Jump to content

tajfunowyren

Użytkownik
 • Content Count

  200
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

tajfunowyren last won the day on April 14

tajfunowyren had the most liked content!

Community Reputation

330 Pomocny

7 Followers

About tajfunowyren

 • Rank
  Bywalec II

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w grze
  tajfunowyren
 • Gram na
  SkyBlock.pl
  CubeGame.pl

Kontakt

 • Discord
  tajfunooo#7301

Recent Profile Visitors

3735 profile views
 1. Siemka, Prosiłbym abyś zastosował się do poniższego wzoru ( zdjęcie możesz wrzucić przeciągając ss do posta lub tutaj na stronce https://imgur.com/upload i udostępnić linka w poście) masz na to 24h. 1. Nick w grze: 2. Data otrzymania bana: 3. Screenshot z informacją o banie: 4. Sytuacja oraz powód otrzymania bana: 5. Dlaczego miałbyś zostać odbanowany?:
 2. Siemka, Podanie ładne, statystyki bardzo dobre. Nie mieliśmy nigdy okazji rozmawiać, dlatego chciałbym zaprosić cie na rozmowę rekrutacyjną na ts3. W celu umówienia się na nią napisz do mnie na pv na forum lub na discodzie tajfunowyren#7301. Po rozmowie jestem na TAK.
 3. Siemka, Podanie fajne, z serwera cię kojarzę, statystyki dobre. Rozmawialiśmy kilka razy w większym gronie na ts3, aczkolwiek chciałbym ciebie zaprosić jeszcze na rozmowę rekrutacyjną. W celu umówienia się na nią napisz do mnie na pv na forum lub na discodzie tajfunowyren#7301. Po rozmowie na ts3 jestem na TAK.
 4. Siemka, Twoje podanie jest ładne, można się sporo o tobie dowiedzieć. Co do statystyk to są one bardzo fajne. Jako, że nie mieliśmy okazji pogadać chciałbym zaprosić cie na rozmowę rekrutacyjną. W celu umówienia się na nią napisz do mnie na pv na forum lub na discodzie tajfunowyren#7301.
 5. Mapka fajna, jestem na TAK.
 6. Pomysł na tryb duels jak najbardziej, na plus. Jedna rzecz która bym skorygował to albo brak klas (czyste pvp) albo klasy, jednakże walki musiały by odbywać się tylko wtedy gdy dwie osoby mają identyczną klasę. Jestem na TAK.
 7. Siemka, Prosiłbym abyś zastosował się do poniższego wzoru ( zdjęcie możesz wrzucić przeciągając ss do posta lub tutaj na stronce https://imgur.com/upload i udostępnić linka w poście) masz na to 24h. 1. Nick w grze: 2. Data otrzymania bana: 3. Screenshot z informacją o banie: 4. Sytuacja oraz powód otrzymania bana: 5. Dlaczego miałbyś zostać odbanowany?:
 8. Siemka, Podanie nie najgorsze, długie można się czegoś dowiedzieć o tobie. Jednakże twoje statystyki są bardzo słabe. Grałeś jedynie na BW. Na ten moment jestem na NIE. Pograj więcej na serwerze i wtedy złóż podanie.
 9. Siemka, Podanie całkiem spoko, a statystyki fajne. Chciałbym zaprosić ciebie na rozmowę na TS3. W celu umówienia się na nią napisz do mnie w wiadomości prywatnej na forum, lub na discordzie tajfunowyren#7301.
 10. Siemka, Podanie bardzo krótkie, a co do statystyk to widać po nich, że nie grałeś u nas na serwerze poza jedną grą. Jestem na NIE.
 11. Siemka, Nie zastosowałeś się do wzoru. Jestem na NIE.
 12. Siemka, Posiadasz konto premium, czy nonpremium? Napisz mi także swój nick przyspieszy to cały proces.
 13. #48 zaraził się koronawirusem
×
×
 • Create New...