Skocz do zawartości

AlkcilYT

Użytkownik
 • Zawartość

  18
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutralny

O AlkcilYT

 • Ranga
  Nowy

Informacje profilowe

 • Nick w grze
  AlkcilYT

Ostatnio na profilu byli

252 wyświetleń profilu
 1. Dobrze powiedzmy że usuną tego doublejumpa, i wtedy vipy zostaną praktycznie z niczym na bw i vip będzie tylko zbędnym dodatkiem co spowoduje spadek kupna vipów bo nie oszukujmy się ale vipa przeważnie kupują gracze grający w większości w bedwars. Co to spowoduje w dalszym czasie no cóż upadek serwera bo nie będzie się miał z czego utrzymać. Dlatego tak jak już widziałem ktoś tam się wypowiadał: TAK, jeżeli zostanie zastąpione czymś równie ciekawym ZDECYDOWANIE NIE, jeśli ma zostać to tylko usunięte przez co VIP będzie to zbędny dodatek.
 2. Przepraszam że piszę jeszcze raz tutaj ten temat niestety nie mogę pisać do ciebie prywatnej wiadomości. Odniosę się do twoich słów " Nie bez powodu Administratorzy ustalili limit, z powodu spamerów/trollów etc." Dobrze rozumiem że jeśli ktoś notorycznie spami podaniami trolluje i etc. to rzeczywiście taka kara się należy. Teraz odniosę się do mojego przypadku, moje podanie nie było w żadnym wypadku spamem ani trollem. Jedyny problem to słabe statystki i nagły powrót do serwera. Zauważyłem że w niektórych podaniach dawaliście takim graczom czas na poprawę statystyk a czy z nich skorzystali to już inna historia. Ja zostałem potraktowany przez ciebie w pewien sposób z góry, ponieważ miałem bana oczywiście jak widać był on niesłuszny gdyż żadnych niedozwolonych wspomagaczy nigdy nie posiadałem i nie posiadam do tej pory a na cheatach o których pisałeś mi rok temu grałem tylko na serwerach do tego przeznaczonych, są takie serwery ze względu na reklamę nie wymienię tutaj. Wracając nie dostałem żadnego czasu na poprawę statystyk, moje podanie zostało z góry odrzucone, i jeszcze nie mogę pisać podania przez 2 miesiące. Proszę o podanie powodu tej decyzji.
 3. Prośba o skrócenie kary "Nie pisania podania" 1. Nick w grze: AlkcilYT 2. Opis problemu lub treść pytania: Proszę o skrócenie kary nie pisania podania jak widać gram już aktywnie od tamtego czasu moje statystyki również są zadowalające dlatego proszę o szansę. 3. Tryb: - 4. Dowody/załączniki: -
 4. Zdecydowanie taka opcja przydałaby się na trybach typu VD i BW gdzie wiadomo że czasami może wywalić z powodu internetu. A i co do BW to musiało by to działać na zasadzie masz łóżko możesz wrócić, ale jak najbardziej jestem na TAK.
 5. AlkcilYT

