Skocz do zawartości

Wilczeek

GlobalModerator SkyBlock
 • Zawartość

  53
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  5

Wilczeek wygrał w ostatnim dniu 5 Styczeń

Wilczeek ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

83 W porządku

7 obserwujących

O Wilczeek

 • Ranga
  Użytkownik I
 • Urodziny 12/03/2001

Informacje profilowe

 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  Wielkopolskie, Kalisz
 • Zainteresowania
  ➫ Informatyka
  ➫ Czytanie książek
  ➫ Gry komputerowe
  ➫ Język Hiszpański
 • Nick w grze
  Wilczeek
 • Gram na
  SkyBlock.pl
  CubeGame.pl

Kontakt

 • Discord
  Wilczeek #6820
 • Steam
  Wilczeek

Ostatnio na profilu byli

1148 wyświetleń profilu
 1. Hej bombelku

 2. Ocena negatywna - nic dodać, nic ująć.
 3. Pozwolę sobie zacytować, bo z tym nie mogę się nie zgodzić. Aczkolwiek, niby opanowałeś stres - nie widzę tego przy większej ilości osób. Sprawiasz wrażenie, jakbyś części osób z administracji się wręcz bał. Z tego, co słyszałam również od kolegów i koleżanek z administracji, którzy mają nieco więcej styczności z Tobą, wciąż więcej milczysz, niż rozmawiasz. Podsumowując Neu/Nie Nie, Nie i jeszcze raz NIE! Nie zauważyłam, byś w jakikolwiek sposób opanował stres, który miałeś dotychczas. Rozmowy z Tobą nie są w jakikolwiek sposób nawet rozmowami, bo jedyne co robisz, to milczysz lub odpowiadasz jednym słowem, gdy się Ciebie o coś zapyta. Zasięgnęłam jeszcze opinii osób, które mają z Tobą więcej styczności niż ja, nie były to pozytywne opinie. Na podstawie tych opinii, własnych obserwacji oraz czasu spędzonego z Tobą na kanale w różnych sytuacjach, jestem w stanie stwierdzić, że nie nadajesz się na stanowisko helpera skyblock.
 4. Na serwerze widziałam dwa razy, niestety nie zauważyłam wtedy pomocy z Twojej strony. Na ts przebywałam w Twoim towarzystwie w okolicach 5 minut, ale wydawałeś się kulturalną osobą, popraw aktywność i więcej rozmawiaj z administracją, wtedy pomyślę nad zmianą oceny. Na ten moment Neutral.
 5. Nie znam, nie widziałam, nie przebywałam w Twoim towarzystwie. Jedyne co Cię ratuje to podanie, z którego idzie się coś o Tobie dowiedzieć. Neutral. Rozmawialiśmy i nie przekonałeś mnie do swojej osoby.
 6. Nie spełniasz wymagań - nie pisz podania! Ocena negatywna.
 7. Wszyscy, którzy są w administracji jakiś czas, pamiętają, że dostałeś jedną szansę, którą zmarnowałeś. Sam wiesz, jak wyglądało Twoje zachowanie w późniejszym czasie, okryty złą sławą "Kochanek" i Twoje podania dla typowej "beki". Nie jest łatwo odbudować zniszczoną w ten sposób reputację, ale jestem skłonna dać Ci szansę, bo widzę Twoje starania. Kierunek TS -> po rozmowie zastanowię się nad zmianą oceny na inną niż neutralna. Po rozmowie jestem skłonna wystawić ocenę pozytywną, nie zmarnuj jej
 8. Słyszałam o Tobie różne rzeczy, zarówno te pozytywne, jak i negatywne, chciałabym jednak móc sama Cię poznać, tak więc złap mnie na ts, a wtedy będę mogła wystawić inną ocenę niż Neutral. Wydajesz się być pozytywną osobą, która jest otwarta na ludzi, wyjaśniłaś kilka rzeczy, które budziły moje wątpliwości, więc nie widzę przeciwwskazań do wystawienia oceny pozytywnej.
 9. Nie spełniasz wymagań, nie pisz podania! Nie.
 10. Udzielasz się i na chacie pomagasz, na ts jednak tak aktywny nie jesteś. Wypytujesz się administracji o pytania, jakie mieli na drugim etapie, co mi się nie podoba, masz wiedzieć jak najwięcej sam, a nie wyuczyć się tego, co mieli inni. Kwestia dojrzałości również pozostawia wiele do życzenia, w sytuacjach stresujących też sobie nie radzisz, przez co postawiony w takiej obawiam się, że byś zawiódł. Obawiam się również, że osoba, której trzeba tłumaczyć każdą najmniejszą rzecz, nie poradzi sobie z ogarnięciem chatu i graczy, którzy niejednokrotnie są problematyczni. Co do samego podania, jest krótkie, ale idzie się coś z niego o Tobie dowiedzieć. Nie mniej jednak jestem na NIE.
 11. Przełożeni wyrazili zgodę, wielokrotnie z Tobą rozmawiałam, na chacie widoczny, spędzasz sporo czasu na skb, jesteś raczej zaufaną osobą. Tak więc TAK!
 12. Problem nie powinien występować po naprawieniu sektorów Wystarczy cierpliwie czekać. //Zamykam.
 13. Obecnie kilka sektorów na naszym serwerze jest wyłączone, problem powinien minąć w momencie, gdy sektor wstanie. Zamykam.
 14. Co tu dużo mówić, nie spełniasz wymagań — nie pisz podania, w szczególności, jeśli masz zamiar pisać je bez włożenia w to więcej niż 2 minut. NIE.
 15. Miałam okazję chwilę z Tobą porozmawiać, z serwera kojarzę, z chatu również, nie jestem tylko pewna czy z pomocy graczom. Chciałabym jednak porozmawiać z Tobą raz jeszcze bardziej pod względem znajomości komend i regulaminu — wiesz co robić. Na ten moment Neutral. //EDIT Codzienne oznaczanie Sentence'a na Discordzie, choć doskonale wiesz, że my już to zgłosiliśmy, cierpliwość to podstawa, u Ciebie tej podstawy brakuje. Zainteresowanie serwerem straciłeś, wręcz go wyśmiewasz, na rozmowę Cię zaprosiłam, ale jakoś nią również zainteresowany nie byłeś mimo że na TS siedziałeś. Chyba nikogo nie zdziwi NIE.
×
×
 • Utwórz nowe...