Skocz do zawartości

Japonk86

Użytkownik
 • Zawartość

  165
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  4

Japonk86 wygrał w ostatnim dniu 24 Marzec

Japonk86 ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

108 W porządku

6 obserwujących

O Japonk86

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  nadmierna szczerość
 • Nick w grze
  Japonk86
 • Gram na
  Nie podano

Kontakt

 • Discord
  A1cнeмisт#8691

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. mimo, że jestem na tak, bo fajna robota, to obawiam się, że zostanie mapa odrzucona z jednego względu: Z tego, co wyczytałem, to nie szukają aktualnie map na TheWalls.
 2. Wierzę jak już bo od slowa 'Wiara' to pochodzi a wieże to może mieć zamek
 3. W jednej z propozycji (chyba odnośnie trybu Sumo) wspominałem o stworzeniu trybu Duels. Jak najbardziej jestem za stworzeniem tego trybu, jak uda się wszystko sukcesywnie (w co wątpię) zrobić, to zachęciłoby mnie to do jakiegokolwiek powrotu na cg. TAK.
 4. Ja się zgadzam ze wszystkim co jest napisane. Smutny jest fakt, że ludzie odchodzą, a przychodzi mało. Niestety, ale rzadka aktywność [email protected] zniechęca do robienia czegokolwiek na streamie (co jest jednym z powodów, dla których moja aktywność na serwerze jest jaka jest). Ps. małe literówki sie wkradły
 5. Jeżeli ma być nowy tryb typu Duels, to bym najlepiej wprowadził tryb Duels a nie po kolei Sumo, Classic Duels itp. Neu. Ponarzekałbym na lagi, ale odpuściłem sobie grę na serwerze od pewnego czasu więc nie wiem jakie są lagi na serwerze, aby móc się odnieść dokładniej do propozycji.
 6. Mam wrażenie, że mapa jest trochę za mała, strasznie casualowy styl; losowe budowle z drewna, piaskowca. Neutral
 7. patrząc na brak prac na serwerze, data ta obowiązuje do tej pory
 8. nie rozumiem istnienia durability itemów na bw. Oczywiście dam na tak.
 9. - Gąbka usuwala by wode i znikala po jakims czasie. 4 sztuki za 3 zlota. może być- Zmiana ceny Wiadra wody z 1 emeralda do 4 zlota za 1 sztuke. Woda jest na tyle użyteczna, że lepiej niech zostanie przy takiej cenie, jaka jest.- Terakota (utwardzony klej) Zwykly blok troszke drozszy od sandstone'a. 20 zelaza za 16 sztuk. Neutral- Zmniejszenie ceny niektorych kilofow i dodanie enchantu na drewniany kilof oraz dodanie nowego zlotego kilofu. *Hypixel intensifies*- Dodanie nowych siekierek (Drewniane, kamienne,zelazne,zlote[ceny takie same jak kilofy. Tez zmniejszone]) wię
 10. ten SS z flexowaniem sie skinem motywuje do wystawienia negatywnej, ale wyratowała cię praca włożona w mapę. Na tak.
×
×
 • Utwórz nowe...