  Pytanie

  1. Nick w grze: Alkcil 2. Opis problemu lub treść pytania: Kiedy mogę napisać kolejne podanie na kidmoda pytam tu żeby bez sensu nie zaśmiecać właśnie tamtego działu. 3. Tryb: - 4. Dowody/załączniki: -
 6. Podanie 1. Nick w grze: AlkcilYT 2. Wiek: 17 lat prawie 18 (2002 rocznik) 3. Opisz siebie: Nazywam się Kacper mam 17 lat pochodzę z województwa Lubelskiego, moimi zainteresowaniami są informatyka, matematyka. W wolnym czasie lubię grać w gry takie jak minecraft, mta, lubię również czytać książki w wolnych chwilach :). Obecnie uczęszczam do II klasy liceum. W minecrafta gram już około 6 lat od 2014-2015 roku. W tym czasie lubiłem bawić się w tworzenie serwerów bardziej do gry ze znajomymi ale też podejmowałem się tworzenia serwerów publicznych więc jakieś doświadczenia z serwerami mam. Jestem osobą otwartą na współpracę oraz jestem chętny do pomagania graczom, oraz do banowania osób grających nieuczciwie i psujących innym grę. Jestem również osobą sprawiedliwą i pomocną co już wcześniej napisałem. Raczej nie zdarzyło się żeby puściły mi nerwy, zawsze jestem osobą spokojną, to tak na przyszłość bo wiem że niektórzy potrafią być bardzo porywczy. 4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę? Rangę na serwerze chciałbym otrzymać ponieważ chciałbym sprawdzić się w takiej roli, co prawda miałem już jakiś związek z takimi rangami na serwerach konkurencyjnych jednak nie miałem jeszcze owej rangi na tak dużym serwerze jak wasz. Drugim powodem może być chęć do gry i brak zajęcia, więc traktuję to jak swoistego rodzaju obowiązek i zajęcie, coś co mógłbym robić jednocześnie niosąc pomoc innym. Z komendami styczność miałem również, poprzez tworzenie własnych serwerów. Więc ogólnie mówiąc chciałbym sprawdzić się na takiej randze na serwerze jak wasz. 4.1 Coś od siebie: .Między czasie dostałem niesłusznego bana od administratora którego nicku tu nie wymienię po prostu zapomnijmy o tym już zmieniłem dostawcę internetu więc takiej sytuacji już nie będzie. Zdaję sobie sprawę, że muszę poprawić moje statystyki jeżeli nie są one nadal wystarczająco satysfakcjonujące postaram się je dalej poprawiać. Skopiowałem trochę moje poprzednie podanie ale w zainteresowaniach wieku czy nicku i tak nic nowego nie napiszę bo nic w tej kwestii się nie zmieniło. 5. Od kiedy aktywnie grasz na serwerze? Na serwerze gram od 2018 roku (aktywnie od 2019) wcześniej też grałem ale nie miałem konta na forum. 6. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer? W dni robocze typu poniedziałek, wtorek, środa, czwartek - 1-2h piątek- 2-3h sobota i niedziela - 6-7h 7. Discord: tak/nie TeamSpeak3: tak/nie Sprawny mikrofon: tak/nie Mutacja: tak/nie 8. Czy posiadasz konto premium: Tak posiadam konto premium od 2017 roku. Link do mojego profilu w grze: http://cubegame.pl/profil/AlkcilYT /Assassinek. Edytowałem rozmiar OGROMNEJ czcionki
 7. 1. Nick w grze:AlkcilYT 2. Data otrzymania bana: 18.09.19 3. Screenshot z informacją o banie:https://imgur.com/a/9mLQ2X5 4. Sytuacja oraz powód otrzymania bana: rzekome "multikonta" 5. Dlaczego miałbyś zostać odbanowany?: Z tego co mi wiadomo multikonta na serwerze są dozwolone , zakazane są jedynie w przypadku omijania bana ja na żadnym takowego nie posiadałem gdyż posiadam 2 konta w tym jedno stare o niku Akcil i to na którym mam bana za rzekome "multikonta". Powinienem zostać odbanowany ponieważ nie jestem właścicielem tego konta i ja gram tylko na Premium nie mam nawet non Premium launchera od 2017 roku. Dodatkowo: Nie dopuściłem się żadnego omijania bana tylko tak powiedziałem ale bardzo tego żałuję i przepraszam za te słowa. Ciągle cierpliwie czekam na sprawiedliwość.
