Skocz do zawartości

tajfunowyren

Moderator SkyBlock
 • Zawartość

  33
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  2

tajfunowyren wygrał w ostatnim dniu 28 Kwiecień

tajfunowyren ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

88 W porządku

2 obserwujących

O tajfunowyren

 • Ranga
  Użytkownik I

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w grze
  tajfunowyren
 • Gram na
  SkyBlock.pl

Kontakt

 • Discord
  tajfunooo#7301

Ostatnio na profilu byli

591 wyświetleń profilu
 1. Z serwera, ts3, jak i discorda Ciebie nie kojarzę. Na poprzedniej edycji najprawdopodobniej nie grałeś. Nie jestem w stanie wypowiedzieć się na twój temat. Jako, że zapisy na bete zakończyły się, na ten moment pozostaje ci poprawienie swojej aktywności na discordzie i ts3. Na ten moment ocena negatywna.
 2. W podaniu się rozpisałeś i można się czegoś o tobie dowiedzieć. Racja starasz się zmienić, bo 49 wpisów w historii na poprzedniej edycji bardzo źle kreuje twój wizerunek. Moim zdaniem okres, w którym starasz się zmienić jest jeszcze za krótki. Za jakiś czas jeżeli będziesz się zachowywał poprawnie i pokażesz, że ci zależy i się starasz może znajdzie się dla ciebie miejsce u nas w administracji. Jednak na ten moment jak wspomniałem okres twojej zmiany jest zbyt krótki, przez co moja opinia na twój temat jest negatywna.
 3. Popieram, jestem pozytywnie nastawiony.
 4. Podanie przeciętnie napisane, aczkolwiek można się czegoś o tobie dowiedzieć. Byłeś w administracji na randze GlobalModratora. Pamiętam ciebie jako spoko osobę z czasów gdy byłem graczem i miałem o tobie pozytywną opinie. Dawno ciebie nie widziałem na serwerze czy ts3. Aktywność do poprawienia jedynie więc moja ocena jest neutralna z plusem. //Edit: 08.06.2020 Porozmawialiśmy chwilę oraz widzę, że zacząłeś się aktywnie udzielać na beta testach czy na ts3. Zmieniam moją ocenę na pozytywną.
 5. Korems byliśmy razem na wyspie miałem okazję ciebie trochę poznać. Zostałeś zdegradowany z rangi helpera, głównie przez swoje zachowanie. Po degradzie automatycznie odciąłeś się od serwera i nie widziałem ciebie do teraz z małymi epizodami po drodze. Sądzę, że nawet gdybyś się dostał to współpraca mogłaby się zakończyć w ten sam sposób. Moja ocena co do twojej kandydatury jest negatywna.
 6. Plusy: -podanie ładne, można się czegoś o tobie dowiedzieć -aktywność na discordzie dobra -kojarzę cię z serwera -byłeś w administracji, a powód degrada nie jest rażący -jesteś beta-testerem Minusy: -niezbyt widziałem na ts3 -nie miałem chyba okazji porozmawiać Moja opinia to neu/tak po rozmowie na ts3 byłbym skłonny zmienić na samo tak.
 7. Na discordzie widuję często, tak samo na ts3. Miałem okazje z tobą porozmawiać, czy nawet pograć w CS:GO. Wydajesz się spoko osobą. Jedyne co, to nie pamiętam ciebie zbytnio z edycji. Jesteś beta-testerm. Na ten moment neutral z plusem.
 8. Nie pamiętam ciebie zbytnio. Na ts3 widziałem ciebie tylko dzisiaj przez chwile. Nie mieliśmy okazji rozmawiać. Możesz się zapisać na forum na beta testy nowej edycji, które niedługo ruszą i wykazać na nich zaangażowani. Postaraj się pojawiać na pogaduchach z adm skb na ts3. Na ten moment ocena neutralna.
 9. tym razem tez sie nie udalo ale teraz bedzie twisted
 10. Podanie przejrzyste, można się z niego trochę o tobie dowiedzieć. Byłem z tobą na wyspie i za czasów edycji trochę rozmawialiśmy na ts3. Na plus jest to, iż nie poddałeś się po odrzuceniu ostatniego podania. Co do aktywności na serwerze nie była ona zła i raczej kojarzę ciebie z pozytywnych aspektów z czatu. Na ten moment ode mnie ocena neutralna. Wpadnij na pogaduchy skb, żebyśmy mogli z tobą trochę więcej porozmawiać. EDIT 07.05.2020: Po rozmowie widzę, że zależy ci i się starasz, jako iż nie miałem wcześniej większych zastrzeżeń jestem w stanie zmienić swoją ocenę na neutralną z plusem.
 11. Podanie jest ładne i przejrzyste, można się z niego trochę o tobie dowiedzieć. Na poprzedniej edycji byłeś aktywnym graczem, który wywierał na mnie pozytywne wrażenie. Byłem z tobą na wyspie i w miarę dobrze ciebie poznałem. Na ts3 jesteś aktywny często widuje na nim twój nick oraz czasami razem rozmawiamy i gramy w różne gry. Myślę, że jak najbardziej zasługujesz na szanse w naszej administracji. Jestem na TAK.
 12. zapraszasz to jestem ja przewiduję tutaj kansakiego
 13. Myślę, że nie ma co wyrzucać mapek lecz najlepiej je zmodernizować pod względem itemków w skrzynkach czy też ilością owych skrzynek.
×
×
 • Utwórz nowe...