Skocz do zawartości

Wilczeek

Administrator SkyBlock
 • Zawartość

  67
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  5

Wilczeek wygrał w ostatnim dniu 5 Styczeń

Wilczeek ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

118 W porządku

10 obserwujących

O Wilczeek

 • Ranga
  Użytkownik II
 • Urodziny 12/03/2001

Informacje profilowe

 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  Wielkopolskie, Kalisz
 • Zainteresowania
  ➫ Informatyka
  ➫ Czytanie książek
  ➫ Gry komputerowe
  ➫ Język Hiszpański
 • Nick w grze
  Wilczeek
 • Gram na
  SkyBlock.pl
  CubeGame.pl
  MCHC.pl

Kontakt

 • Discord
  !ωιℓczєєк ღ#6820
 • Steam
  Wilczeek

Ostatnio na profilu byli

1925 wyświetleń profilu
 1. Brak wzoru to po pierwsze, po drugie właściwie nie wiem, czy to "podanie" miało trafić do działu skyblocka, czy cubegame (bo i w tamtym się pojawiło), niemniej jednak; Nie spełniasz wymagań - Nie pisz podania. (Brak konta premium).
 2. Zgodnie z opiniami administracji Podanie odrzucone.
 3. Jak wspomniał Tulipan, na poprzedniej edycji, zamiast nieść pomoc, którą podobno tak lubisz, byłeś jedną z najczęściej karanych osób, Twoja wulgarność i nieodpowiednie zachowanie zostały zapamiętane. Wierzę, że ludzie umieją się zmienić, jednak jestem z natury osobą nieufną i wolałabym, byś jednak zamiast słowami, pokazał czynami, że rzeczywiście się zmieniłeś. Wiek nie zawsze jest przeszkodą do otrzymania szansy, jednak w Twoim przypadku uważam, że przynajmniej na ten moment nie pokazałeś, że potrafisz zachowywać się dorośle i odpowiedzialnie. Masz świadomość, że Twoje zachowanie było nieodpowiednie, oraz że administracja poznała Cię ze złej strony, mam nadzieję, że na przyszłej edycji zobaczymy dobrą stronę Wolfiego, którą starasz się kształtować, jednak na ten moment nie jestem w stanie wystawić innej oceny, niż negatywna.
 4. Jeszcze na kilka godzin wstecz jedyne, co mogłam o Tobie napisać, to „w sumie Cię nie znam”, sytuacja jednak uległa zmianie, ponieważ mieliśmy okazję porozmawiać. Byłeś w administracji, więc raczej posiadasz odpowiednie umiejętności oraz znajomość komend. Jedyne, co mogę Ci tak naprawdę zarzucić, to kwestia zniknięcia i podania zaraz po powrocie, ale nie da się ukryć, że mimo tego Twój powrót jest dość aktywny. Cóż więcej mogę powiedzieć, poza wystawieniem pozytywnej oceny.
 5. Po tym, co zaprezentowałeś podczas ostatniego pobytu w administracji jestem zdecydowanie PRZECIWNA Twojej kandydaturze.
 6. Jedyne co o Tobie wiem, to, że zniknąłeś po degradzie i pierwsze co zrobiłeś po powrocie, to napisanie podania, co już na starcie źle o Tobie świadczy. Zacznij może od BetaTestów, pokaż zaangażowanie, daj się poznać administracji a dopiero później myśl o pisaniu podania. Obecnie jakoś NIE przekonuje mnie Twoja kandydatura.
 7. "Helper RafiSKY: Carmell Szuka Chłopaka Chętni /msg Carmell_" Byłeś u nas w administracji 10 dni i się nie wykazałeś, o czym świadczy Twoja degradacja. Zapał i chęci niestety to nie wszystko, gdy wspominam Cię, widzę osobę nieumiejącą podjąć samodzielnej decyzji, popełniającą błędy ortograficzne na kanałach pomocy w stylu "pomorze" i wcale nie chodziło tu o województwo no i oczywiście tę osobę od tęczy kolorów przy wiadomościach na chacie, które nigdy nie powinny się pojawić, przykład podałam wyżej. Współpraca z Tobą absolutnie nie należała do najlepszych i dobrze jej też nie wspominam. Jakoś NIE widzę tego ponownie.
 8. Podanie nie jest zbyt obszerne, ale napisałeś w nim to, co najważniejsze, z pewnością widać poprawę patrząc na poprzednie. Dostałeś się na beta testy, na których już na ten moment widzę, że starasz się udzielać, co jest jak najbardziej na plus. Na ts widuję często, nawet przez chwilę udało się nam porozmawiać, kojarzę Cię również z poprzedniej edycji. Na ten moment ocena Neutralna, zobaczymy, co przyniesie czas.
 9. Dostałeś się na BetaTesty, zobaczymy jak z aktywnością na nich, daj się poznać administracji, pokaż swoje zaangażowanie, a wtedy pomyślę nad oceną inną niż NEUTRALNA
 10. Zniknąłeś z serwera na jakieś pół roku i PIERWSZE co zrobiłeś po takim czasie to napisanie podania na helpera? Jak to ktoś mądry powiedział, kto pamięta, ten pamięta, „Jego rezygnacja to jak rzucenie wypowiedzenia szefowi, podczas gdy i tak masz zostać zwolniony, dla szefa i tak będzie to zwolnienie, jedynie w papierach dobrze wygląda”. Zanim napisałeś „rezygnację”, wykazałeś się dziecinnością, brakiem rozsądku, nieumiejętnością zrozumienia słowa NIE, jak i pokazałeś, że nie jesteś osobą godną zaufania. Niby modem najgorszym nie byłeś, choć współpraca z Tobą szczególnie na etapie próby pokazania, że nadajesz się na globala, nie należała absolutnie do najlepszych. Po zdjęciu rang, gdy wchodziłeś na serwer, tym bardziej pokazywałeś swoją dziecinność, jaka to „becz00nia”, bo kampai wyszła z serwera lub też, jakiego to „Moda wciąż masz bez prefixu”, również chwaleniem się, że posiadasz 8,5 mln nielegalnie zdobytych pieniędzy serwerowych. Później zniknąłeś, wyszedłeś też z discorda, z forum, tak, jakby nigdy Cię nie było, nie uczestniczyłeś w życiu serwera. Nie był to pierwszy degrad w Twojej karierze, choć jedyny tak poważny. Osobiście nie widzę takiej osoby w administracji po raz kolejny. Spróbuj na BetaTestach, później zobaczymy, co będzie. Obecnie ocena Neutralna/NIE.
 11. Z podania idzie się czegoś o Tobie dowiedzieć, chciałabym jednak zobaczyć bardziej Twoje zaangażowanie w życie serwera, daj się poznać administracji i pracuj ładnie na beta testach. Na ten moment NEUTRAL.
×
×
 • Utwórz nowe...