 8. 1. Nick w grze: AlkcilYT 2. Opis problemu lub treść pytania: No więc nie chcę pisać apelacji o UB o i tak zaraz zostanie zamknęta więc napiszę to tu. Jak już mówiłem nie jest to moja wina że kilka osób ma to samo ip co ja na kilku serwerach miałem taką sytuację. Jedyne co to mogę zaproponować w jakiś sposób przerejestrowanie mojego konta na ip z telefonu bo innego sposóbu nie widzę. 3. Tryb: Wszystkie 4. Dowody/załączniki: Co wam trzeba piszcie pod spodem udzielę chętnie odpowiedzi.
 9. 1. Nick w grze:AlkcilYT 2. Data otrzymania bana: 18.09.19 3. Screenshot z informacją o banie:https://imgur.com/a/9mLQ2X5 4. Sytuacja oraz powód otrzymania bana: rzekome "multikonta" 5. Dlaczego miałbyś zostać odbanowany?: Z tego co mi wiadomo multikonta na serwerze są dozwolone , zakazane są jedynie w przypadku omijania bana ja na żadnym takowego nie posiadałem gdyż posiadam 2 konta w tym jedno stare o niku Akcil i to na którym mam bana za rzekome "multikonta". Powinienem zostać odbanowany ponieważ nadany jest tylko za "złość" do mojej osoby.
 10. Podanie 1. Nick w grze: AlkcilYT 2. Wiek: 17 lat (2002 rocznik) 3. Opisz siebie: Nazywam się Kacper mam 17 lat pochodzę z województwa Lubelskiego, moimi zainteresowaniami są informatyka, matematyka. W wolnym czasie lubię grać w gry takie jak minecraft, mta, lubię również czytać książki w wolnych chwilach :). Obecnie będę zaczynać II klasę liceum. W minecrafta gram już około 6 lat od 2014-2015 roku. W tym czasie lubiłem bawić się w tworzenie serwerów bardziej do gry ze znajomymi ale też podejmowałem się tworzenia serwerów publicznych więc jakieś doświadczenia z serwerami mam. Jestem osobą otwartą na współpracę oraz jestem chętny do pomagania graczom, oraz do banowania osób grających nieuczciwie i psujących innym grę. Jestem również osobą sprawiedliwą i pomocną co już wcześniej napisałem. Raczej nie zdarzyło się żeby puściły mi nerwy, zawsze jestem osobą spokojną, to tak na przyszłość bo wiem że niektórzy potrafią być bardzo porywczy. 4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę? Rangę na serwerze chciałbym otrzymać ponieważ chciałbym sprawdzić się w takiej roli, co prawda miałem już jakiś związek z takimi rangami na serwerach konkurencyjnych jednak nie miałem jeszcze owej rangi na tak dużym serwerze jak wasz. Drugim powodem może być chęć do gry i brak zajęcia, więc traktuję to jak swoistego rodzaju obowiązek i zajęcie, coś co mógłbym robić jednocześnie niosąc pomoc innym. Z komendami styczność miałem również, poprzez tworzenie własnych serwerów. Więc ogólnie mówiąc chciałbym sprawdzić się na takiej randze na serwerze jak wasz. Zawsze warto próbować nawet i 3,4 razy nawet jak się nie udaje ponieważ zawsze w końcu może się udać. Te wnioski wysunąłem po ostatnich 2 podaniach które zostały odrzucone z powodu, że moja aktywność nie zadowala, ja to rozumiem, jednakże robię duże postępy z dnia na dzień na serwerze spędzam naprawdę sporo czasu, a przynajmniej wystarczająco żeby już zapoznać się z serwerem i jego niepowtarzalną atmosferą. Muszę wam szczerze przyznać rację, że jednak trzeba trochę pograć na serwerze, by móc kandydować na taką rangę, gdyż właśnie to wyróżnia każdy serwer, że jest on unikatowy, i nie można postępować w sposób schematyczny. Przepraszam że tak się tu rozpisałem, niestety brak tutaj pola: Coś od siebie , dlatego umieszczam to tutaj. 5. Od kiedy aktywnie grasz na serwerze? Na serwerze gram od 2018 roku (aktywnie od 2019) wcześniej też grałem ale nie miałem konta na forum. 6. