Skocz do zawartości

Dominikaa

Moderator SkyBlock
 • Zawartość

  42
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  5

Dominikaa wygrał w ostatnim dniu 11 Styczeń

Dominikaa ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

184 W porządku

O Dominikaa

 • Ranga
  Użytkownik I

Informacje profilowe

 • Płeć
  Kobieta
 • Zainteresowania
  Życie!
 • Nick w grze
  Dominika_
 • Gram na
  SkyBlock.pl

Kontakt

 • Discord
  Dominika#6738

Ostatnio na profilu byli

1396 wyświetleń profilu
 1. Podanie ładne, osobiście z serwera, discorda ani ts3 nie kojarzę. Co do wieku nie świadczy on o zachowaniu i kompetencjach danej osoby. Chciałabym z Tobą porozmawiać, więc wpadnij na ts3. Aktualnie - NEUTRAL. //Edit 19.06.2020 jestem na NIE
 2. Tak jak wyżej. Nie jestem przekonana do twojej osoby. Historia wpisów na poprzedniej edycji była bardzo obszerna. Nie wyobrażam sobie żeby jedna z najbardziej prowokujących i łamiących regulamin osób, dostała się do administracji. Oczywiście, nie wątpię w zmianę twojego podejścia, ale mimo wszystko na dzień dzisiejszy tej zmiany nie widzę - Ocena Negatywna.
 3. Hejka! Podanko ładne, miałam okazję z Tobą współpracować w administracji. Wspominam tą współprace bardzo dobrze. Co do twojej wiedzy na temat serwera raczej nie mam zastrzeżeń, jako były globalmoderator na pewno posiadasz duża wiedzę na temat serwera. Tak jak wyzej, dawno nie widziałam Cię na ts3 i nie ma Cię na beta testach to niestety minus. Aktualnie NEUTRAL z plusem, wpadnij na Ts3 pogadac. //Edit: 08.06.2020. Po rozmowie TAK.
 4. Wszystko tak jak wyżej. Miałam okazję z tobą "współpracować" przez krótszy okres czasu niż pozostała część administracji, ale jak sam wiesz nie była to dobra "współpraca". Po degradzie nie widziałam Cię na ts jak i na discordzie. Jestem za odrzuceniem.
 5. Oj Blaku, podanko wiadomo ładne. Co do wiedzy nie mam zastrzeżen. Generalnie na beta testach jestes, więc super. Aktywność na discordzie bardzooo dobra. Jedyne czego brakuje to ts. Więc wpadnij pogadać. NEU/TAK //Edit 26.05 Po rozmowie TAK
 6. Yołs więc tak, podanie ładne, można się czegoś o Tobie dowiedzieć. Aktywność bardzo dobra. Zarówno na discordzie, jak i na ts gdzie widuje Cię prawie codziennie. Na beta testach jestes. Ogólnie rzecz biorąc to chciałabym z Tobą jeszcze pogadać-aktualnie NEUTRAL
 7. Podanie takie sobie, mało informacji o Tobie. Przychodzisz po dłuższej nieobecności i pierwsze co robisz to piszesz podanie. Pokaż swoją aktywność na beta testach jak i na ts3, aktualnie Neutral.
 8. Tak jak wyżej. Większych zastrzeżeń nie mam. Kojarzę Cię z poprzedniej edycji głównie z twojej pomocy innym graczom. Widuje Cię na ts3 dosyć często. Udzielaj się ładnie na beta testach i wpadnij do mnie na ts3 pogadać. Aktualnie NEUTRAL //Edit 07.05.2020 Po rozmowie NEU/TAK
 9. Podanie ładne, ale to nie wszystko. Nie miałam okazji z tobą współpracować, lecz widziałam twoje zachowanie gdy byłeś w administracji, jak sam wiesz nie było to najlepsze zachowanie. Nadmierne pisanie do administracji i zadawanie pytań o rzeczy, które helper powinien wiedzieć nie świadczy dobrze, szczególnie w momencie, gdzie już posiadałeś tą range. Podsumowując ocena Negatywna.
 10. Podanie krótkie, zwięzłe na temat. Można się czegoś o Tobie dowiedzieć. Mieliśmy okazje porozmawiać na ts3 gdzie widuje Cię prawie codziennie. Kojarzę Cię z poprzedniej edycji. Dostałeś się na beta testy gdzie na ten moment widać twoją aktywność. Aktualnie Neutral.
 11. Z podania można się czegoś dowiedzieć. Nicku nie kojarzę z serwera ani ts3. Pracuj na beta testach i wpadnij na ts3 pogadać. Aktualnie neutral.
 12. Rozmawialiśmy, zachwyciłeś mnie swoją wiedzą na temat skyblocka. Jestem na TAK.
 13. Miałam okazje z tobą współpracować w administracji, wiec co do wiedzy na temat serwera nie mam zastrzeżeń. Ale od ostatniej degradacjo-rezygnacji nie widywałam Cię na serwerze oraz ts3. Udzielaj się na beta testach i wpadnij na ts pogadać. Aktualnie Neutral.
 14. wiara czyni cuda ;DDDD Mysle, ze tajfunik!
 15. chyba nie przyjdzie Ale mysle ze teraz bedzie on!
×
×
 • Utwórz nowe...