Skocz do zawartości

SharQuuu

Użytkownik
 • Zawartość

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

SharQuuu wygrał w ostatnim dniu 27 Grudzień 2018

SharQuuu ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

9 Neutralny

O SharQuuu

 • Ranga
  Nowy

Informacje profilowe

 • Nick w grze
  Twitch_SharQuuu
 • Gram na
  SkyBlock.pl

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. 1. Nick: Twitch_SharQuuu 2. Wiek: 18 lat 3. Jak długo grasz na serwerze? No można śmiało powiedzieć że mam setki godzin przegranych na serwie, ale nie pamiętam od której edycji bo trochę to dawno było Ale mam zamiar wrócić z nową energią do gry :) 4. Na ile w skali 1/10 znasz komendy Helpera i Moda? Myślę, że mocne 9 :) 5. Czy spełniasz wszystkie wymagania? Owszem 6. Opisz siebie: Hmm, może ktoś mnie jeszcze kojarzy, może nie. Kiedyś grałem tutaj na skyblocku i byłem w administracji, lecz jak to młodej osobie odwalało troszkę tak teraz chciałbym wrócić aby pomagać graczom tego serwera. Ale przejdźmy do meritum tego co miałem opisać. No to chyba nic się nie zmieniło od wcześniejszego podanka. Gram w siatkówkę i coś tam na kompie się znam. Zacząłem ostatnio interesować się YT i przeróbkami śmiesznymi więc jestem w stanie for fun robić dla serwera materiały, które mam nadzieję przyciągną nowych graczy, a także będą umileniem czasu dla starych wyjadaczy. Sam o sobie nie chcę nic więcej mówić bo wolę porozmawiać i tak abyście dowiedzieli się coś o mnie. Ps. Nie chciał bym aby traktować ofertę o robieniu materiałów jako przekupstwo, ponieważ chcę aby to moja wiedza o serwerze i moja osoba zadecydowała o rozpatrzeniu sprawy. Pozdrawiam, Rekinek
 2. Drogi graczu, Wspomniany przez Ciebie gracz został już przez nas ukarany za wszystkie swoje przewinienia, jakich dokonał. Dziękujemy za zgłoszenie i o dbanie o porządek na serwerze! Życzę miłej gry.
 3. Drogi Graczu, Przez długi czas obserwowałem twoje zachowanie. Twoje klikanie było za szybkie jednak na to abym mógł stwierdzić, że nie używasz clickera. Poza tym gdy go używałeś byłeś na AFK'u. Pisałem do Ciebie wiadomości...bez odzewu. Następnie przeszedłeś na inną expiarkę, na której biłeś mieczem w równych odstępach czasu. Jeśli twierdzisz że clicker nie jest zabroniony oto punkt z taryfikatora: 13. Wykorzystywanie modyfikacji wspomagającej rozgrywkę oraz bugów gry. Do ban stały. Mam nadzieję, że następnym razem nie będziesz używał udogodnień w rozgrywce, ponieważ nie ma to większego sensu. Po co oszukiwać? Najlepiej czerpać radość z rozgrywki, z tego co sam zrobisz, a nie z tego co zrobi program. Mogłeś przynajmniej przeprosić i przyznać się do błędu jaki popełniłeś.
 4. Piszę podanie jeszcze raz z myślą, że tym razem rekrutacja się powiedzie. 1. Nick w grze: Twitch_SharQuuu2. Wiek: 28 grudnia kończe 173. Jak długo grasz na serwerze?: Na serwerze gram od 2 miesięcy, natomiast grałem jeszcze na tym serwerze kilka lat temu jako zwykły gracz. 4. Na ile w skali 1/10 znasz komendy Helpera i Moda?: 9.5. Czy spełniasz wszystkie wymagania?: Owszem spełniał wszystkie wymagania.6. Opisz siebie: Mam 16, pochodzę z województwa Śląskiego. Mieszkam w okolicy Bielska-Białej. Jestem młodym ambitnym chłopakiem interesującym się sportem w głównej mierze siatkówką, którą od lat 5 trenuję w klubie. Siatkówka wykształciła we mnie cechy takie jak komunikatywność , pomocność, ambitność i poczucie humoru, a także umiejętność pracy w grupie. Na co dzień uczęszczam do Liceum o profilu biologiczno-chemicznym. Wybrałem ten kierunek z zamysłem