Aktywność na serwerze: niby byłeś 11 godzin online ale nie widziałem Cie ani razu na czacie Podanie: zawarłeś z nim mało informacji, połowa mówi tylko i wyłącznie o twoim stażu na innych serwerach, dodatkowo nie postarałeś się na estetyką Akywność na TS/discord/forum: nie widziałem ani razu na tsie i discordzie, konto na forum wyłącznie dla podania Jestem na nie.
 9. [ + ] Aktywność na serwerze: coś tam pograłeś, kojarzę cię z czatu więc w sumie nie mam do czego się przyczepić [ - ] Podanie: tak jak koledzy wyżej napisali, to ma być twoja wizytówka. Ty zawarłeś w nim jedno zdanie i zapewne nie spędziłeś nad nim więcej niż 3 minuty Wyspa: Nie wiem czy miałeś poprzednią wyspe lub miałeś ją z kimś ale obecnie twoja wyspa to dalej wyspa początkowa Aktywność na TS/discord: Nie widziałem ani razu, nie rozmawiałem ani razu Aktywność na forum: Konto na forum tylko dla podania Jestem na nie, aktywność na serwerze to nie wszystko.
 10. [ +] Wyspa: bardzo fajnie rozbudowana, widać, że trochę czasu wraz z kolegami poświęciłeś na nią [ + ] / [ - ] Aktywność na serwerze: plusik za ilość godzin spędzonych na serwerze, mimo to nie za często zauważam Cie na czacie więc fajnie będzie jak będziesz się troszkę więcej udzielał Forum: Plusik za to, że konto założone ponad rok temu, minusik za zerową aktywność na forum [ - ] Aktywność na TS: jedyną rozmowę jaką odbyliśmy to tylko wtedy, gdy potrzebowałeś pomocy Podanie: skopiowane, mało co zmienione Jestem na nie
 11. [ - ] Podanie: jest po prostu mierne, zawiera zaledwie kilka zdań z których można dowiedzieć się o tobie podstawowych informacji, dodatkowo ani trochę nie postarałeś się nad jego wyglądem Wyspa: nie ma co oceniać, wyspa początkowa, zero twojej pracy w wyspe Aktywność na serwerze: znikoma, nie masz przegranych na serwerze nawet 90 minut Aktywność na TS i forum: Konto założone na forum tylko dla podania, na tsie nie widziałem ani razu Stanowcze nie.
 12. [ + ] / [ - ] Podanie: jest krótkie, treściwe coś tam można się o tobie dowiedzieć ale nie powala ono na kolana Wyspa: ciężko ocenić mi wyspę gdyż nie jesteś na niej sam, to prawda, że jest ona nawet fajnie rozbudowana ale nie wiem ile w niej jest twojego wkładu [ - ] Aktywność na serwerze: mam wrażenie, że widziałem Cie tylko raz na serwerze, dodatkowo twój czas grania nie przekracza 90 minut TS i forum: Konto na forum złożone w dniu podania, na tsie nie mieliśmy okazji porozmawiać, nawet Cie nie widziałem na naszym tsie ani razu Jestem na nie.
 13. [ + ] / [ - ] Podanie: jest krótkie, można je szybko przeczytać i trochę się dowiedzieć więc jest w porządku Wyspa: Nie wygląda ona źle ale też szału nie ma, widać, że trochę pograłeś Aktywność na serwerze: W sumię kojarzę Cię z serwera ale masz zaledwie 5 godzin online, uważam, że nie jest jakoś długo przez ponad 3 dni edycji [ - ] Aktywność na forum i TS: znikoma, konto na forum założone na forum w dniu złożenia podania, dodatkowo nie widziałem Cie ani razu na TSie Pograj trochę więcej na serwerze, udzielaj się na czacie, przyjdź pogadać na TSa i będzie lepiej. Na dzień dzisiejszy jestem na nie.
×
×
 • Create New...