Jump to content

KazuyukiHitoshi

Użytkownik
 • Posts

  253
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13

KazuyukiHitoshi last won the day on October 29 2020

KazuyukiHitoshi had the most liked content!

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w grze
  KazuyukiHitoshi

Kontakt

 • Strona WWW
  https://myanimelist.net/profile/KazuyukiHitoshi

Recent Profile Visitors

13,716 profile views

KazuyukiHitoshi's Achievements

Experienced

Experienced (11/14)

 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In
 • Very Popular Rare
 • Reacting Well Rare

Recent Badges

373

Reputation

 1. zrób mi louda

  1. Pykko

   Pykko

   sory nie moge gadac ide do śpiulkolotu 

  2. KazuyukiHitoshi

   KazuyukiHitoshi

   zrobi mi ktoś w końcu louda?

  3. Pykko

   Pykko

   nie ma takiej opcji 

 2. Fajna opcja ale moim zdaniem to nawet może zwiększyć ilość multikont. Na 100% znajdzie się jakiś Maciek27, który o 3 w nocy odpali VPNa, odpali z 5 minecraftów i będzie sobie tylko klikał po dirta. Takie klikanie jest łatwiejsze niż skopywanie wysp i jak napisałem - przy dobrym komputerze można to bez problemu robić na kilka Minecraftów
 3. Witam serdecznie :PepeHappy:

  1. shorivo

   shorivo

   :MonkaWae: Witam 

    

  2. vBlacku

   vBlacku

   siema siema o tej porze każdy wypić może B)

  3. Derpeusz
 4. [ + ] Podanie: może nie jest ono najdłuższe na świecie ale zawarłeś w nim najważniejsze informacje o sobie, dodatkowo jest po prostu przyjemne do czytania. Wyspa: nie mam co tutaj oceniać, wyspa jedna z najlepszych na serwerze i jest ona najbardziej rozbudowana Aktywność na serwerze: 226 godzin spędzonych na serwerze mówi samo za siebie, jesteś aktywnym graczem, widać Cie na czacie Aktywność na TS/discord/forum: Wszędzie bardzo długi staż jak i dobra aktywność Twoim największym i jedynym problemem jest twoja wybuchowość ale znamy się na tyle długo, że wiem że sobie z tym bez większego problemu poradzisz. Na tak.
 5. Zgadzam się w stu procentach z wypowiedzią Tulipana. Mimo, że pokazałeś się na tsie i coś tam pogadałeś to wiele się nie polepszyło, dalej jestem na nie.
 6. Podtrzymuje decyzje z poprzedniego podania. Nie zauważyłem żadnej poprawy jeśli chodzi o aktywność, dodatkowo podanie wizualnie jest dużo gorsze od poprzedniego. Nie.
 7. [ + ] / [ - ] Wyspa: jest przyzwoicie rozbudowana ale nie jestem w stanie powiedzieć ile było twojego wkładu w rozwój wyspy, gdyż nie jesteś na niej sam [ - ] Aktywność na serwerze: niby byłeś 11 godzin online ale nie widziałem Cie ani razu na czacie Podanie: zawarłeś z nim mało informacji, połowa mówi tylko i wyłącznie o twoim stażu na innych serwerach, dodatkowo nie postarałeś się na estetyką Akywność na TS/discord/forum: nie widziałem ani razu na tsie i discordzie, konto na forum wyłącznie dla podania Jestem na nie.
 8. [ + ] Aktywność na serwerze: coś tam pograłeś, kojarzę cię z czatu więc w sumie nie mam do czego się przyczepić [ - ] Podanie: tak jak koledzy wyżej napisali, to ma być twoja wizytówka. Ty zawarłeś w nim jedno zdanie i zapewne nie spędziłeś nad nim więcej niż 3 minuty Wyspa: Nie wiem czy miałeś poprzednią wyspe lub miałeś ją z kimś ale obecnie twoja wyspa to dalej wyspa początkowa Aktywność na TS/discord: Nie widziałem ani razu, nie rozmawiałem ani razu Aktywność na forum: Konto na forum tylko dla podania Jestem na nie, aktywność na serwerze to nie wszystko.
 9. [ +] Wyspa: bardzo fajnie rozbudowana, widać, że trochę czasu wraz z kolegami poświęciłeś na nią [ + ] / [ - ] Aktywność na serwerze: plusik za ilość godzin spędzonych na serwerze, mimo to nie za często zauważam Cie na czacie więc fajnie będzie jak będziesz się troszkę więcej udzielał Forum: Plusik za to, że konto założone ponad rok temu, minusik za zerową aktywność na forum [ - ] Aktywność na TS: jedyną rozmowę jaką odbyliśmy to tylko wtedy, gdy potrzebowałeś pomocy Podanie: skopiowane, mało co zmienione Jestem na nie
 10. [ - ] Podanie: jest po prostu mierne, zawiera zaledwie kilka zdań z których można dowiedzieć się o tobie podstawowych informacji, dodatkowo ani trochę nie postarałeś się nad jego wyglądem Wyspa: nie ma co oceniać, wyspa początkowa, zero twojej pracy w wyspe Aktywność na serwerze: znikoma, nie masz przegranych na serwerze nawet 90 minut Aktywność na TS i forum: Konto założone na forum tylko dla podania, na tsie nie widziałem ani razu Stanowcze nie.
 11. [ + ] / [ - ] Podanie: jest krótkie, treściwe coś tam można się o tobie dowiedzieć ale nie powala ono na kolana Wyspa: ciężko ocenić mi wyspę gdyż nie jesteś na niej sam, to prawda, że jest ona nawet fajnie rozbudowana ale nie wiem ile w niej jest twojego wkładu [ - ] Aktywność na serwerze: mam wrażenie, że widziałem Cie tylko raz na serwerze, dodatkowo twój czas grania nie przekracza 90 minut TS i forum: Konto na forum złożone w dniu podania, na tsie nie mieliśmy okazji porozmawiać, nawet Cie nie widziałem na naszym tsie ani razu Jestem na nie.
 12. [ + ] / [ - ] Podanie: jest krótkie, można je szybko przeczytać i trochę się dowiedzieć więc jest w porządku Wyspa: Nie wygląda ona źle ale też szału nie ma, widać, że trochę pograłeś Aktywność na serwerze: W sumię kojarzę Cię z serwera ale masz zaledwie 5 godzin online, uważam, że nie jest jakoś długo przez ponad 3 dni edycji [ - ] Aktywność na forum i TS: znikoma, konto na forum założone na forum w dniu złożenia podania, dodatkowo nie widziałem Cie ani razu na TSie Pograj trochę więcej na serwerze, udzielaj się na czacie, przyjdź pogadać na TSa i będzie lepiej. Na dzień dzisiejszy jestem na nie.
×
×
 • Create New...