Skocz do zawartości

MeloneQQQ

Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O MeloneQQQ

 • Ranga
  Nowy

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. 1. MeloneQQQ 2. 22.08.2019 3. Screenshot jest zamieszczony poniżej. 4. Dzisiaj grałam tylko na H&S, a na nim także nie korzystałam z cheatów. 5. Myślę, że to co jest napisane powyżej jest uzasadnieniem.
 2. Chciałam wysłać screenshot'a i okazało się, że mogę wejść na server, jednak mam teraz taki problem, że loguję się, jest napisane, że jestem zalogowana, lecz kiedy chcę wejść na jakiś server, jest napisane, że muszę się najpierw zalogować. Zrestartowałam minecraft'a i zmieniłam wersje i nadal to samo. Nie wiem czy mogę pytać tutaj co z tym zrobić, czy pisać gdzieś indziej, ale skoro i tak chciałam wytłumaczyć dlaczego nie wysyłam screenshot'a, to od razu spytam.
 3. 1.MeloneQQQ 2.12.08.2019 3.Nie wiem jak wstawić screenshot'a. Kiedy wchodzę jest napisane ''Zbanowany permanentnie przez Vrikser. Powód: Antyknock Killaura SCB''. 4.Wczoraj wieczorem grałam na wielu trybach, byłam nawet na chwilę na SCB, lecz zagrałam jedną grę i wyszłam, ponieważ chciałam iść na inny tryb. Dzisiaj wchodzę i widzę, że mam bana. Nie używałam killaury, ani antyknock'a na serverze. 5.Powód odbanowania jest chyba oczywisty, ponieważ nic nie zrobiłam.
 4. 1. MeloneQQQ. 2. 05.07.2019. 3. Nie mam pojęcia jak zamieścić tutaj screenschot'a, ale mogę napisać co jest napisane, kiedy próbuję się zalogować. ,,Zbanowany permanentnie przez xBYCZEKx. Powod: Cheaty LobbyBedWars''. 4. Kiedy wróciłam do domu okazało się, że mam permanentnego bana (od xBYCZEKx), za cheatowanie na Bed Wars, na których nawet nie byłam od kilku dobrych miesięcy. Chcę także zaznaczyć, że na Sky Wars, nie używałam cheatów. (Skopiowałam to co było w poprzedniej wiadomości, ponieważ nie wiem jak inaczej napisać). 5. Ponieważ nic nie zrobiłam, tak jak to napisałam powyżej.
 5. Dzień Dobry, mój nick w grze to MeloneQQQ, dzisiaj (05.07.2019) grając na Sky Wars musiałam wyjść z domu, więc zamknęłam laptopa i wyszłam. Kiedy wróciłam do domu okazało się, że mam permanentnego bana (od xBYCZEKx), na Bed Wars, na których nawet nie byłam od kilku dobrych miesięcy. Chcę także zaznaczyć, że na Sky Wars, nie używałam cheatów. Z góry dziękuję.
×
×
 • Utwórz nowe...