Jump to content

TwistedDvix

Użytkownik
 • Posts

  278
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  25

TwistedDvix last won the day on August 14 2021

TwistedDvix had the most liked content!

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Podlasie
 • Zainteresowania
  Zgłębianie historii Bośni i Hercegowiny
 • Nick w grze
  TwistedDvix
 • Gram na
  Nie podano

Kontakt

 • Discord
  TwistedDvix#3947

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

TwistedDvix's Achievements

Experienced

Experienced (11/14)

 • Dedicated Rare
 • Reacting Well Rare
 • Very Popular Rare
 • First Post
 • Collaborator Rare

Recent Badges

723

Reputation

 1. Szalom, Z góry dziękuje za nazwanie mnie ,,Wielkim Człowiekiem,, bardzo mi to schlebia. Niestety nie spamiłem tymi emotkami tak jak to robiła użytkowniczka Natalia. Od momentu sytuacji z Tulipanem nie sprawiałem zbytnich problemów, nie byłem upominany ani przez Was, ani przez niższych członków moderacji discorda. Próba infantylizacji mnie jest dość zabawna i pokazuje rzekę argumentów idących za moim banem, ale kontynuując. Nie odpowiedziałeś na pytanie, dlaczego inne osoby nie dostały takiej kary jak moja skromna osoba. Jakbyś czytał na bieżąco pogaduchy to byś wiedział że niektóre osoby wypowiadają się bardziej złośliwie ode mnie i nie dostały żadnej reprymendy. Przechodząc do Vertie wróciłaś do tematu ,,próby wymuszenia publicznej dyskusji,, to Ty byłaś jedyną osobą, która nie chciała wypowiadać się publicznie, bo temat był bardzo śliski i nieprzyjemny dla administracji. Wolałaś uciec na priv gdzie jest bezpieczniej prowadzić dyskusję bez widowni . Dodatkowo w swojej krótkiej odpowiedzi na forum poruszyłaś bardzo ciekawą kwestię ukrywania osób zbanowanych. Przyznaje się, wiedziałem, że Tulipan wchodzi z multikonta, ale bardziej interesującą rzeczą jest fakt kto jeszcze wiedział, że to jest on. Sądzę, że Dominika oraz Defus powinni wypowiedzieć się w tym temacie, bo sami dobrze wiedzieli od dłuższego czasu, że Coraline to jest Tulipan. Niestety Dominika od kilku miesięcy wiedziała, że to jest Tulipan, bo sama towarzyszyła mi i Tulipanowi w momencie użytkowania z wyżej wymienionego konta. Dokładnie wiedziała, że to konto służyło do docinania administracji i również sprawiało jej to radość. Dobrze wszyscy wiemy, że Dominika nie pierwszy raz ukrywała swoje kontakty z osobami z blacklisty. Również często wiedziała, że takie osoby są na serwerze i nie zawsze raczyła zareagować. Próba jakiegokolwiek bronienia Dominiki byłaby w tym wypadku nie na miejscu. Pozostaje jeszcze pytanie co jeszcze członkowie administracji ukrywają przed sobą. Pozdrawiam cieplutko, życzę miłego wieczoru i liczę na pozytywny odzew z Waszej strony.
 2. 1. Nick na serwerze discord: [email protected] 2. Powód otrzymania bana/mute: Niestety nie wiem 3. Screen z informacją o otrzymaniu bana/mute: 4. Nick osoby banującej: Zapewne Thauron 5. Dlaczego miałbyś/miałabyś dostać unbana/unmute? Bo nie zrobiłem nic złego a używanie emotek to z tego co wiem nie jest zabronione, przynajmniej nie było. Nie dostałem żadnego upomnienia od Defusa który jest helperem discorda. A ponadto podobne zachowanie jak ja wykazują inne użytkowniczki tego discorda, a u nich skończyło się tylko pisemnym upomnieniem od Thaurona.
 3. Kiedyś byłem niebieski więc nie wiem czy się zaliczam Gabelka?
 4. Dzięki za 700 reputek, a w szczególności jednej osobie <3

 5. chyba nie dziś pomarańczowa dominika?
 6. Ajajajajaj Może Natalka 69 czy tam 68
 7. Może to po prostu jest znak z niebios, żeby po tylu latach przebranżowić się z minigierek i przestać się zadręczać, aby ostatecznie zacząć rozgrywkę na innym serwerze partnerskim SkyBlock'u.
 8. Z Twojej wypowiedzi zabrzmiało jak wyrzut ale no dobra. To ja zadam inne pytanie. Czy Medson i Bobi robili rzeczy których nie mogą zorganizować inne osoby zajmujące się cg (oczywiście global+)? No nie sądzę. Wszystko bierze się z chęci do działania nawet jak jeszcze byli gracze to nie widziałem większego zaangażowania ze strony innych jednostek.
 9. Którzy admini z cg przeszli na SkyBlock'a? ISO, Natala i Sylvvia z tego, co mi wiadomo dalej są na cg, a jeśli chodzi o Medsona i Vertie to ich interesuje Skyblock, a nie Cubegame i to nie jest nic dziwnego, że właśnie nim się zajmują. Składali swoje podania na skyblock'a więc nie można ich winić za to, że Cubegame nie leży w ich obiekcie zainteresowań.
 10. AJAJAJAJAJ Może Pan @SKIDUS pojawi się pod tym postem
×
×
 • Create New...