Jump to content

Japonk86

Użytkownik
 • Posts

  207
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

Everything posted by Japonk86

 1. albo nie wklejasz wzoru tylko piszesz 1: ... 2: ... itd.
 2. po co się męczysz, daj serwerowi umrzeć w spokoju.
 3. zapomniałeś dopisać, że wtedy będzie za późno (o ile już nie jest xD)
 4. 1 Brak wzoru 2 [email protected] nie ma czasu na serwer więc nie zrobią tego 3 Serwer umiera (jak nie umarł już)
 5. Jeżeli ktoś z headadm to czyta, to zamknijcie cg bo zarobku nie macie
 6. btw. to dużo osób przyjęli ostatnio do adm (jak na serwer XD) a i tak zainteresowanie propozycjami ze strony wyższej adm stoi na takim samym poziomie (co ~pół roku ktoś zamknie kilka tematów)
 7. serwer umiera, forum razem z nim :p
 8. Ciekawostka: Derp pod jedną z propozycji dawał propozycję na usunięcie SkyWalls i przywrócenie starej edycji sw.
 9. useless, nie jestem twoim fanem chamie więc pal wroty. Nie.
 10. na tak, ale teraz pytanie, czy szybciej serwer umrze czy przeczytają to...
 11. Ciekawe czy przyjmą. Są 2 odpowiedzi: 1. Nie, ponieważ nie wprowadzają zmian na TW (przekładane na nigdy nie odbywającą się nową edycję) 2. Nie, ponieważ nikt nie przejrzy tej propozycji z adm wyższej
 12. wszystkie tematy umierają a potem czekasz kij wie ile czasu na zamknięcie ich
 13. vip na tw op, to fakt, jeszcze do tego niewielkie wzmocnienia klas początkowych sprawia, że potrzebny mu nerf, a ja z twoimi przykładami jak i nerfem się zgadzam.
 14. róbta z nim co chceta, gracz to gracz, a administracja wyciąga kary wedle swojego uznania bazowanego na taryfikatorze.
 15. zawyżony on jest (a przynajmniej to odkryto) gdy Pevpe był w adm
 16. co do licznika to nie masz totalnie racji, bo liczysz tylko osoby na Lobby, a większość osób wtedy jest w trakcie aren, nie masz rangi więc nie sprawdzisz prawdziwej ilości osób na serwerze.
 17. 15 minut to trochę za szybko, a długość arenek zależy od playstyle'u. Jako dosyć doświadczony gracz jestem w stanie stwierdzić, że 25 minut na przygotowanie to max powinien być. 15/20 za krótko jak na moje - tak
 18. jak będą jakieś większe zmiany na serwerze (nowa edycja SCB np.) to dajcie znać. Co do propozycji, to nie mam zdania
 19. jeszcze tylko brakuje tego i perfekcyjna reklama
 20. Jeżeli mam się odnosić to tak: Serwer został praktycznie bez techników, więc wątpię w zmiany typu ogarnięcie lagów, co do ankiety byłbym na tak, ale najchętniej bym wywalił SkyWalls. Z tego, co mi wiadomo monety stanowią pewnego rodzaju trofeum, ale zastosowanie jakbym chciał zobaczyć względem monet to bardziej efekty zniszczenia łóżek, zabójstw czy też skiny na NPC (żeby przewagi nie dawało) Co do discorda to jakoś bardziej się przyzwyczaiłem do forum, gdzie przyjemniej mi się odpisuje na propozycje i przegląda takie pierdoły jak skargi, czy prośby o ub. Co do "segregatów propozycji" to administracja jest od ogarniania propozycji. Pominę fakt, że nie ma wzoru + błędy nie zachęcają do propozycji. W skrócie: Propozycja 3/10, bo nie jestem w stanie powiedzieć całkowicie Nie.
 21. 1. Błędy 2. Chcesz usunąć główny powód zarobków serwera 3. Podrzucę kilka propozycji odnośnie double jumpa: Osobiście jestem na nie.
×
×
 • Create New...