studiowania medycyny. Uważam że stawianie sobie poprzeczek wysoko i dążenie do wyznaczonego celu w życiu jest dobrym wyznacznikiem osoby poukładanej z wyznaczonym celem na życie. Może przejdę teraz do tematu owej gry jaką jest Minecraft. W tą grę gram już od dawna ale nigdy nie tak często jak teraz. Wcześniej oglądałem dużo poradników na temat owej gry i starałem się tworzyć jak najlepsze konstrukcje typu mechanizmy. Teraz znajduję więcej czasu na tą grę i cały czas spędzam na tym serwerze. Znam problemy tego serwera i mam wiele pomysłów na różne ciekawe rozwiązania, które można wprowadzić aby serwer stawał się jeszcze lepszy. Na serwerze osiągnąłem już dużo i mam sporą ilość przyjaciół. Ze względu na często odwiedzaną wyspę często jestem zasypywany różnymi prośbami czy pytaniami. Na każde pytanie staram się odpowiedzieć i każdą prośbę staram się w jakiś sposób rozwiązać. Również rozumiem początkowych graczy i staram się im pomóc finansowo lub materialnie jeśli tylko mi na to pozwalają pieniądze. Na czacie serwerowym staram się udzielać i odpowiadać na pytania graczy. Na serwerze staram się utrzymywać dobre relacje z administracją jak i z graczami. Nie uzyskałem ani jednego ostrzeżenia na serwerze jak na razie i staram się zachowywać kulturalnie i przestrzegać regulamin. Po ostatniej sytuacji na ts 3 przemyślałem swoje zachowanie w stosunku do innych. Postaram się aby ta sytuacja się nie powtórzyła. Pozdrawiam, Twitch_SharQuuu.
 5. 1. Nick: Twitch_SharQuuu2. Wiek: 163. Jak długo grasz na serwerze?:Na serwerze gram ponad miesiąc, natomiast grałem jeszcze na tym serwerze kilka lat temu jako zwykły gracz. 4. Na ile w skali 1/10 znasz komendy Helpera i Moda?: 8.5. Czy spełniasz wszystkie wymagania?: Tak6. Opisz siebie: Mam 16, pochodzę z województwa Śląskiego. Mieszkam koło Bielska-Białej. Jestem młodym ambitnym chłopakiem interesującym się sportem w głównej mierze siatkówką, którą od lat 5 trenuję w klubie. Siatkówka wykształciła we mnie cechy takie jak komunikatywność ,pomocność , ambitność i poczuciem humoru, a także umiejętność pracy w grupie. Na co dzień uczęszczam do Liceum o profilu biologiczno-chemicznym. Wybrałem ten kierunek z zamysłem studiowania medycyny. Uważam że stawianie sobie poprzeczek wysoko i dążenie do wyzaczonego celu w życiu jest dobrym wyznacznikiem osoby poukładanej z wyznaczonym celem na życie. Może przejdę teraz do tematu owej gry jaką jest Minecraft. W tą grę gram już od dawna ale nigdy nie tak często jak teraz. Wcześniej oglądałem dużo poradników na temat owej gry i starałem się tworzyć jak najlepsze konstrukcje typu mechanizmy. Teraz znajduję więcej czasu na tą grę i cały czas spędzam na tym serwerze. Znam problemy tego serwera i mam wiele pomysłów na różne ciekawe rozwiązania, które można wprowadzić aby serwer stawał się jeszcze lepszy. Na serwerze osiągnąłem już dużo i mam sporą ilość przyjaciół. Ze względu na często odwiedzaną wyspę często jestem zasypywany różnymi prośbami czy pytaniami. Na każde pytanie staram się odpowiedzieć i każdą prośbę staram się w jakiś sposób rozwiązać. Również rozumię początkowych graczy i staram się im pomóc finansowo lub materialnie jeśli tylko mi na to pozwalają pieniądze. Na czacie serwerowym staram się udzielać i odpowiadać na pytania graczy. Na serwerze staram się utrzymywać dobre relacje z administracją jak i z graczami. Nie uzyskałem ani jednego ostrzeżenia na serwerze jak na razie i staram się zachowywać kulturalnie i przestrzegać regulamin. Pozdrawiam, Twitch_SharQuuu.
×
×
 • Utwórz nowe...