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer? W dni robocze typu poniedziałek, wtorek, środa, czwartek - 1-2h piątek- 2-3h sobota i niedziela - 6-7h 7. Discord: tak/nie TeamSpeak3: tak/nie Sprawny mikrofon: tak/nie Mutacja: tak/nie 8. Czy posiadasz konto premium: Tak posiadam konto premium od 2017 roku. Coś dla was czytających te oto podanie: Nie jest to kopia 1:1 poprzedniego podania więc proszę przeczytać szczególnie punkt 4 bo tam jeszcze troszkę dodałem mojej twórczości, a od siebie mogę dodać tylko tyle iż mam nadzieję że szczerze rozważą państwo to podanie rozpatrzą i je ocenią pozytywnie lub negatywnie, jednak ja wyznaję taką zasadę, że nigdy nie należy się poddawać więc nawet jak państwu nie spodoba się to podanie to i tak spróbuję za jakiś czas ponownie. Miłego dnia lub nocy państwu życzę zależy kiedy to państwo czytacie. Żeby państwu ułatwić dam nawet link do mojego profilu w grze: http://cubegame.pl/profil/AlkcilYT
 11. Podanie 1. Nick w grze: AlkcilYT 2. Wiek: 17 lat (2002 rocznik) 3. Opisz siebie: Nazywam się Kacper mam 17 lat pochodzę z województwa Lubelskiego, moimi zainteresowaniami są informatyka, matematyka. W wolnym czasie lubię grać w gry takie jak minecraft, mta, lubię również czytać książki w wolnych chwilach :). Obecnie będę zaczynać II klasę liceum. W minecrafta gram już około 6 lat od 2014-2015 roku. W tym czasie lubiłem bawić się w tworzenie serwerów bardziej do gry ze znajomymi ale też podejmowałem się tworzenia serwerów publicznych więc jakieś doświadczenia z serwerami mam. Jestem osobą otwartą na współpracę oraz jestem chętny do pomagania graczom, oraz do banowania osób grających nieuczciwie i psujących innym grę. Jestem również osobą sprawiedliwą i pomocną co już wcześniej napisałem. 4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę? Rangę na serwerze chciałbym otrzymać ponieważ chciałbym sprawdzić się w takiej roli, co prawda miałem już jakiś związek z takimi rangami na serwerach konkurencyjnych jednak nie miałem jeszcze owej rangi na tak dużym serwerze jak wasz. Drugim powodem może być chęć do gry i brak zajęcia, więc traktuję to jak swoistego rodzaju obowiązek i zajęcie, coś co mógłbym robić jednocześnie niosąc pomoc innym. Z komendami styczność miałem również, poprzez tworzenie własnych serwerów. Więc ogólnie mówiąc chciałbym sprawdzić się na takiej randze na serwerze jak wasz. 5. Od kiedy aktywnie grasz na serwerze? Na serwerze gram od 2018 roku (aktywnie) wcześniej też grałem ale nie miałem konta na forum. 6. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer? W dni robocze typu poniedziałek, wtorek, środa, czwartek - 1-2h piątek- 2-3h sobota i niedziela - 6-7h 7. Discord: tak/nie TeamSpeak3: tak/nie Sprawny mikrofon: tak/nie Mutacja: tak/nie 8. Czy posiadasz konto premium: Tak posiadam konto premium od 2017 roku. Dziękuje za przeczytanie mojego podania, i pozostaje mi liczyć na pozytywne jego rozpatrzenie. Dodam iż znacznie poprawiłem aktywność na serwerze i posiadam nawet rangę VIP na serwerze.
 12. AlkcilYT

  [uB] AlkcilYT

  1. Nick z gry: AlkcilYT 2. Data otrzymania bana: Luty lub marzec, Data zobaczenia: 25.03.2018 3. Screenshot z informacją o banie: https://zapodaj.net/90d5d715cf8b3.png.html 4. Sytuacja oraz powód otrzymania bana: Reklama Serwera MC [Dragomir11] 5. Dlaczego miałbyś dostać UB?:Jak się dowiedziałem jest to perm na ip, gdyż moje ip posiada wiele osób to często miewam takie problemy że mam od razu bana na starcie. Jak ktoś nie wie o co chodzi w punkcie nr. 5 :
 13. 1. Nick z gry: AlkcilYT 2. Data otrzymania bana: Luty lub marzec, Data zobaczenia: 25.03.2018 3. Screenshot z informacją o banie: https://zapodaj.net/90d5d715cf8b3.png.html 4. Sytuacja oraz powód otrzymania bana: Reklama Serwera MC [Dragomir11] 5. Dlaczego miałbyś dostać UB?:Chciałem zagrać na waszym serwerze po roku przerwy a tu takie coś jestem kompletnie zaskoczony jak nie dostanę UB to jest chociaż możliwość kupienia?
×
×
 • Utwórz nowe...