Skocz do zawartości

Tulipan

GlobalModerator SkyBlock
 • Zawartość

  350
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  14

Tulipan wygrał w ostatnim dniu 5 Lipiec

Tulipan ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

503 Mentor

O Tulipan

 • Ranga
  Obrażony

Informacje profilowe

 • Nick w grze
  Tulipanov

Kontakt

 • Discord
  Tulipan#1810

Ostatnio na profilu byli

3147 wyświetleń profilu
 1. Tak, aczkolwiek nie Może Defus? :>
 2. omg Draco mój ulubiony Slytherin

 3. W ogóle nie kojarzę Cię ani z discordzie, ani z forum, ani nawet z czatu. Z podania nie dowiedziałam się nic, poza tym, że chcesz się do nas dostać. Jestem negatywnie nastawiony do Twojej kandydatury.
 4. Poza widocznym lizaniem czterech liter pod koniec ostatniego punktu Twojego podania, dochodzi jeszcze brak aktywności na naszym forum i discordzie. Wisienką na torcie jest fakt, że pomimo aktywnego spędzania czasu na serwerze, nie pożytkujesz go na pomoc graczom. Jestem negatywnie nastawiony do Twojej kandydatury.
 5. Nie zmieniam zdania z poprzedniego podania. Dodatkowo były na Ciebie skargi, jako że rzekomo afczysz w celu zarobku... które okazały się słuszne.. Nie
 6. Grałeś aktywnie na każdej edycji, na której miałem okazję moderować. Personalnie miałem okazję Cię poznać zarówno w administracji TS3, jak i na serwerze. Masz doświadczenie i pojęcie o serwerze, aczkolwiek jest jedna rzecz (z której mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę), więc jak zagwarantujesz mi, że będziesz w stanie to opanować, to będę skłonny... Być pozytywnie nastawiony do Twojej kandydatury.
 7. Odnoszę wrażenie, że nie widziałem Cię ani razu ani na serwerze, ani na żadnym z jego komunikatorów, więc analogicznie... Jestem negatywnie nastawiony do Twojej kandydatury.
 8. Drogi KochankuSlawkaPL Sporo siedzisz na edycji i pomagasz graczom. Na betatestach nie zabłysnąłeś, ale biorąc pod uwagę ich przebieg, jestem w stanie Ci to wybaczyć. Miałem też okazję usłyszeć Cię kilka razy na TS, a jako że sprawiłeś wtedy dosyć dobre wrażenie... Jestem pozytywnie nastawiony do Twojej kandydatury.
 9. Jak na I klasę szkoły średniej, Twoje podanie nie powala pod względem stylistycznym jak i interpunkcyjnym. Na serwerze Cię nie widziałem, więc to samo mogę powiedzieć o Twojej pomocy graczom. Zarówno na ts3 jak i discord nie zawitałeś, co bardzo źle świadczy o Twoim zaangażowaniu. Jestem negatywnie nastawiony do Twojej kandydatury.
 10. Kojarzę Cie z poprzednich edycji, aczkolwiek na tej nie miałem okazji Cię zobaczyć. Aktywnością na ts3 oraz discordzie nie powalasz, a będzie to nieodłączna część Twojego pobytu w administracji. Pokaż się na serwerze, popróbuj pomagać graczom na czacie, a wtedy pomyślę nad zmianą opinii. Jestem negatywnie nastawiony do Twojej kandydatury.
 11. Mniej więcej kojarzę Cię z tego że znasz się z Onvyrem, ale nic poza tym. Na betatestach nie byłeś zbyt aktywny, aczkolwiek widzę że na edycji poprawiasz swoją aktywność. Problemem jest Twoja znikoma wiedza na temat serwera oraz moim zdaniem wątpliwa zdolność do pełnienia rangi administracyjnej. Jestem negatywnie nastawiony do Twojej kandydatury.
 12. Jakby to powiedział pewien słynny polski przedsiębiorca: "Szkoda gadać, szkoda strzępić ryja..." Jestem negatywnie nastawiony do Twojej kandydatury.
 13. Podanie jest całkiem przyzwoite, ale nie kojarzę Cie z naszej społeczności. Póki co jestem neutralnie nastawiony do Twojej kandydatury. Pomyślę nad zmianą oceny pod warunkiem, że wpadniesz do nas na ts'a i pokażesz się na edycji.
 14. Nie porwałeś mnie tym podaniem, tak samo jak aktywnością w naszej społeczności podczas ostatnich miesięcy. Póki co jestem na nie. Pomyślę nad zmianą oceny pod warunkiem, że wpadniesz do nas na ts'a i pokażesz się na edycji.
×
×
 • Utwórz nowe...