Skocz do zawartości

Jvlia

Użytkownik
 • Zawartość

  226
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  18

Wszystko napisane przez Jvlia

 1. Jak moi poprzednicy, również nie jestem do Ciebie przekonana. Twoja historia była bardzo obszerna i nieciekawa. Bardzo często zachowywałeś się nieodpowiednio, owszem może się zmieniłeś, jednak zachowanie które prezentowałeś, nadal jest widocznie na naszym discordzie, gdy usilnie próbujesz zaimponować innym osobom co działa na Twoją niekorzyść. Co więcej, jeszcze jakiś czas temu, gdy Twoi koledzy nie zostali wpisani na listę osób zbanowanych, Ty naśmiewałeś się z Administracji czy ignorowałeś jej prośby a teraz chcesz do nas dołączyć? Przepraszam ale nie wyobrażam sobie, aby ktoś kto na poprzedniej edycji był jednym, z najczęściej karanych graczy mógł mieć szanse dołączenia. Jeżeli przemyślisz sobie swoje zachowanie, staniesz się dojrzalszy i zastanowisz się, co robisz nieprawidłowo, aby "łatka", którą obecnie posiadasz Ciebie nie dotyczyła - ocena negatywna.
 2. Generalnie to nie mam żadnych zastrzeżeń. Podanie spoko, byłeś w Administracji - wiedzę posiadasz. Brakuje mi jedynie aktywności na TeamSpeak'u. Jeżeli przyjdziesz pogadać, ocena ulegnie zmianie. Ocena neutralna.
 3. Pozwól, że nie będę się zbytnio rozwodzić nad Twoją karykaturą. Miałam okazję z Tobą współpracować, nie wspominam tego okresu zbyt dobrze, zapewne nie tylko ja. Nie prezentowałeś się właściwie, co poskutkowało degradacją. Ocena negatywna.
 4. Nie mam do czego się przyczepić. Podanie ładne, aktywność była równie zadowalająca. Byłeś w Moderacji, owszem, gdzieś tam Ci nie poszło w pewnym momencie, natomiast z tego co wiem, byłeś dobrym członkiem Administracji. Tak jak Dominika wspomniała, brakuje mi tylko aktywności na TeamSpeak'u. Jeżeli przyjdziesz pogadać, ocena ulegnie zmianie - ocena neutralna. Aktualizacja z dnia 26.05 Po rozmowie ocena pozytywna.
 5. Podanie nie zachwyca, coś tam o sobie napisałeś, natomiast niewiele. Byłeś w Administracji, owszem ale nie bez powodu zostałeś zdegradowany. Miałam okazje z Tobą porozmawiać parę miesięcy wcześniej, nie kojarzę aby ta rozmowa została zapamiętana pozytywnie. Nie chciałabym mieć w ekipie osoby, która mogłaby być głównym punktem konfliktów. W dodatku z tego co wiem, miałeś kontakt z osobami, które na naszym serwerze nie są mile widziane. Nie przekonujesz mnie - ocena negatywna.
 6. Nie mam większych zastrzeżeń. Podanie ładne, aktywność była bardzo dobra, wiedzę podstawową posiadasz, z tego co zdążyłam zauważyć na chacie a resztę doświadczenia idzie nabyć na randze Helpera. Integruj się trochę więcej i opanuj ten stres, on do niczego dobrego nie prowadzi. Ocena neutralna. Aktualizacja z dnia 08.05 Widzę ogromną poprawę w Twoim zachowaniu, stres opanowany, bardzo ładnie - ocena pozytywna, powodzenia.
 7. Podanie jest bardzo ładne. I to chyba tyle, jeżeli chodzi o pozytywne rzeczy. Jak już moim poprzednicy wspomnieli, współpraca z Tobą nie należała do najprzyjemniejszych. Owszem, zgodzę się z tym. Często popełniałeś rażące błędy, rozumiem, że każdy gdzieś je popełnia ale u Ciebie to pomyłki nagminne, mimo że byłeś upominany przez nas lub innych graczy. Twoje ciągłe dopytywanie, że tak powiem "osaczanie" wręcz członków Administracji jest po prostu męczące. Uważam, że osoby będące w Moderacji powinny same podejmować decyzję a nie na każdym kroku być sprawdzane. Argumentowanie tym, że byłeś kiedyś w Administracji nie świadczy pozytywnie o Tobie, wręcz przeciwnie. Gdy mieliśmy okazję razem przebywać na serwerze, wielokrotnie musiałam Cię upominać abyś reagował na chat i nie odchodził od komputera gdy jesteś na serwerze. A i zapomniałabym, Twoje kłótnie z graczami na chacie pokazują tylko jak niedojrzałą osobą jesteś na tą rangę. Do tego kilkukrotnie zdarzyło Ci się wyjść po prostu bez słowa z TeamSpeak'a, czy to przy reszcie ekipy czy przy mnie. Ja naprawdę chciałam Ci dać szansę, próbowałam znaleźć plusy po ostatniej degradacji, no cóż... Ocena negatywna.
 8. Podanie najważniejsze informacje zawiera, idzie się czegoś dowiedzieć na Twój temat. Miałam okazję rozmawiać z Tobą kilka razy, wydajesz się być bardzo sympatyczną osobą. Na poprzedniej edycji byłeś aktywny, nie zauważyłam abyś był jakoś szczególnie karany czy wdawał się w kłótnie z graczami. Dostałeś się na beta testy, co działa na Twoją korzyść. Chcę zobaczyć Twoje zaangażowanie tam. Jestem ciekawa tylko jak radzisz sobie ze stresem... W obecnej chwili nie mam zastrzeżeń co do Twojej karykatury, aczkolwiek chciałabym sprawdzić pewne rzeczy gdy edycja już będzie. Ocena neutralna.
 9. Podanie w miarę, nick nieznajomy. Dostałeś się na beta testy, wykaż się aktywnością tam. Na TeamSpeak'u Cię nie widziałam. Jeżeli faktycznie zależy Ci na dołączeniu do Administracji, wchodź porozmawiać, abyśmy mogli Cię poznać - ocena neutralna.
 10. Nie znam, nie rozmawiałam - ocena neutralna.
 11. No Yuki, podanie jest przejrzyste, ładne. Po kilku miesiącach rozłąki, postanowiłeś znowu spróbować swoich sił. Znamy się trochę, oboje wiemy co poszło nie tak, mam nadzieję, że wiesz, gdzie popełniłeś błąd i wyciągnąłeś z tego wnioski. Moderatorem byłeś dobrym, dlatego też nie mam wątpliwości co do Twojej wiedzy. Brakuje mi tylko aktywności na TeamSpeak'u. Wchodź do nas częściej, porozmawiaj z osobami z ekipy, które Cię jeszcze nie znają, obecnie ocena neutralna.
 12. Podanie jest ładne i treściwe, można się o Tobie czegoś dowiedzieć. Mimo wszystko, nie kojarzę Twojego nicku z poprzednich edycji. Obecnie nie mam możliwości sprawdzenia Twojej aktywności oraz zaangażowania na serwerze. Wchodź na TeamSpeak'a, daj się poznać, na ten moment ocena neutralna.
×
×
 • Utwórz nowe...